תדפיס קבוצה
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

הוכברג אריה
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
5406 הוכברג אריה רב אמן 12226 1038 15 23356
6694 שרן מיכאל אמן בכיר כסף 7411 633 1 13791
5407 הוכברג אבלין רב אמן 12103 1126 15 24113
3372 רוזנשיין אלכסנדר רב אמן 15928 1343 28 30758
2694 אביגדול אלכסנדר אמן בכיר ארד 8910 640 0 15310
12052 לוי רוני אמן בכיר ארד 11552 370 0 15252
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 111.85  דרוג: 7
מושב נגד IMP VP
- +
1 הובר אלימלך 44 20 3.63
2 חן ליאת 27 27 10.00
3 לוי עופר 40 44 11.38
4 ארזיל אתי 5 47 19.02
5 אשכנזי יוסי 23 60 18.41
6 לוי שלמה 22 50 17.08
7 שקד יצחק 25 18 7.69
8 ירוס מיכאל 36 24 6.29
9 רהב יוסף 42 21 4.21
10 ארנון זאב 34 37 11.05
11 בן דרור אריאל 29 2 3.09
סהכ 327 350 111.85

מפגש 11 נגד (104) בן דרור אריאל
שביט מיכאל - פז אלי צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
הוכברג אבלין - רוזנשיין אלכסנדר מזרח - מערב בן דרור אריאל - אברבך ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    50 8 4-1 [E] 130  2 4 [W] 17
2   920  A 6 [E] 990  8 6N [E] 18
     110 A 3 [S]  110 A 3 [S] 19
     100 3 3N-1 [E]  100 3 3N-1 [E] 20
    100  8 2-1 [S] 110  A 3 [E] 21
10   620  Q 5+1 [E] 1100  A 5X-5 [S] 22
    650  6 4+1 [E] 650  6 4+1 [E] 23
    300  2 5X-2 [S] 300  K 5X-2 [N] 24
5   600  8 5 [E] 800  Q 4X-4 [N] 25
     140 A 3 [S]  140 Q 1+2 [N] 26
7    450 8 4+1 [N]  170 8 3+1 [S] 27
  2  50 T 2-1 [E]  100 4 3-2 [E] 28
29 2 IMP
16.91 3.09 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (102) ארנון זאב
אורון דוד - בילגוראי שרה צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב גלסר אנדרי - ספינקה פיני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   430  K 3N+1 [W] 460  5 3N+2 [W] 1
  2  50 J 2-1 [W]  100 4 3-2 [E] 2
9   180  Q 2N+2 [E] 600  3 3N [W] 3
10   170  A 4+2 [E] 620  A 5+1 [E] 4
  1 510  A 4+3 [W] 480  A 5+1 [E] 5
  13 690  6 3N+3 [W]  100 5 3N-1 [W] 6
  9 200  K 3+2 [W]  200 7 3N-2 [E] 7
  1 450  7 4+1 [W] 430  3 3N+1 [W] 8
  11 100  Q 3N-2 [N]  430 2 3N+1 [N] 9
    650  K 4+1 [W] 650  K 4+1 [W] 10
9    450 A 4+1 [S]  50 A 2-1 [E] 11
5    300 A 5X-2 [E]  100 A 5-2 [E] 12
34 37 IMP
8.95 11.05 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (111) רהב יוסף
שני גילה - סגלוב חנה צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב אדלשטיין פרידה - רהב יוסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    100 5 3-2 [W] 200  T 3-4 [S] 17
  1 140  5 2+1 [E] 120  9 1N+1 [W] 18
11   50  8 3-1 [S] 630  9 3N+1 [W] 19
13    620 T 4 [N] 130  K 4 [W] 20
1    150 A 3+2 [S]  120 A 2N [S] 21
    620  8 4 [E] 620  A 4 [E] 22
  3  100 8 2-1 [W]  200 J 4-2 [W] 23
  5 110  A 2 [W]  100 A 4-2 [E] 24
  11 690  Q 3N+3 [W] 100  A 5-2 [S] 25
  1 680  A 5+1 [W] 650  A 5 [W] 26
    0 PASS 0 PASS 27
10    600 6 3N [N]  150 6 2+3 [S] 28
42 21 IMP
