Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

פירוט תוצאות
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 18.26
מנהל תחרות: עמית אסף

תוצאות המושב
קבוצה VP תוצאה VP נגד
רהב יוסף 1.5911 48 18.41שקד יצחק
ארזיל אתי 12.3126 19 7.69לוי עופר
ארנון זאב 5.7815 29 14.22ירוס מיכאל
אשכנזי יוסי 20.0075 5 0.00חן ליאת
בן דרור אריאל 16.9129 2 3.09הוכברג אריה
לוי שלמה 9.2920 22 10.71הובר אלימלך
פירוט לפי לוחות

17 Q82
K86
A62
T753
 
3
AQ
KQJ9543
KJ2
KT94
J97532

984
  AJ765
T4
T87
AQ6
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    כץ אפרים - תמיר טובה  100 2 4-2 [W] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל  100 2 3-2 [W] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
5   מאר ריבי - בר רבקה 100  K 3-2 [S] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  100 4 4-2 [W] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
    גלסר אנדרי - ספינקה פיני  50 2 4-1 [W] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח  50 2 4-1 [W] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
7   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 150  K 3-3 [S] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  150 2 4-3 [W] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
5   בן דרור אריאל - אברבך ישראל 130  2 4 [W] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  50 8 4-1 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  2 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  100 2 4-2 [W] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  50 8 4-1 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

18 732
T976532
J54
 
QJ8
AQ
QT76
KT32
K6
K4
AK2
AQ8764
  AT954
J8
983
J95
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  2 כץ אפרים - תמיר טובה 920  A 6 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 990  A 6N [E] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  2 מאר ריבי - בר רבקה 920  A 6 [E] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 990  5 6N [E] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
    גלסר אנדרי - ספינקה פיני 990  8 6N [E] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 990  T 6N [W] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
11   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 990  A 6N [E] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית 490  T 4N+2 [W] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
2   בן דרור אריאל - אברבך ישראל 990  8 6N [E] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 920  A 6 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  1 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 990  A 6N [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 1020  5 6N+1 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

19 JT953
Q
Q93
T873
 
876
97542
AK82
5
KQ4
T63
T754
AK2
  A2
AKJ8
J6
QJ964
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    כץ אפרים - תמיר טובה  110 A 3 [S] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל  120 7 1N+1 [S] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
5   מאר ריבי - בר רבקה 100  A 5-2 [S] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  110 A 3 [S] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
  4 גלסר אנדרי - ספינקה פיני  110 K 3 [S] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 50  7 2N-1 [N] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
2   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 100  5 2-2 [S] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית 50  5 2-1 [S] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל  110 A 3 [S] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  110 A 3 [S] שביט מיכאל - פז אלי (104)
    יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  110 A 3 [S] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  120 7 1N+1 [S] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

20 85
AQ865
42
AT62
 
Q972
K97
QJ53
74
AK
JT4
AKT7
KQ53
  JT643
32
986
J98
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  12 כץ אפרים - תמיר טובה  100 4 3N-1 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 600  4 3N [E] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
    מאר ריבי - בר רבקה 600  3 3N [E] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 600  4 3N [E] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
  12 גלסר אנדרי - ספינקה פיני  100 4 3N-1 [E] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 600  4 3N [E] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
12   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 600  3 3N [E] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  100 4 3N-1 [E] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל  100 3 3N-1 [E] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  100 3 3N-1 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
    יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 600  J 3N [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 600  4 3N [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

21 J7
Q7
9732
AJ987
 
Q9862
J9432
84
5
K
T8
AKQJT65
K42
  AT543
AK65

QT63
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    כץ אפרים - תמיר טובה 110  3 3 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 110  A 3 [E] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  12 מאר ריבי - בר רבקה 130  K 3+1 [E] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 800  8 3X-3 [S] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
  12 גלסר אנדרי - ספינקה פיני  150 A 4+1 [N] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 500  8 3X-2 [S] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
13   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 800  8 3X-3 [S] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  50 K 4-1 [E] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל 110  A 3 [E] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 100  8 2-1 [S] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  4 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  50 K 4-1 [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 100  8 2-1 [S] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

22 K8765432
K74

T6
 
JT
AJ
A754
AJ975
A
T83
KJT862
K84
  Q9
Q9652
Q93
Q32
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
11   כץ אפרים - תמיר טובה 620  Q 5+1 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 100  A 4X-1 [N] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
13   מאר ריבי - בר רבקה 1370  Q 6 [W] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 620  Q 5+1 [E] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
    גלסר אנדרי - ספינקה פיני 640  Q 5+2 [E] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 640  Q 5+2 [E] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
1   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 640  3 5+2 [W] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית 600  Q 5 [E] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
10   בן דרור אריאל - אברבך ישראל 1100  A 5X-5 [S] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 620  Q 5+1 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  1 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 620  Q 5+1 [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 640  6 5+2 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

