תדפיס קבוצה
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

לוי עופר
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
12195 לוי עופר אמן בכיר כסף 4121 380 5 8171
1542 דניאלי יהודית אמן בכיר כסף 7669 410 20 12769
11107 קמעו שי אמן בכיר זהב 3738 370 33 9088
1541 דניאלי מיכה אמן בכיר כסף 10329 485 4 15379
5731 לבני יעקב אמן בכיר כסף 16489 466 2 21249
6075 הירש אדה רב אמן 16703 993 26 27933
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 127.61  דרוג: 2
מושב נגד IMP VP
- +
1 אשכנזי יוסי 25 27 10.71
2 לוי שלמה 17 20 11.05
3 הוכברג אריה 44 40 8.62
4 ירוס מיכאל 13 39 16.73
5 רהב יוסף 22 23 10.36
6 ארנון זאב 26 41.33 14.70
7 בן דרור אריאל 25 46 15.79
8 הובר אלימלך 20 12 7.39
9 חן ליאת 21 38 14.93
10 שקד יצחק 19 18 9.64
11 ארזיל אתי 26 19 7.69
סהכ 258 323.33 127.61

מפגש 11 נגד (101) ארזיל אתי
איסק מנחם - רזניק פרץ צפון - דרום דניאלי מיכה - דניאלי יהודית
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב מאר ריבי - בר רבקה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    100 4 4-2 [W] 100  K 3-2 [S] 17
  2 990  5 6N [E] 920  A 6 [E] 18
5    110 A 3 [S] 100  A 5-2 [S] 19
    600  4 3N [E] 600  3 3N [E] 20
  12 800  8 3X-3 [S] 130  K 3+1 [E] 21
13   620  Q 5+1 [E] 1370  Q 6 [W] 22
    650  6 4+1 [E] 650  6 4+1 [E] 23
3    50 A 5-1 [E] 50  A 4-1 [N] 24
  1 680  9 4+2 [W] 650  A 4+1 [W] 25
  2  110 A 2 [S]  170 5 2+2 [N] 26
  1  420 8 4 [N]  450 8 4+1 [N] 27
  1  130 A 3+1 [N]  150 2 2+3 [N] 28
26 19 IMP
12.31 7.69 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (112) שקד יצחק
שקד יצחק - פלופסקי לאון צפון - דרום דניאלי מיכה - דניאלי יהודית
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב גורדון אושרה - הנר ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7 430  K 3N+1 [W] 130  8 3+1 [E] 1
    100  K 4-1 [N] 100  Q 3-1 [N] 2
11   150  8 2N+1 [E] 660  Q 3N+2 [E] 3
    170  A 3+3 [E] 170  A 4+2 [E] 4
  1 490  T 3N+3 [E] 460  6 3N+2 [E] 5
  10 170  8 3+1 [E]  300 5 3N-3 [W] 6
    140  K 1+2 [W] 140  K 1+2 [W] 7
    450  7 4+1 [W] 450  T 4+1 [W] 8
    100  Q 3N-2 [N] 100  Q 3N-2 [N] 9
    650  K 4+1 [W] 650  K 4+1 [E] 10
5    140 A 2+1 [S] 50  A 4-1 [S] 11
3    170 4 2+2 [S]  50 K 4-1 [E] 12
19 18 IMP
10.36 9.64 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (108) חן ליאת
הולצר קלרה - אזולאי אורי צפון - דרום דניאלי מיכה - דניאלי יהודית
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב פירסט רונית - חן ליאת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    50 T 4-1 [E] 140  A 3 [E] 17
  3 200  2 2-2 [S] 110  A 2 [E] 18
  2 150  9 4+1 [W] 100  A 4-2 [S] 19
     620 T 4 [N]  620 A 4 [S] 20
13    630 A 3N+1 [S] 200  A 3N-2 [S] 21
  12 620  8 4 [E]  100 T 5-1 [W] 22
3    200 9 4-2 [W]  100 J 2-1 [W] 23
  6 90  6 1N [W]  150 7 4-3 [E] 24
  4 300  A 2X-2 [S] 170  Q 3+3 [E] 25
