תדפיס קבוצה
ליגה למקומות עבודה תשע"ג
מפגש 10 מתוך 10 תאריך: 26-02-23 סניף: ירושלים
מנהל תחרות: אבנר ברי

משרד התחבורה
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
24691 בוחניק הלנה סגן אמן 311 0 0 311
23262 מזרחי מרים אמן 792 15 0 942
  (לוין בוריס) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
  (טסטה סימונה) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
7470 לב ברוך אמן כסף 1866 48 0 2346
  (זוהר גבריאל) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-20/02/2024 נקודות אמן ותארים נכונים ל18/02/2024


תוצאה: 76.87  דרוג: 4
מושב נגד IMP VP
- +
1 בית הלוחם א' 90 21 0.00
2 בית הלוחם ב' 83 15 0.00
3 BYE 0 0 12.00
4 משרד החינוך 50 33 5.99
5 תשרד הבריאות 20 40 14.58
6 בית הלוחם א' 124 29 0.00
7 בית הלוחם ב' 59 68 12.30
8 BYE 0 0 12.00
9 משרד החינוך 81 6 0.00
10 תשרד הבריאות 0 122 20.00
סהכ 507 334 76.87

מפגש 10 נגד (5) תשרד הבריאות
טלר אילנה - ברנר נאוה צפון - דרום מזרחי מרים - לוין בוריס
שטיינמן יפה - טסטה סימונה מזרח - מערב אפרת מרקוביץ - אטיאס שלומי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 130  T 4= [E]  50 5 3-1 [E] 1
  5 120  6 1N+1 [W]  50 K 3-1 [E] 2
  5  100 3 2-1 [W]  300 A 3-3 [W] 3
  7 100  6 3N-1 [N]  200 4 2+3 [S] 4
  12 100  7 4-1 [S]  630 2 3N+1 [N] 5
  10 50  7 2-1 [S]  400 2 3N= [N] 6
  7 200  A 1NX-1 [S]  100 2 1N-1 [W] 7
  6 150  3 1N+2 [W]  100 A 2-2 [W] 8
    150  3 2N+1 [W] 140  4 3= [E] 9
  8 150  6 2N+1 [W]  200 4 4N-2 [E] 10
  2  50 8 3N-1 [E]  100 K 4-2 [W] 11
  8 430  4 3N+1 [W] 100  A 2-1 [S] 12
  3  600 7 3N= [N]  690 4 3N+3 [S] 13
  1  110 J 2= [S]  140 4 2+1 [S] 14
  3  600 3 3N= [N]  690 2 3N+3 [N] 15
  7 150  J 2N+1 [W]  120 4 1N+1 [S] 16
  10 420  7 4= [E]  50 2 3N-1 [E] 17
     650 5 4+1 [S]  650 A 4+1 [S] 18
  12 620  2 4= [W]  100 A 3-1 [E] 19
  11 660  7 3N+2 [E] 140  Q 3= [W] 20
0 122 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (2) משרד החינוך
חן אברהם - בן חנוך סימה צפון - דרום לב ברוך - מזרחי מרים
בוחניק הלנה - אילוז קלוד מזרח - מערב אביטל חיים - אבנר ברי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
8    460 8 3N+2 [N]  110 Q 2= [S] 1
11    680 A 4+2 [N]  150 A 4-3 [E] 2
     480 2 4+2 [S]  480 8 4+2 [S] 3
  2  150 5 2+3 [S]  200 9 4-2 [W] 4
13    650 A 4+1 [S] 200  A 4-2 [S] 5
2   140  3 2+1 [W] 200  9 3+2 [W] 6
3    710 2 4+3 [N]  620 8 4= [S] 7
7    430 9 3N+1 [N]  120 3 2N= [N] 8
    50  A 4-1 [N] 50  A 4-1 [N] 9
     170 A 3+1 [S]  170 A 3+1 [S] 10
     450 6 4+1 [S]  450 5 4+1 [N] 11
10    650 4 4+1 [S]  200 3 3+2 [S] 12
1   130  A 4= [E] 150  A 3+2 [E] 13
    460  3 3N+2 [W] 460  4 3N+2 [W] 14
     650 A 4+1 [S]  650 8 4+1 [N] 15
  4 50  3 3N-1 [S]  100 9 2-1 [W] 16
11    1520 2 7N= [S]  1010 7 6+1 [S] 17
2    150 7 4-3 [E]  100 A 1N-2 [W] 18
13    100 9 4-1 [E] 650  A 4+1 [E] 19
    100  5 4-1 [N] 100  K 4-1 [N] 20
81 6 IMP
20 0 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (6) BYE
  צפון - דרום  
  מזרח - מערב  