15.79 4.21 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (109) ירוס מיכאל
ירוס מיכאל - גולדנברג שלום צפון - דרום רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין
אביגדול אלכסנדר - הוכברג אריה מזרח - מערב זילברבוש שמואל - ורד נח

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    150 A 3-3 [W]  100 Q 4-2 [E] 1
1   110  A 2 [W] 140  A 2+1 [W] 2
2    200 A 3+2 [S]  140 J 3 [S] 3
10    650 A 4+1 [S]  170 Q 3+1 [S] 4
  17 1520  8 7N [W]  100 9 6-2 [E] 5
7    200 6 2-2 [E] 100  J 4-2 [S] 6
1   140  K 2+1 [E] 170  Q 2+2 [E] 7
6    420 9 4 [S]  170 9 2+2 [S] 8
  7  170 7 2+2 [N]  450 7 4+1 [N] 9
    620  A 4 [W] 620  A 4 [W] 10
    140  A 3 [W] 140  A 3 [W] 11
7    150 Q 3N-3 [E] 130  K 3+1 [E] 12
36 24 IMP
13.71 6.29 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (112) שקד יצחק
גורדון אושרה - לוי אבי צפון - דרום שרן מיכאל - לוי רוני
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב הנר ארז - ארבל שמואל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    150 T 2N+1 [S]  110 T 3 [S] 17
  11 450  8 4+1 [W]  100 K 6X-1 [E] 18
3   50  A 3-1 [S] 140  J 2+1 [E] 19
1   620  Q 4 [E] 650  Q 4+1 [E] 20
4    650 A 4+1 [N]  500 A 5X-3 [E] 21
    650  K 4+1 [E] 650  K 4+1 [E] 22
     100 A 5-1 [E]  100 A 5-1 [E] 23
    120  5 1N+1 [E] 120  5 1N+1 [E] 24
  5 90  A 2 [W]  100 K 1N-1 [W] 25
12    100 3 4-1 [E] 620  K 4 [E] 26
4    90 J 1N [S] 50  J 1N-1 [S] 27
  2  600 K 3N [N]  650 7 4+1 [S] 28
25 18 IMP
12.31 7.69 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (105) לוי שלמה
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל צפון - דרום שרן מיכאל - לוי רוני
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב פדהצור פועה - תלם מלכה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 400  Q 3N [W]  100 J 3N-2 [W] 1
  5 140  7 2+1 [W]  50 K 4-1 [W] 2
     300 T 4-3 [E]  300 5 4-3 [W] 3
  17 100  8 7-1 [S]  1470 Q 6N+1 [N] 4
  13  710 Q 4+3 [N]  1460 Q 6+1 [N] 5
    680  2 4+2 [E] 680  5 4+2 [E] 6
1   600  Q 3N [E] 630  K 3N+1 [E] 7
    50  J 4-1 [N] 50  J 4-1 [N] 8
9    500 T 4X-2 [W]  100 T 3-1 [W] 9
12    620 A 4 [S] 100  A 4-1 [S] 10
    480  9 4+2 [W] 480  J 4+2 [E] 11
  4 0 PASS  140 Q 2+1 [S] 12
22 50 IMP
2.92 17.08 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (103) אשכנזי יוסי
מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה צפון - דרום שרן מיכאל - לוי רוני
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  10 50  J 3N-1 [N]  430 6 3N+1 [S] 17
2   420  9 4 [E] 480  9 4+2 [E] 18
  3  400 2 3N [N]  490 2 3N+3 [N] 19
13    200 2 4-2 [E] 650  2 4+1 [E] 20
  6 400  7 3N [E] 170  6 1+3 [E] 21
    50  8 5-1 [S] 50  3 5-1 [S] 22
  12  150 3 1N+2 [S]  870 A 3X+1 [S] 23
  1  420 K 4 [S]  450 K 4+1 [S] 24
  2 100  7 1N-2 [N] 50  3 2-1 [N] 25
  17 100  9 7-1 [S]  1460 8 6+1 [N] 26
8    450 4 4+1 [S]  130 4 3+1 [S] 27
  9 200  6 2-2 [S]  200 K 5-4 [W] 28
23 60 IMP
