תדפיס קבוצה
ליגה א 2021 - בית 1 (צפון)
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 10-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

ארנון זאב
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
13672 ארנון זאב רב אמן 4306 727 54 14276
18859 ספינקה פיני אמן בכיר כסף 3593 450 6 8393
23861 טל גו אמן בכיר זהב 4328 656 12 11488
3379 אורון דוד רב אמן 16326 1783 31 35706
12562 בילגוראי שרה רב אמן 4145 820 23 13495
9069 גלסר אנדרי רב אמן ארד 14195 1722 131 37965
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-11/08/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל08/08/2022


תוצאה: 100.03  דרוג: 9
מושב נגד IMP VP
- +
1 רהב יוסף 6 45 18.66
2 שקד יצחק 52 22 2.60
3 בן דרור אריאל 43 9 2.00
4 הובר אלימלך 14 23 12.90
5 חן ליאת 13 26 13.97
6 לוי עופר 41.33 26 5.30
7 ארזיל אתי 14 58 19.24
8 אשכנזי יוסי 26 12 5.78
9 לוי שלמה 43 25 4.85
10 הוכברג אריה 37 34 8.95
11 ירוס מיכאל 29 15 5.78
סהכ 318.33 295 100.03

מפגש 11 נגד (109) ירוס מיכאל
ירוס מיכאל - גולדנברג שלום צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
גלסר אנדרי - ספינקה פיני מזרח - מערב זילברבוש שמואל - ורד נח

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     50 2 4-1 [W]  50 2 4-1 [W] 17
    990  8 6N [E] 990  T 6N [W] 18
4    110 K 3 [S] 50  7 2N-1 [N] 19
12    100 4 3N-1 [E] 600  4 3N [E] 20
12    150 A 4+1 [N] 500  8 3X-2 [S] 21
    640  Q 5+2 [E] 640  Q 5+2 [E] 22
    650  6 4+1 [E] 650  6 4+1 [E] 23
  4 100  A 4X-1 [N]  50 K 5-1 [W] 24
  1 680  7 4+2 [W] 650  9 5 [E] 25
  4  140 K 3 [S]  300 6 2-3 [W] 26
1    450 4 4+1 [N]  420 5 4 [N] 27
  6 100  A 4-1 [N]  130 A 3+1 [N] 28
29 15 IMP
14.22 5.78 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (107) הוכברג אריה
הוכברג אריה - אביגדול אלכסנדר צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
גלסר אנדרי - ספינקה פיני מזרח - מערב רוזנשיין אלכסנדר - הוכברג אבלין

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 460  5 3N+2 [W] 430  K 3N+1 [W] 1
2    100 4 3-2 [E]  50 J 2-1 [W] 2
  9 600  3 3N [W] 180  Q 2N+2 [E] 3
  10 620  A 5+1 [E] 170  A 4+2 [E] 4
1   480  A 5+1 [E] 510  A 4+3 [W] 5
13    100 5 3N-1 [W] 690  6 3N+3 [W] 6
9    200 7 3N-2 [E] 200  K 3+2 [W] 7
1   430  3 3N+1 [W] 450  7 4+1 [W] 8
11    430 2 3N+1 [N] 100  Q 3N-2 [N] 9
    650  K 4+1 [W] 650  K 4+1 [W] 10
  9  50 A 2-1 [E]  450 A 4+1 [S] 11
  5  100 A 5-2 [E]  300 A 5X-2 [E] 12
37 34 IMP
11.05 8.95 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (105) לוי שלמה
קוטב שושנה - לוי שלמה צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
גלסר אנדרי - ספינקה פיני מזרח - מערב יצחקי יצחק - גרוס יחיאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 110  T 2 [E]  100 T 3NX-1 [E] 17
     100 A 2-2 [E]  100 A 3-2 [E] 18
  10 630  9 3N+1 [W] 150  9 4+1 [W] 19
     620 T 4 [N]  620 T 4 [N] 20
  10 300  K 4-3 [S]  150 3 2+3 [N] 21
     100 8 4-1 [E]  100 8 4-1 [E] 22
     100 8 4-1 [E]  100 7 2-1 [E] 23
     100 8 3N-2 [E]  100 6 2N-2 [W] 24
14    470 K 2X [S] 620  5 5+1 [E] 25
15    620 5 5+1 [S] 500  A 6X-2 [S] 26
3    120 2 1N+1 [N] 0 PASS 27
11    690 3 3N+3 [N]  130 9 3+1 [N] 28
43 25 IMP
15.15 4.85 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (103) אשכנזי יוסי
קפלן אהרון - אשכנזי יוסי צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
גלסר אנדרי - ספינקה פיני מזרח - מערב הרשקוביץ שלמה - פטרושקה רועי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    470 K 3X [N] 110  Q 2 [E] 1
    140  K 2+1 [W] 140  A 2+1 [W] 2
  6  170 2 3+1 [S]  420 2 4 [S] 3
1    650 A 4+1 [S]  620 5 4 [N] 4
    980  Q 6 [E] 980  Q 6 [E] 5
     200 6 2X-1 [E]  200 6 3-2 [E] 6
2   100  9 2-1 [S] 170  Q 2+2 [E] 7
    50  A 5-1 [N] 50  A 5-1 [N] 8
6    130 K 2+2 [N] 100  Q 4-2 [S] 9
    990  A 4X+1 [W] 990  A 4X+1 [W] 10
6    110 K 3 [S] 140  A 3 [W] 11
  6 400  K 5 [E] 150  K 3+2 [E] 12
26 12 IMP
14.22 5.78 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (101) ארזיל אתי
הורן אלי - ארזיל אתי צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - טל גו מזרח - מערב מאר ריבי - בר רבקה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  130 T 1+3 [S]  180 9 2N+2 [S] 17
  11 420  K 4 [E]  100 K 6X-1 [E] 18
  4 50  A 3-1 [S]  100 9 4-1 [E] 19
12    100 Q 4-1 [E] 620  Q 4 [E] 20
     650 6 4+1 [N]  660 6 3N+2 [S] 21
  13 650  K 5 [E]  200 K 5X-1 [E] 22
  10 600  A 5 [E] 130  A 3+1 [E] 23
    90  3 1+1 [E] 90  7 1+1 [E] 24
  5 50  K 3-1 [S]  140 K 2+1 [S] 25
  13 650  K 4+1 [E]  100 T 4-1 [E] 26
     120 6 1N+1 [S]  120 J 1N+1 [S] 27
2    660 K 3N+2 [N]  600 K 3N [N] 28
14 58 IMP
0.76 19.24 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (110) לוי עופר
קמעו שי - לוי עופר צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - טל גו מזרח - מערב דניאלי מיכה - דניאלי יהודית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   400  4 3N [E] 430  7 3N+1 [E] 1
  7 420  K 4 [W] 140  A 3 [W] 2
6    100 5 2-1 [W] 140  A 2+1 [E] 3
  2  1370 2 6 [S]  1430 Q 6 [N] 4
4    1460x1;710x2  710 8 4+3 [N] 5
13   680  Q 4+2 [E] 1430  Q 6 [E] 6
    630  4 3N+1 [E] 630  Q 3N+1 [E] 7
11    450 J 4+1 [N] 50  J 4-1 [N] 8
  12  100 3 3N-1 [E]  800 T 3NX-3 [E] 9
6    140 A 2+1 [S] 100  K 4-1 [S] 10
    480  K 4+2 [W] 480  9 4+2 [W] 11
  5 100  Q 3-1 [S]  110 Q 2 [S] 12
41.33 26 IMP
14.70 5.30 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (108) חן ליאת
הולצר קלרה - אזולאי אורי צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - טל גו מזרח - מערב פירסט רונית - ישכיל אודי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    100  J 3N-2 [N] 100  J 3N-2 [N] 17
6   170  9 3+1 [E] 420  2 4 [E] 18
  1  430 7 3N+1 [N]  460 7 3N+2 [N] 19
  12 620  5 4 [W]  100 5 4-1 [W] 20
  6 170  6 3+1 [E]  50 4 3N-1 [E] 21
5    130 7 3+1 [S] 50  6 5-1 [S] 22
2    150 3 1N+2 [S]  90 2 1N [S] 23
  7  170 J 3+1 [S]  450 K 4+1 [S] 24
    50  3 1N-1 [N] 50  3 1N-1 [N] 25
     1440 3 6N [N]  1440 2 6N [N] 26
     450 4 4+1 [S]  450 8 4+1 [S] 27
     100 J 5-2 [E]  100 J 2N-2 [E] 28
13 26 IMP
6.03 13.97 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (106) הובר אלימלך
אברון אנית - הובר אלימלך צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - טל גו מזרח - מערב לייבו אדי - בן יהודה יהודית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 100  4 3N-2 [S] 50  K 3N-1 [S] 1
    170  A 3+3 [W] 170  A 3+3 [W] 2
2   90  K 1N [E] 170  Q 3+1 [W] 3
  13 1430  A 6 [W] 680  A 4+2 [W] 4
3   200  8 4-2 [N] 300  9 3N-3 [S] 5
     140 T 2+1 [N]  140 7 2+1 [N] 6
9    200 A 6-2 [W] 200  Q 5X-1 [S] 7
  4 50  J 2-1 [S]  110 J 2 [N] 8
    1440  9 6N [E] 1440  9 6N [E] 9
  1 130  6 3+1 [W] 100  K 3-1 [S] 10
  3 140  7 3 [W] 50  7 3-1 [S] 11
    980  J 6 [E] 980  6 6 [W] 12
14 23 IMP
7.10 12.90 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (104) בן דרור אריאל
שביט מיכאל - פז אלי צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ספינקה פיני - ארנון זאב מזרח - מערב אברבך ישראל - בן דרור אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7 150  T 2N-3 [S]  120 J 2N [S] 25
  1 680  J 4+2 [E] 650  J 4+1 [E] 26
10    400 T 3N [S] 50  T 3N-1 [S] 27
9    300 6 4X-2 [E] 100  4 5-1 [N] 28
17    100 K 6N-1 [W] 1430  6 6 [E] 29
1    420 J 4 [S]  400 J 3N [S] 30
     650 J 5 [N]  650 J 4+1 [N] 31
     490 5 3N+3 [N]  490 A 3N+3 [N] 32
    400  2 3N [W] 400  5 3N [W] 33
5   110  5 3 [W] 300  8 3-3 [S] 34
  1  420 5 4 [S]  450 K 4+1 [S] 35
1    680 3 4+2 [S]  650 T 4+1 [S] 36
43 9 IMP
18.00 2.00 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (112) שקד יצחק
שקד יצחק - פלופסקי לאון צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - ספינקה פיני מזרח - מערב לוי אבי - ארבל שמואל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 90  9 2 [W]  100 5 3-1 [W] 13
     450 3 4+1 [S]  450 5 4+1 [S] 14
17    790 A 4X [N] 800  K 6X-3 [N] 15
     120 K 1N+1 [S]  110 K 2+1 [S] 16
  3  50 J 3-1 [W]  150 Q 3-3 [E] 17
10    50 4 4-1 [W] 420  J 4 [W] 18
12   0 PASS 620  2 4 [E] 19
3   90  3 1N [W] 200  A 3N-2 [S] 20
2   420  Q 4 [E] 480  J 4+2 [W] 21
8   140  K 2+1 [E] 500  K 5X-3 [N] 22
  12 600  Q 3N [E]  100 Q 4-1 [E] 23
  2  100 A 3-2 [E]  170 J 2+2 [S] 24
52 22 IMP
17.40 2.60 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (111) רהב יוסף
רהב יוסף - אדלשטיין פרידה צפון - דרום אורון דוד - בילגוראי שרה
ארנון זאב - ספינקה פיני מזרח - מערב כץ אפרים - תמיר טובה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    480 J 4+2 [N]  450 J 4+1 [N] 1
  4  500 A 3X-3 [E]  630 6 3N+1 [N] 2
  8  90 Q 1N [S]  420 5 4 [N] 3
  1  110 Q 2 [N]  140 6 3 [S] 4
  1 150  8 1N+2 [E] 110  T 2+1 [W] 5
  2  420 5 4 [S]  480 2 4+2 [N] 6
5    680 A 5+1 [N]  500 K 4X-2 [E] 7
     980 7 6 [N]  980 K 6 [S] 8
  8  130 6 3+1 [N]  460 A 3N+2 [N] 9
  13 100  A 4-1 [N]  660 9 3N+2 [S] 10
  8  150 A 4-3 [E]  480 5 4+2 [S] 11
     200 6 1N-4 [W]  200 J 2+3 [N] 12
6 45 IMP
1.34 18.66 VP
חזרה