תדפיס קבוצה
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

הובר אלימלך
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
9668 הובר אלימלך רב אמן 6765 829 17 15905
19053 רז עופר אמן בכיר ארד 2085 351 4 5795
2211 פומרנץ ישראל אמן בכיר כסף 8760 556 2 14420
14814 אברון אנית אמן בכיר זהב 7637 690 20 15537
850 לייבו אדי רב אמן כסף 25874 2576 118 57534
2218 בן יהודה יהודית רב אמן כסף 25258 2420 125 55708
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 122.67  דרוג: 6
מושב נגד IMP VP
- +
1 הוכברג אריה 20 44 16.37
2 ירוס מיכאל 27 20 7.69
3 רהב יוסף 28 29 10.36
4 ארנון זאב 23 14 7.10
5 בן דרור אריאל 24 41 14.93
6 שקד יצחק 0 19 15.37
7 חן ליאת 8 25 14.93
8 לוי עופר 12 20 12.61
9 ארזיל אתי 35 21 5.78
10 אשכנזי יוסי 39 29 6.82
11 לוי שלמה 20 22 10.71
סהכ 236 284 122.67

מפגש 11 נגד (105) לוי שלמה
קוטב שושנה - לוי שלמה צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב יצחקי יצחק - גרוס יחיאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 8 4-1 [E]  100 2 4-2 [W] 17
  1 1020  5 6N+1 [E] 990  A 6N [E] 18
     120 7 1N+1 [S]  110 A 3 [S] 19
    600  4 3N [E] 600  J 3N [E] 20
  4 100  8 2-1 [S]  50 K 4-1 [E] 21
  1 640  6 5+2 [E] 620  Q 5+1 [E] 22
13    100 6 4-1 [E] 650  6 4+1 [E] 23
  13 420  J 4 [E]  420 A 4 [N] 24
  1 680  5 4+2 [W] 650  6 4+1 [E] 25
1    170 T 3+1 [N]  140 A 3 [S] 26
1    450 4 4+1 [N]  420 3 4 [N] 27
5    300 2 1NX-2 [E]  110 A 3 [N] 28
20 22 IMP
9.29 10.71 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (103) אשכנזי יוסי
קפלן אהרון - אשכנזי יוסי צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  8 460  K 3N+2 [W] 130  8 3+1 [E] 1
7    170 Q 3+1 [N] 100  Q 4-1 [N] 2
    600  6 3N [E] 600  7 3N [W] 3
11   100  8 3-1 [N] 620  A 5+1 [E] 4
  10 980  T 6 [E] 500  K 3X-2 [N] 5
  5  100 5 3N-1 [W]  300 Q 3N-3 [W] 6
10   150  4 2N+1 [W] 600  4 3N [W] 7
    450  7 4+1 [W] 450  7 4+1 [W] 8
    100  Q 3N-2 [N] 100  Q 3N-2 [N] 9
    650  K 4+1 [W] 650  8 4+1 [W] 10
  6  200 A 3+2 [S]  420 A 4 [S] 11
11    620 4 4 [S]  100 K 5-2 [E] 12
39 29 IMP
13.18 6.82 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (101) ארזיל אתי
הורן אלי - ארזיל אתי צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית מזרח - מערב רזניק פרץ - איסק מנחם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 140  T 3 [E]  50 T 3-1 [E] 17
     100 A 3-2 [E]  100 A 3-2 [E] 18
  12 630  9 3N+1 [W]  110 8 2 [S] 19
     620 T 4 [N]  620 T 4 [N] 20
12    620 A 4 [S] 100  T 3N-1 [S] 21
    620  8 4 [E] 620  8 4 [E] 22
5    100 A 3-1 [E] 110  J 3 [E] 23
2    100 A 3-2 [W]  50 5 2-1 [W] 24
10    300 6 3N-3 [E] 190  5 4+3 [E] 25
  4 650  A 4+1 [W] 500  A 5X-2 [S] 26
4    140 6 1+2 [S] 0 PASS 27
2    130 9 3+1 [N]  80 9 1 [N] 28
35 21 IMP
14.22 5.78 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (110) לוי עופר