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
0 0 IMP
0 12.00 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (1) בית הלוחם ב'
שיפטן דרור - פנחסי אהוד צפון - דרום זקן שרה - מזרחי מרים
אילוז קלוד - בוחניק הלנה מזרח - מערב לוי אילן - רוזנפלד דוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    140 2 3= [N] 130  A 4= [W] 1
  11 990  5 6N= [E] 480  5 4+2 [W] 2
2    490 9 3N+3 [N]  430 8 3N+1 [N] 3
  9  200 9 2+3 [S]  620 J 4= [S] 4
1   420  A 4= [E] 450  J 4+1 [E] 5
    630  6 3N+1 [W] 630  2 3N+1 [E] 6
12    100 8 2-1 [E] 600  3 3N= [E] 7
  5 140  2 3= [E]  50 2 4-1 [E] 8
9    300 3 3N-3 [W] 90  J 1N= [E] 9
7    100 Q 3-1 [E] 170  A 3+1 [W] 10
  11 450  K 4+1 [W]  50 K 6-1 [W] 11
  1  600 7 3N= [S]  620 7 4= [N] 12
  12 100  8 4-1 [S]  620 3 4= [N] 13
2   110  T 2= [E] 170  6 2+2 [E] 14
1    650 J 4+1 [S]  620 J 4= [S] 15
  6 100  A 4-2 [N]  140 A 3= [S] 16
10    50 4 3N-1 [E] 430  6 3N+1 [W] 17
  13 100  4 6N-1 [S]  660 8 3N+2 [S] 18
     420 5 4= [S]  420 A 4= [S] 19
8    140 4 2+1 [S] 200  Q 4-2 [N] 20
59 68 IMP
7.70 12.30 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (3) בית הלוחם א'
קצב חיים - בורבסקי אברהם צפון - דרום לב ברוך - מזרחי מרים
בוחניק הלנה - לוין בוריס מזרח - מערב כהן שבתאי - רפאלי דוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    110 4 3= [S]  50 A 3-1 [E] 1
  7 400  K 1N-4 [S] 90  3 1N= [W] 2
  4 50  2 3-1 [N]  100 A 3-1 [W] 3
11   100  A 3-1 [S] 620  9 4= [E] 4
9    110 K 2= [S] 300  A 3-3 [S] 5
7    140 6 2+1 [N] 140  A 2+1 [E] 6
6    110 6 2= [S] 130  A 3+1 [E] 7
7    130 A 4= [S] 170  K 2+2 [W] 8
  2 150  7 4-3 [N] 100  Q 1N-2 [N] 9
11   130  Q 2+2 [E] 660  T 3N+2 [E] 10
6    140 7 2+1 [N] 100  A 2-2 [N] 11
1    170 K 3+1 [N]  150 A 2-3 [E] 12
13    680 J 4+2 [N] 100  J 6-1 [N] 13
  10 980  3 6= [W] 490  5 3N+3 [E] 14
6   150  3 3+2 [E] 400  2 3N= [W] 15
  6 140  T 3= [W]  100 Q 2-1 [E] 16
9    420 8 4= [N]  50 2 4-1 [W] 17
13    720 4 5N+2 [N] 100  Q 4-1 [S] 18
11   120  J 2N= [E] 630  6 3N+1 [W] 19
12    100 T 3-1 [E] 630  T 3N+1 [E] 20
124 29 IMP
20 0 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (5) תשרד הבריאות
קלינר אודי - עמיחי בירנצוייג צפון - דרום לב ברוך - מזרחי מרים
אילוז קלוד - בוחניק הלנה מזרח - מערב אטיאס שלומי - ברנר נאוה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 140  J 3= [W] 110  3 2= [W] 1
  1  620 A 4= [S]  650 A 4+1 [S] 2
  2 150  9 4-3 [N] 100  T 2-2 [S] 3
3   0 PASS 90  4 2= [W] 4
  4 140  4 1+2 [E] 0 PASS 5
  6 110  9 3= [W]  110 A 2+1 [N] 6
     300 2 2-3 [E]  300 6 2N-3 [E] 7
     480 3 4+2 [N]  480 3 4+2 [N] 8
     100 4 3N-1 [E]  100 T 2-1 [W] 9
  1 710  K 4+3 [E] 680  8 4+2 [W] 10
  1  400 6 3N= [S]  430 7 3N+1 [S] 11
  2  100 T 2-2 [W]  170 A 2+2 [S] 12
  3 200  3 3N-2 [N] 100  A 3-1 [S] 13
  1 150  8 1N+2 [E] 130  9 3+1 [W] 14
  1 110  K 1+1 [W] 80  K 1= [W] 15
  15 1100  A 4X-5 [N]  100 5 4-1 [E] 16
10   170  Q 3+1 [W] 630  K 3X+1 [W] 17
  1 480  3 4+2 [E] 450  9 4+1 [E] 18
7    750 2 5X+1 [S]  450 9 4+1 [S] 19
  1  100 4 3-1 [E]  140 A 2+1 [N] 20
20 40 IMP
5.42 14.58 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (2) משרד החינוך
חן אברהם - יודסין שלומית צפון - דרום מזרחי מרים - בוחניק הלנה
טסטה סימונה - שטיינמן יפה מזרח - מערב אביטל חיים - אבנר ברי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    170  2 3+1 [W] 170  5 3+1 [W] 1
  2 200  J 4-2 [N] 150  9 3+2 [W] 2
  3 180  3 1N+3 [W] 90  4 1N= [W] 3
2   100  2 1N-1 [N] 180  6 1N+3 [E] 4
  6 140  T 3= [E]  100 2 4-2 [E] 5
7    170 T 2+2 [N] 100  Q 3-2 [S] 6
  1 150  2 2N+1 [W] 110  J 2= [E] 7
5    50 K 2-1 [W] 120  3 1N+1 [E] 8
    110  K 2+1 [E] 110  3 2+1 [E] 9
5    100 A 4-1 [W] 110  6 3= [W] 10
  6 170  4 3+1 [E]  50 5 5-1 [E] 11
2    110 3 2= [N]  50 7 2-1 [E] 12
1   620  4 4= [W] 650  7 4+1 [W] 13
6    110 2 2= [N] 150  6 4-3 [N] 14
  10 400  4 3N= [W]  50 6 3N-1 [W] 15
8    450 A 4+1 [S]  100 A 5-1 [E] 16
    420  6 4= [E] 420  K 4= [E] 17
11    100 3 3NX-1 [W] 400  3 3N= [W] 18
  5 50  Q 5-1 [N]  130 Q 4= [N] 19
3    200 2 4-2 [E]  100 3 3N-1 [W] 20
50 33 IMP
14.01 5.99 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (6) BYE
  צפון - דרום  
  מזרח - מערב  

