תדפיס קבוצה
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

שקד יצחק
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
5414 שקד יצחק רב אמן 10606 751 14 18816
5833 פלופסקי לאון רב אמן 5259 797 14 13929
5415 לוי אבי אמן בכיר זהב 6601 610 14 13401
16378 גורדון אושרה אמן בכיר כסף 3175 393 4 7305
12060 ארבל שמואל אמן בכיר ארד 6070 321 4 9480
9643 הנר ארז אמן בכיר כסף 6990 489 6 12180
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 122.76  דרוג: 5
מושב נגד IMP VP
- +
1 ארזיל אתי 24 38 14.22
2 ארנון זאב 22 52 17.40
3 אשכנזי יוסי 37 21 5.30
4 בן דרור אריאל 26 11 5.54
5 לוי שלמה 12 30 15.15
6 הובר אלימלך 19 0 4.63
7 הוכברג אריה 18 25 12.31
8 חן ליאת 19 41 15.99
9 ירוס מיכאל 38 13 3.45
10 לוי עופר 18 19 10.36
11 רהב יוסף 11 48 18.41
סהכ 244 298 122.76

מפגש 11 נגד (111) רהב יוסף
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה צפון - דרום גורדון אושרה - הנר ארז
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב כץ אפרים - תמיר טובה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     100 2 3-2 [W]  100 2 4-2 [W] 17
  2 990  A 6N [E] 920  A 6 [E] 18
     120 7 1N+1 [S]  110 A 3 [S] 19
  12 600  4 3N [E]  100 4 3N-1 [E] 20
    110  A 3 [E] 110  3 3 [E] 21
11   100  A 4X-1 [N] 620  Q 5+1 [E] 22
  13 650  6 4+1 [E]  200 6 4-2 [E] 23
    100  K 5-2 [N] 100  A 4X-1 [N] 24
  11 680  5 5+1 [W] 150  6 3+2 [E] 25
  8 200  Q 3-2 [S]  140 A 3 [S] 26
  1  420 A 4 [N]  450 4 4+1 [N] 27
  1  100 2 3-2 [E]  130 A 3+1 [N] 28
11 48 IMP
1.59 18.41 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (110) לוי עופר
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
גורדון אושרה - הנר ארז מזרח - מערב הירש אדה - לבני יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7   130  8 3+1 [E] 430  K 3N+1 [W] 1
    100  Q 3-1 [N] 100  K 4-1 [N] 2
  11 660  Q 3N+2 [E] 150  8 2N+1 [E] 3
    170  A 4+2 [E] 170  A 3+3 [E] 4
1   460  6 3N+2 [E] 490  T 3N+3 [E] 5
10    300 5 3N-3 [W] 170  8 3+1 [E] 6
    140  K 1+2 [W] 140  K 1+2 [W] 7
    450  T 4+1 [W] 450  7 4+1 [W] 8
    100  Q 3N-2 [N] 100  Q 3N-2 [N] 9
    650  K 4+1 [E] 650  K 4+1 [W] 10
  5 50  A 4-1 [S]  140 A 2+1 [S] 11
  3  50 K 4-1 [E]  170 4 2+2 [S] 12
18 19 IMP
9.64 10.36 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (109) ירוס מיכאל
ירוס מיכאל - גולדנברג שלום צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
הנר ארז - גורדון אושרה מזרח - מערב זילברבוש שמואל - ורד נח

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 170  T 3+1 [E]  50 T 4-1 [E] 17
     50 A 2-1 [E]  50 A 2-1 [E] 18
5   110  9 3 [W] 300  A 4X-2 [S] 19
     170 T 2+2 [N]  170 T 3+1 [S] 20
10    620 3 4 [N]  140 3 2+1 [N] 21
13    200 8 4-2 [E] 620  8 4 [E] 22
     100 J 3-1 [W]  100 8 3-1 [W] 23
  7 150  K 2-3 [S]  130 A 3+1 [S] 24
10   150  A 5-3 [S] 620  K 5+1 [W] 25
    650  A 5 [E] 650  Q 5 [E] 26