דניאלי מיכה - דניאלי יהודית צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית מזרח - מערב הירש אדה - לבני יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 Q 3-1 [W]  100 Q 3-2 [E] 1
  1 140  K 2+1 [W] 110  A 2 [W] 2
6    420 2 4 [S]  170 2 3+1 [S] 3
     200 A 2+3 [S]  200 A 2+3 [S] 4
    980  9 6 [E] 980  9 6 [W] 5
  1  110 J 2 [S]  140 7 2+1 [S] 6
2   140  Q 3 [E] 200  Q 2+3 [E] 7
  6  170 8 2+2 [S]  420 8 4 [S] 8
1    110 Q 2 [S]  90 A 2 [N] 9
    620  K 4 [W] 620  K 4 [W] 10
3   50  Q 4-1 [N] 150  7 5-3 [S] 11
  10 420  K 4 [W]  50 8 5-1 [E] 12
12 20 IMP
7.39 12.61 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (108) חן ליאת
הולצר קלרה - אזולאי אורי צפון - דרום אברון אנית - הובר אלימלך
לייבו אדי - פומרנץ ישראל מזרח - מערב פירסט רונית - ישכיל אודי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  130 J 1+3 [S]  430 K 3N+1 [S] 17
    450  A 4+1 [E] 450  K 4+1 [E] 18
  5 110  J 2 [E]  100 A 3-1 [W] 19
1   600  5 3N [W] 620  Q 4 [E] 20
  1  620 6 4 [S]  650 5 4+1 [N] 21
  7 100  Q 5X-1 [N]  200 K 4X-1 [E] 22
6    100 A 5-1 [W] 130  A 3+1 [E] 23
  1 110  3 1+2 [E] 90  3 1+1 [E] 24
  4 50  A 3-1 [S]  110 K 2 [S] 25
    620  J 4 [E] 620  J 4 [E] 26
1    90 6 1N [S]  50 K 3-1 [E] 27
     600 K 3N [N]  600 K 3N [N] 28
8 25 IMP
5.07 14.93 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (112) שקד יצחק
גורדון אושרה - לוי אבי צפון - דרום אברון אנית - הובר אלימלך
לייבו אדי - פומרנץ ישראל מזרח - מערב הנר ארז - ארבל שמואל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    400  J 3N [W] 400  7 3N [W] 1
  5 140  A 3 [W]  50 A 4-1 [W] 2
  13 600  9 3N [E]  200 7 3-2 [W] 3
     1460 8 6+1 [S]  1460 Q 6+1 [N] 4
     1460 Q 6+1 [N]  1460 2 6+1 [S] 5
    680  5 4+2 [E] 680  A 4+2 [W] 6
    630  K 3N+1 [E] 630  8 3N+1 [E] 7
  1  450 J 5 [N]  480 3 5+1 [N] 8
     300 K 3N-3 [E]  300 7 4-3 [W] 9
    100  A 4-1 [S] 100  A 4-1 [S] 10
    480  K 4+2 [W] 480  K 4+2 [W] 11
    110  A 2 [W] 100  Q 3-1 [S] 12
0 19 IMP
4.63 15.37 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (104) בן דרור אריאל
שביט מיכאל - פז אלי צפון - דרום אברון אנית - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב בן דרור אריאל - אברבך ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 100  J 3N-2 [S]  430 5 3N+1 [S] 17
11    100 9 5-2 [E] 430  5 3N+1 [W] 18
     430 7 3N+1 [N]  430 4 3N+1 [N] 19
13    200 5 4-2 [W] 620  2 4 [E] 20
  6 400  6 3N [E] 140  Q 3 [W] 21
  4 50  8 5-1 [S]  110 6 2+1 [S] 22
  1  130 3 2+2 [S]  150 3 1N+2 [S] 23
  1  420 K 4 [S]  450 K 4+1 [S] 24
  2 100  3 1N-2 [N] 50  9 1N-1 [N] 25
  13  710 2 4+3 [N]  1460 6 6+1 [N] 26
     420 5 4 [S]  420 7 4 [S] 27
  3 200  6 1X-1 [S] 90  J 2 [E] 28
24 41 IMP
5.07 14.93 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (102) ארנון זאב