1.59 18.41 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (101) ארזיל אתי
הורן אלי - ארזיל אתי צפון - דרום שרן מיכאל - לוי רוני
רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין מזרח - מערב בר רבקה - מאר ריבי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  K 3N-1 [S] 100  K 3N-2 [S] 1
  13 940  K 6+1 [E] 190  K 4+3 [W] 2
    50  6 3-1 [S] 50  6 2-1 [S] 3
    650  A 4+1 [W] 650  T 4+1 [W] 4
    100  6 3N-1 [S] 100  9 3N-1 [S] 5
1    170 7 2+2 [N]  140 7 2+1 [N] 6
  13 620  A 4 [W]  200 K 6-2 [W] 7
  4 50  3 2N-1 [N]  110 J 2 [N] 8
1   1440  9 6N [E] 1470  3 6N+1 [E] 9
  6 100  K 3-1 [S]  140 K 2+1 [S] 10
1    80 7 1 [S]  50 J 4-1 [W] 11
  11 980  7 6 [E] 480  6 4+2 [W] 12
5 47 IMP
0.98 19.02 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (110) לוי עופר
קמעו שי - לוי עופר צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
שרן מיכאל - לוי רוני מזרח - מערב דניאלי מיכה - דניאלי יהודית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  90 7 2 [S]  140 6 2+1 [N] 25
10   230  J 3+3 [W] 680  6 4+2 [E] 26
4    50 Q 3-1 [W] 110  T 2 [E] 27
     620 4 4 [N]  620 4 4 [N] 28
  17 1460  5 6+1 [E]  200 K 7-2 [W] 29
  12 200  J 3N-4 [S]  420 J 4 [N] 30
13    650 J 4+1 [N] 100  J 5-1 [N] 31
1    480 8 4+2 [S]  450 7 4+1 [S] 32
10    50 5 3N-1 [W] 430  2 3N+1 [W] 33
1   120  2 1N+1 [W] 150  2 1N+2 [W] 34
1    460 Q 3N+2 [N]  420 5 4 [S] 35
  13  650 A 4+1 [S]  1430 A 6 [S] 36
40 44 IMP
8.62 11.38 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (108) חן ליאת
הולצר קלרה - אזולאי אורי צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
שרן מיכאל - לוי רוני מזרח - מערב פירסט רונית - חן ליאת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
9    300 T 2-3 [E] 90  A 2 [W] 13
     450 5 4+1 [S]  450 5 4+1 [S] 14
10    50 K 5-1 [W] 420  A 4 [W] 15
     100 A 3-1 [E]  110 A 2 [S] 16
2   50  A 3-1 [N] 120  J 1N+1 [E] 17
  6 420  6 4 [W] 170  7 2+2 [W] 18
6    90 J 1N [S] 170  Q 3+1 [E] 19
  7 180  7 1NX [W]  100 7 1N-1 [W] 20
  7 450  Q 4+1 [E] 170  6 3+1 [E] 21
  1 180  K 2N+2 [E] 140  K 2+1 [E] 22
  6 130  3 4 [E]  100 2 4-1 [E] 23
     170 Q 3+1 [S]  170 Q 2+2 [S] 24
27 27 IMP
10.00 10.00 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (106) הובר אלימלך
רז עופר - הובר אלימלך צפון - דרום הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר
שרן מיכאל - לוי רוני מזרח - מערב לייבו אדי - בן יהודה יהודית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    980 J 6 [N]  460 J 3N+2 [N] 1
9    180 6 1N+3 [N] 200  4 3N-2 [N] 2
6    450 2 4+1 [N]  200 5 2+3 [N] 3
    100  6 3-1 [S] 100  6 3-1 [S] 4
  5 130  9 4 [W]  50 8 3N-1 [E] 5
11    480 J 4+2 [N] 50  A 6-1 [N] 6
1    710 3 4+3 [N]  680 A 5+1 [N] 7
  2  420 2 4 [N]  480 K 4+2 [S] 8
6    140 T 3 [S] 100  5 3N-2 [N] 9
  13 100  7 4-1 [N]  650 4 4+1 [S] 10
     450 7 4+1 [S]  450 7 4+1 [S] 11
     650 J 4+1 [N]  650 A 4+1 [S] 12
44 20 IMP
16.37 3.63 VP
חזרה