23 KJT973

T43
AK32
 
Q85
K62
AJ86
QT4
A4
AQJT43
Q972
7
  62
9875
K5
J9865
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  13 כץ אפרים - תמיר טובה  200 6 4-2 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 650  6 4+1 [E] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
    מאר ריבי - בר רבקה 650  6 4+1 [E] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 650  6 4+1 [E] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
    גלסר אנדרי - ספינקה פיני 650  6 4+1 [E] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 650  6 4+1 [E] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
1   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 650  6 4+1 [E] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית 620  6 4 [E] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל 650  6 4+1 [E] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 650  6 4+1 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
13   יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 650  6 4+1 [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  100 6 4-1 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

24 KQ975
Q3
QT2
Q87
 
T2
K764
8743
652
6
AT985
AK965
AJ
  AJ843
J2
J
KT943
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    כץ אפרים - תמיר טובה 100  A 4X-1 [N] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 100  K 5-2 [N] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
3   מאר ריבי - בר רבקה 50  A 4-1 [N] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  50 A 5-1 [E] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
4   גלסר אנדרי - ספינקה פיני 100  A 4X-1 [N] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח  50 K 5-1 [W] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
11   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 100  K 5-2 [N] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  420 A 4 [N] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל 300  K 5X-2 [N] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 300  2 5X-2 [S] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  13 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  420 A 4 [N] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 420  J 4 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

25 AQ754
95
T72
AJ8
 
JT
J632
K
K97432
K9
AKQ4
AQJ865
Q
  8632
T87
943
T65
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  11 כץ אפרים - תמיר טובה 150  6 3+2 [E] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 680  5 5+1 [W] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  1 מאר ריבי - בר רבקה 650  A 4+1 [W] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב 680  9 4+2 [W] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
1   גלסר אנדרי - ספינקה פיני 680  7 4+2 [W] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח 650  9 5 [E] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
11   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 680  9 4+2 [W] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית 150  8 4+1 [E] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
5   בן דרור אריאל - אברבך ישראל 800  Q 4X-4 [N] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר 600  8 5 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
  1 יצחקי יצחק - גרוס יחיאל 650  6 4+1 [E] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית 680  5 4+2 [W] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

26 63
AK83
KT94
765
 
QJ
76
Q872
AKJ93
K8754
T95
653
Q2
  AT92
QJ42
AJ
T84
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  8 כץ אפרים - תמיר טובה  140 A 3 [S] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל 200  Q 3-2 [S] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  2 מאר ריבי - בר רבקה  170 5 2+2 [N] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  110 A 2 [S] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
4   גלסר אנדרי - ספינקה פיני  140 K 3 [S] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח  300 6 2-3 [W] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
6   הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי 100  K 4-1 [S] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  120 Q 1N+1 [S] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
    בן דרור אריאל - אברבך ישראל  140 Q 1+2 [N] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  140 A 3 [S] שביט מיכאל - פז אלי (104)
1   יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  140 A 3 [S] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  170 T 3+1 [N] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

27 JT7642
Q9
AQ9
A7
 
85
AJT7
6532
Q42
A9
852
KT84
T853
  KQ3
K643
J7
KJ96
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  1 כץ אפרים - תמיר טובה  450 4 4+1 [N] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל  420 A 4 [N] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  1 מאר ריבי - בר רבקה  450 8 4+1 [N] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  420 8 4 [N] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
  1 גלסר אנדרי - ספינקה פיני  450 4 4+1 [N] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח  420 5 4 [N] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
    הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי  420 8 4 [N] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  420 8 4 [N] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
7   בן דרור אריאל - אברבך ישראל  170 8 3+1 [S] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  450 8 4+1 [N] שביט מיכאל - פז אלי (104)
1   יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  420 3 4 [N] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  450 4 4+1 [N] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)

28 A42
AT5
AJ54
876
 
J753
Q94
87
T953
Q6
J32
Q63
AKQJ2
  KT98
K876
KT92
4
 
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  1 כץ אפרים - תמיר טובה  130 A 3+1 [N] גורדון אושרה - הנר ארז (112)
לוי אבי - ארבל שמואל  100 2 3-2 [E] רהב יוסף - אדלשטיין פרידה (111)
  1 מאר ריבי - בר רבקה  150 2 2+3 [N] דניאלי מיכה - דניאלי יהודית (110)
הירש אדה - לבני יעקב  130 A 3+1 [N] איסק מנחם - רזניק פרץ (101)
6   גלסר אנדרי - ספינקה פיני 100  A 4-1 [N] ירוס מיכאל - גולדנברג שלום (109)
זילברבוש שמואל - ורד נח  130 A 3+1 [N] אורון דוד - בילגוראי שרה (102)
  5 הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי  300 2 1NX-2 [E] הולצר קלרה - אזולאי אורי (108)
חן ליאת - פירסט רונית  130 A 3+1 [N] קפלן אהרון - אשכנזי יוסי (103)
  2 בן דרור אריאל - אברבך ישראל  100 4 3-2 [E] הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר (107)
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר  50 T 2-1 [E] שביט מיכאל - פז אלי (104)
5   יצחקי יצחק - גרוס יחיאל  110 A 3 [N] רז עופר - הובר אלימלך (106)
לייבו אדי - בן יהודה יהודית  300 2 1NX-2 [E] קוטב שושנה - לוי שלמה (105)