     140 3 3 [S]  140 A 2+1 [S] 27
     110 9 2+1 [N]  100 A 3-2 [W] 28
38 13 IMP
16.55 3.45 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (108) חן ליאת
הולצר קלרה - אזולאי אורי צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
הנר ארז - גורדון אושרה מזרח - מערב פירסט רונית - חן ליאת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     50 Q 3-1 [E]  50 A 3-1 [E] 1
  1 140  K 2+1 [W] 100  K 3-1 [N] 2
  2  170 J 3+1 [S]  230 J 2+4 [S] 3
  1  620 9 4 [N]  650 A 4+1 [S] 4
  11 1010  2 6+1 [E] 480  9 4+2 [E] 5
  5 110  6 1+2 [E]  100 6 2-1 [E] 6
  7 200  Q 2+3 [E]  90 9 2 [S] 7
  10 50  Q 5-1 [N]  420 8 4 [S] 8
10    420 A 4 [N] 50  Q 4-1 [S] 9
9    200 K 5X-1 [W] 170  A 3+1 [W] 10
  3 140  K 3 [W] 50  6 4-1 [S] 11
  1 150  K 3+2 [E] 130  K 4 [E] 12
19 41 IMP
4.01 15.99 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (107) הוכברג אריה
שרן מיכאל - לוי רוני צפון - דרום גורדון אושרה - לוי אבי
הנר ארז - ארבל שמואל מזרח - מערב רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  110 T 3 [S]  150 T 2N+1 [S] 17
11    100 K 6X-1 [E] 450  8 4+1 [W] 18
  3 140  J 2+1 [E] 50  A 3-1 [S] 19
  1 650  Q 4+1 [E] 620  Q 4 [E] 20
  4  500 A 5X-3 [E]  650 A 4+1 [N] 21
    650  K 4+1 [E] 650  K 4+1 [E] 22
     100 A 5-1 [E]  100 A 5-1 [E] 23
    120  5 1N+1 [E] 120  5 1N+1 [E] 24
5    100 K 1N-1 [W] 90  A 2 [W] 25
  12 620  K 4 [E]  100 3 4-1 [E] 26
  4 50  J 1N-1 [S]  90 J 1N [S] 27
2    650 7 4+1 [S]  600 K 3N [N] 28
18 25 IMP
7.69 12.31 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (106) הובר אלימלך
אברון אנית - הובר אלימלך צפון - דרום גורדון אושרה - לוי אבי
הנר ארז - ארבל שמואל מזרח - מערב לייבו אדי - פומרנץ ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    400  7 3N [W] 400  J 3N [W] 1
5    50 A 4-1 [W] 140  A 3 [W] 2
13    200 7 3-2 [W] 600  9 3N [E] 3
     1460 Q 6+1 [N]  1460 8 6+1 [S] 4
     1460 2 6+1 [S]  1460 Q 6+1 [N] 5
    680  A 4+2 [W] 680  5 4+2 [E] 6
    630  8 3N+1 [E] 630  K 3N+1 [E] 7
1    480 3 5+1 [N]  450 J 5 [N] 8
     300 7 4-3 [W]  300 K 3N-3 [E] 9
    100  A 4-1 [S] 100  A 4-1 [S] 10
    480  K 4+2 [W] 480  K 4+2 [W] 11
    100  Q 3-1 [S] 110  A 2 [W] 12
19 0 IMP
15.37 4.63 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (105) לוי שלמה
תלם מלכה - פדהצור פועה צפון - דרום גורדון אושרה - הנר ארז
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב גרוס יחיאל - יצחקי יצחק

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 100  J 3N-2 [N]  430 2 3N+1 [S] 17
     50 2 4-1 [E]  50 5 4-1 [E] 18
     460 7 3N+2 [N]  460 7 3N+2 [N] 19
11   140  5 2+1 [W] 680  6 4+2 [W] 20
     100 6 5-2 [E]  100 Q 3N-2 [E] 21
  5 50  8 5-1 [S]  130 6 3+1 [S] 22
     150 3 1N+2 [S]  150 2 1N+2 [S] 23
     450 K 4+1 [S]  450 K 4+1 [S] 24
1   50  3 1N-1 [N] 90  7 1N [W] 25
  1  680 2 4+2 [S]  710 6 4+3 [N] 26
     420 7 4 [S]  420 2 4 [S] 27