אורון דוד - בילגוראי שרה צפון - דרום אברון אנית - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב ארנון זאב - טל גו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  K 3N-1 [S] 100  4 3N-2 [S] 1
    170  A 3+3 [W] 170  A 3+3 [W] 2
  2 170  Q 3+1 [W] 90  K 1N [E] 3
13   680  A 4+2 [W] 1430  A 6 [W] 4
  3 300  9 3N-3 [S] 200  8 4-2 [N] 5
     140 7 2+1 [N]  140 T 2+1 [N] 6
  9 200  Q 5X-1 [S]  200 A 6-2 [W] 7
4    110 J 2 [N] 50  J 2-1 [S] 8
    1440  9 6N [E] 1440  9 6N [E] 9
1   100  K 3-1 [S] 130  6 3+1 [W] 10
3   50  7 3-1 [S] 140  7 3 [W] 11
    980  6 6 [W] 980  J 6 [E] 12
23 14 IMP
12.90 7.10 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (111) רהב יוסף
תמיר טובה - כץ אפרים צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
לייבו אדי - פומרנץ ישראל מזרח - מערב סגלוב חנה - שני גילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    110 6 2 [N] 50  6 2-1 [N] 25
    680  J 4+2 [E] 680  6 4+2 [E] 26
10    430 4 3N+1 [S] 50  T 3N-1 [S] 27
13    680 4 5+1 [N] 100  4 5-1 [N] 28
  13 1430  K 6 [W] 650  K 4+1 [W] 29
     420 J 4 [S]  420 J 4 [S] 30
  4  500 A 4X-3 [W]  650 J 4+1 [S] 31
     450 8 4+1 [S]  450 8 4+1 [S] 32
  1 430  9 3N+1 [W] 400  5 3N [W] 33
1   90  2 1N [W] 120  2 1N+1 [W] 34
  11 100  Q 6-2 [N]  450 9 4+1 [S] 35
     680 T 4+2 [S]  680 T 4+2 [S] 36
28 29 IMP
9.64 10.36 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (109) ירוס מיכאל
ירוס מיכאל - גולדנברג שלום צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב ברג זהר - זילברבוש שמואל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5  100 5 2-1 [W]  300 T 2-3 [E] 13
     450 2 4+1 [S]  450 6 4+1 [S] 14
    420  A 4 [W] 420  6 4 [E] 15
5    110 A 2+1 [S] 80  8 1 [W] 16
  1  90 4 1N [S]  110 6 2 [N] 17
    420  2 4 [W] 420  2 4 [W] 18
5    100 2 3-1 [E] 110  8 1+1 [W] 19
5    90 5 1N [S] 100  2 3-1 [S] 20
    480  Q 4+2 [E] 480  Q 4+2 [E] 21
12    100 K 4-1 [E] 620  K 4 [E] 22
  13 600  3 3N [E]  200 Q 6-2 [E] 23
  1  170 Q 3+1 [S]  200 4 3+2 [S] 24
27 20 IMP
12.31 7.69 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (107) הוכברג אריה
הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר צפון - דרום רז עופר - הובר אלימלך
לייבו אדי - בן יהודה יהודית מזרח - מערב שרן מיכאל - לוי רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11  460 J 3N+2 [N]  980 J 6 [N] 1
  9 200  4 3N-2 [N]  180 6 1N+3 [N] 2
  6  200 5 2+3 [N]  450 2 4+1 [N] 3
    100  6 3-1 [S] 100  6 3-1 [S] 4
5    50 8 3N-1 [E] 130  9 4 [W] 5
  11 50  A 6-1 [N]  480 J 4+2 [N] 6
  1  680 A 5+1 [N]  710 3 4+3 [N] 7
2    480 K 4+2 [S]  420 2 4 [N] 8
  6 100  5 3N-2 [N]  140 T 3 [S] 9
13    650 4 4+1 [S] 100  7 4-1 [N] 10
     450 7 4+1 [S]  450 7 4+1 [S] 11
     650 A 4+1 [S]  650 J 4+1 [N] 12
20 44 IMP
3.63 16.37 VP
חזרה