  10 650  A 5 [E] 200  A 5-2 [S] 26
     110 J 2 [S]  110 J 1+1 [S] 27
  1  630 6 3N+1 [S]  660 6 3N+2 [N] 28
21 38 IMP
5.07 14.93 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (106) הובר אלימלך
רז עופר - הובר אלימלך צפון - דרום דניאלי מיכה - דניאלי יהודית
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    100 Q 3-2 [E]  50 Q 3-1 [W] 1
1   110  A 2 [W] 140  K 2+1 [W] 2
  6  170 2 3+1 [S]  420 2 4 [S] 3
     200 A 2+3 [S]  200 A 2+3 [S] 4
    980  9 6 [W] 980  9 6 [E] 5
1    140 7 2+1 [S]  110 J 2 [S] 6
  2 200  Q 2+3 [E] 140  Q 3 [E] 7
6    420 8 4 [S]  170 8 2+2 [S] 8
  1  90 A 2 [N]  110 Q 2 [S] 9
    620  K 4 [W] 620  K 4 [W] 10
  3 150  7 5-3 [S] 50  Q 4-1 [N] 11
10    50 8 5-1 [E] 420  K 4 [W] 12
20 12 IMP
12.61 7.39 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (104) בן דרור אריאל
שביט מיכאל - פז אלי צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית מזרח - מערב בן דרור אריאל - אברבך ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    430 K 3N+1 [S] 100  T 5-2 [S] 17
    450  3 4+1 [E] 450  9 4+1 [W] 18
  2 110  4 2 [E] 50  2 3-1 [S] 19
  13 620  Q 4 [E]  200 Q 4-2 [E] 20
     620 6 4 [S]  620 K 4 [S] 21
  13 650  9 4+1 [E]  200 K 5X-1 [W] 22
6    100 A 5-1 [E] 130  A 3+1 [E] 23
5    100 5 1N-2 [E] 90  5 1+1 [E] 24
  5 110  K 2+1 [W]  100 A 3-1 [W] 25
  13 650  4 4+1 [E]  100 J 4-1 [E] 26
3    50 J 3-1 [W] 50  J 1N-1 [S] 27
     660 K 3N+2 [N]  660 8 3N+2 [N] 28
25 46 IMP
4.21 15.79 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (102) ארנון זאב
אורון דוד - בילגוראי שרה צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית מזרח - מערב ארנון זאב - טל גו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 430  7 3N+1 [E] 400  4 3N [E] 1
7   140  A 3 [W] 420  K 4 [W] 2
  6 140  A 2+1 [E]  100 5 2-1 [W] 3
2    1430 Q 6 [N]  1370 2 6 [S] 4
  4  710 8 4+3 [N]  1460x1;710x2 5
  13 1430  Q 6 [E] 680  Q 4+2 [E] 6
    630  Q 3N+1 [E] 630  4 3N+1 [E] 7
  11 50  J 4-1 [N]  450 J 4+1 [N] 8
12    800 T 3NX-3 [E]  100 3 3N-1 [E] 9
  6 100  K 4-1 [S]  140 A 2+1 [S] 10
    480  9 4+2 [W] 480  K 4+2 [W] 11
5    110 Q 2 [S] 100  Q 3-1 [S] 12
26 41.33 IMP
5.30 14.70 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (111) רהב יוסף
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב סגלוב חנה - שני גילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    100  J 3N-2 [N] 100  J 3N-2 [N] 17
    420  5 4 [E] 420  5 4 [E] 18
11    460 7 3N+2 [N] 50  2 3N-1 [N] 19
  11 650  3 4+1 [W] 140  7 3 [E] 20
2    100 6 3N-2 [E]  50 Q 4-1 [W] 21
6    130 6 3+1 [S] 100  6 5-2 [S] 22
1    150 3 1N+2 [S]  110 7 2+1 [S] 23
  8  100 6 4-2 [W]  420 K 4 [S] 24
  3 150  3 3N-3 [N] 50  3 1N-1 [N] 25
1    1460 2 6+1 [N]  1440 8 6N [N] 26
1    450 4 4+1 [S]  420 7 4 [S] 27
  1 110  J 3 [E] 90  J 2 [E] 28
22 23 IMP
9.64 10.36 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (109) ירוס מיכאל
ורד נח - עמיר אריה צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב זילברבוש שמואל - ברג זהר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     110 4 3 [S]  120 K 2N [S] 1
6   190  6 3+4 [W] 440  K 5+2 [W] 2
  11 620  Q 4 [W] 100  4 4-2 [S] 3
  13 650  A 4+1 [W]  100 A 6-1 [W] 4
  12 100  6 3N-1 [S]  600 5 3N [S] 5
     110 T 2 [N]  110 7 2 [N] 6
1   620  5 4 [E] 650  A 4+1 [W] 7
  1  90 3 1N [N]  110 3 2 [N] 8
1   1440  T 6N [E] 1470  3 6N+1 [E] 9
5    100 6 4-1 [W] 110  6 3 [W] 10
     50 6 4-1 [W]  50 6 4-1 [W] 11
  2 980  6 6 [W] 920  J 6 [E] 12
13 39 IMP
3.27 16.73 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (107) הוכברג אריה
הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית מזרח - מערב שרן מיכאל - לוי רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    140 6 2+1 [N]  90 7 2 [S] 25
  10 680  6 4+2 [E] 230  J 3+3 [W] 26
  4 110  T 2 [E]  50 Q 3-1 [W] 27
     620 4 4 [N]  620 4 4 [N] 28
17    200 K 7-2 [W] 1460  5 6+1 [E] 29
12    420 J 4 [N] 200  J 3N-4 [S] 30
  13 100  J 5-1 [N]  650 J 4+1 [N] 31
  1  450 7 4+1 [S]  480 8 4+2 [S] 32
  10 430  2 3N+1 [W]  50 5 3N-1 [W] 33
  1 150  2 1N+2 [W] 120  2 1N+1 [W] 34
  1  420 5 4 [S]  460 Q 3N+2 [N] 35
13    1430 A 6 [S]  650 A 4+1 [S] 36
44 40 IMP
11.38 8.62 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (105) לוי שלמה
קמעו שי - לוי עופר צפון - דרום פדהצור פועה - תלם מלכה
יצחקי יצחק - גרוס יחיאל מזרח - מערב הירש אדה - לבני יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    90  5 2 [W] 90  5 2 [W] 13
1    420 2 4 [S]  400 2 3N [S] 14
5   300  A 5-3 [N] 500  A 5X-2 [N] 15
  7 100  A 3-2 [S]  200 5 2-2 [W] 16
     110 A 2 [N]  110 6 2 [N] 17
6   170  4 3+1 [W] 420  5 4 [W] 18
5    100 2 4-1 [E] 100  2 1NX-1 [S] 19
    100  A 4-1 [S] 90  7 1N [W] 20
  8 480  Q 4+2 [E] 140  A 3 [W] 21
    150  5 2N+1 [E] 150  5 2N+1 [E] 22
  5 100  Q 4-1 [S]  100 9 4-1 [E] 23
     170 Q 3+1 [S]  170 5 3+1 [S] 24
17 20 IMP
8.95 11.05 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (103) אשכנזי יוסי
מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה צפון - דרום קמעו שי - לוי עופר
הירש אדה - לבני יעקב מזרח - מערב קפלן אהרון - אשכנזי יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     480 Q 4+2 [S]  480 2 4+2 [N] 1
1    630 6 3N+1 [N]  600 5 3N [N] 2
     420 2 4 [N]  420 6 4 [N] 3
  3  110 6 2 [S]  200 J 2-2 [W] 4
1   130  T 3+1 [W] 150  8 2N+1 [E] 5
1    480 5 4+2 [S]  450 5 5 [S] 6
  13  680 3 4+2 [N]  1430 A 6 [N] 7
  11  450 5 4+1 [N]  980 K 6 [S] 8
11    400 5 3N [N] 100  J 4-2 [S] 9
     620 9 4 [S]  620 T 4 [N] 10
11    450 6 4+1 [N] 50  7 6-1 [S] 11
     660 T 3N+2 [N]  650 T 4+1 [N] 12
25 27 IMP
9.29 10.71 VP
חזרה