  13 800  T 5X-3 [S]  50 K 5-1 [W] 28
12 30 IMP
4.85 15.15 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (104) בן דרור אריאל
שביט מיכאל - פז אלי צפון - דרום גורדון אושרה - הנר ארז
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב אברבך ישראל - בן דרור אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 100  8 3-2 [N]  120 K 2N [S] 1
1   150  T 2+3 [W] 190  A 4+3 [W] 2
  3 250  6 4-5 [S] 130  K 3+1 [E] 3
    650  K 4+1 [W] 650  Q 4+1 [E] 4
    100  8 4-1 [N] 100  Q 3-1 [N] 5
1    170 2 2+2 [N]  140 2 2+1 [N] 6
    620  K 4 [W] 620  A 4 [W] 7
  2 100  A 3-2 [N] 50  3 2N-1 [N] 8
1   1440  9 6N [E] 1470  6 6N+1 [E] 9
7    100 6 4-1 [W] 200  K 3-2 [S] 10
5    50 6 4-1 [W] 140  6 2+1 [W] 11
11   460  6 3N+2 [W] 1010  5 6+1 [W] 12
26 11 IMP
14.46 5.54 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (103) אשכנזי יוסי
מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב קפלן אהרון - אשכנזי יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 200  A 3N-4 [S] 50  J 2N-1 [S] 25
    680  J 4+2 [E] 680  J 4+2 [E] 26
10    400 T 3N [S] 50  T 3N-1 [S] 27
  2  620 4 4 [N]  680 4 4+2 [N] 28
13   650  K 4+1 [W] 1430  K 6 [W] 29
  2  420 J 4 [S]  500 A 5X-3 [E] 30
     650 A 5 [N]  650 J 4+1 [N] 31
     420 3 4 [S]  420 6 4 [S] 32
12    300 J 5X-2 [E] 400  5 3N [W] 33
1   120  2 1N+1 [W] 150  5 1N+2 [W] 34
1    460 Q 3N+2 [N]  430 Q 3N+1 [N] 35
  13 200  Q 3N-2 [N]  680 T 4+2 [S] 36
37 21 IMP
14.70 5.30 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (102) ארנון זאב
אורון דוד - בילגוראי שרה צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב ארנון זאב - ספינקה פיני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    100 5 3-1 [W] 90  9 2 [W] 13
     450 5 4+1 [S]  450 3 4+1 [S] 14
  17 800  K 6X-3 [N]  790 A 4X [N] 15
     110 K 2+1 [S]  120 K 1N+1 [S] 16
3    150 Q 3-3 [E]  50 J 3-1 [W] 17
  10 420  J 4 [W]  50 4 4-1 [W] 18
  12 620  2 4 [E] 0 PASS 19
  3 200  A 3N-2 [S] 90  3 1N [W] 20
  2 480  J 4+2 [W] 420  Q 4 [E] 21
  8 500  K 5X-3 [N] 140  K 2+1 [E] 22
12    100 Q 4-1 [E] 600  Q 3N [E] 23
2    170 J 2+2 [S]  100 A 3-2 [E] 24
22 52 IMP
2.60 17.40 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (101) ארזיל אתי
הורן אלי - ארזיל אתי צפון - דרום שקד יצחק - פלופסקי לאון
לוי אבי - ארבל שמואל מזרח - מערב מאר ריבי - בר רבקה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 50  A 6-1 [N]  480 J 4+2 [N] 1
  1  600 4 3N [N]  630 6 3N+1 [N] 2
10    420 T 4 [N] 50  7 4-1 [N] 3
3   100  A 3-1 [S] 200  6 4-2 [S] 4
11    100 A 5-2 [W] 400  8 3N [E] 5
     490 J 4N+2 [S]  480 5 4+2 [S] 6
  13  680 Q 4+2 [N]  1430 A 6 [N] 7
  11 100  K 6-2 [S]  450 8 4+1 [N] 8
  2  110 T 2 [S]  170 T 3+1 [S] 9
     650 A 4+1 [N]  650 6 4+1 [N] 10
     450 9 4+1 [S]  450 9 4+1 [S] 11
     660 2 3N+2 [N]  650 9 4+1 [N] 12
24 38 IMP
5.78 14.22 VP
חזרה