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
0 0 IMP
0 12.00 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (1) בית הלוחם ב'
עזרי אייל - פנחסי אהוד צפון - דרום לב ברוך - מזרחי מרים
זוהר גבריאל - לוין בוריס מזרח - מערב רוזנפלד דוד - אביב שלמה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3   50  A 5-1 [S] 140  J 3= [W] 1
6    150 5 1N+2 [S] 100  6 1N-1 [S] 2
  10 620  T 4= [W] 170  J 1+3 [E] 3
5    300 J 4-3 [E]  100 A 6-1 [E] 4
2    100 K 4-2 [E]  50 J 3-1 [W] 5
5    100 4 4-1 [E] 90  T 2= [E] 6
     100 K 2-1 [E]  100 2 3N-1 [W] 7
12    630 A 3X+1 [N] 110  A 3= [W] 8
9    200 T 3N-2 [E] 180  T 1N+3 [E] 9
13    1390 8 6+1 [N]  600 T 5= [S] 10
1    480 J 4+2 [N]  450 Q 4+1 [N] 11
2    200 K 3-4 [E]  130 A 4= [S] 12
1    650 8 4+1 [S]  620 8 4= [S] 13
7   150  5 3+2 [W] 430  2 3N+1 [W] 14
  5 650  4 5X= [W] 480  Q 4+2 [W] 15
9    500 6 5X-2 [E]  100 A 4-1 [E] 16
8    430 A 3N+1 [S]  110 5 3= [N] 17
     90 7 2= [S]  90 A 2= [S] 18
     170 6 2+2 [N]  170 J 2+2 [N] 19
     100 3 1-1 [E]  100 A 4-1 [E] 20
83 15 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (3) בית הלוחם א'
פנחסי אהוד - שרעבי יורם צפון - דרום לב ברוך - מזרחי מרים
בוחניק הלנה - זוהר גבריאל מזרח - מערב טוביאן אבי - רפאלי דוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
8   110  2 1+2 [W] 460  2 3N+2 [W] 1
  2 200  T 3-2 [N] 150  3 1N+2 [E] 2
1   100  T 2N-2 [S] 130  3 3+1 [E] 3
10   170  4 3+1 [W] 630  7 3N+1 [W] 4
2    120 J 2N= [S]  50 2 1N-1 [W] 5
6    100 9 4-1 [W] 140  9 3= [W] 6
1    650 A 4+1 [S]  620 7 4= [S] 7
6    180 Q 1N+3 [S] 50  J 1N-1 [S] 8
1    150 9 2+3 [S]  130 T 2+2 [S] 9
8    200 A 3-2 [E] 120  3 2N= [E] 10
7    170 3 2+2 [S] 110  2 3= [W] 11
2   400  2 3N= [E] 460  6 3N+2 [W] 12
5    90 8 2= [S] 100  2 3-1 [S] 13
7    460 J 3N+2 [S]  150 8 2-3 [W] 14
12    630 9 3N+1 [S] 110  Q 2= [W] 15
5    140 A 3= [S] 50  T 1-1 [N] 16
  1 480  2 4+2 [W] 450  8 4+1 [W] 17
  5 130  7 3+1 [W]  50 2 5-1 [E] 18
  13 630  Q 3N+1 [E]  200 5 6N-2 [E] 19
9    200 A 3-2 [W] 200  4 4-2 [N] 20
90 21 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה