תדפיס קבוצה
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

רוני
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
12406 וקסלבאום אבנר אמן בכיר זהב 8493 655 6 15343
347 עירשי טובה רב אמן כסף 30136 1638 181 55566
14443 מלאך יעקב רב אמן ארד 22846 1745 79 44246
12405 וקסלבאום חנה רב אמן ארד 25682 1204 75 41472
19940 פרולינגר איל אמן בכיר ארד 4706 267 6 7676
14691 ליבוביץ חיים אמן בכיר זהב 6564 689 19 14404
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-15/04/2021 נקודות אמן ותארים נכונים ל11/04/2021


תוצאה: 58.90  דרוג: 6
מושב נגד IMP VP
- +
1 זנו מרים 43 16 3.09
2 אריות כרמיאל 35 41 12.01
3 בן יהודה 33 30 8.95
4 כהן שמואל 13 35 15.99
5 כהן-טל ישי 46 7 1.34
6 קורצין עודד 50 11 1.34
7 בנימין סלביה 7 30 16.18
סהכ 227 170 58.90

מפגש 7 נגד (83) בנימין סלביה
בנימין סלביה - גרבר זיוה צפון - דרום מלאך יעקב - וקסלבאום חנה
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים מזרח - מערב מזרחי יפה - פז שרה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5  200 T 3+2 [S]  400 5 3N [S] 1
  3 200  T 3-2 [N] 100  J 2-1 [N] 2
5    100 K 4-1 [W] 110  K 2 [W] 3
  5  200 K 4-2 [E]  400 K 4-4 [E] 4
2    100 9 4-2 [W]  50 2 4-1 [W] 5
     450 A 4+1 [S]  460 9 3N+2 [N] 6
     650 6 4+1 [S]  650 6 4+1 [S] 7
  1 170  6 2+2 [E] 140  A 2+1 [E] 8
  6 110  4 1+2 [W]  130 Q 4 [S] 9
     100 K 4-1 [E]  100 K 4-1 [E] 10
     110 J 2 [N]  110 J 2 [N] 11
  10 400  7 5 [E]  50 A 6-1 [W] 12
7 30 IMP
3.82 16.18 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (81) קורצין עודד
טולדנו אורן - זמיר עמי צפון - דרום מלאך יעקב - וקסלבאום חנה
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים מזרח - מערב קורצין עודד - פורת רמי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
14    1100 A 4X-5 [E]  140 5 2+1 [S] 1
4    300 K 3X-2 [W]  170 9 2+2 [N] 2
1    510 J 4+3 [S]  480 J 4+2 [S] 3
6    100 5 3-1 [W] 140  J 2+1 [E] 4
  7 200  6 2X-1 [N]  100 2 2-2 [E] 5
    50  4 4-1 [S] 50  3 3-1 [S] 6
    650  5 4+1 [E] 650  8 4+1 [E] 7
2    150 4 1N+2 [S]  100 K 3-2 [E] 8
8    420 3 4 [S]  100 A 3-1 [E] 9
7    90 4 2 [N] 200  7 2-2 [N] 10
8    430 4 3N+1 [S]  100 K 4X-1 [E] 11
  4  650 A 5 [S]  790 A 4X [S] 12
50 11 IMP
18.66 1.34 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (86) כהן-טל ישי
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר צפון - דרום וקסלבאום אבנר - עירשי טובה
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים מזרח - מערב ברוידא שרה - חכימי תמר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 150  5 1N+2 [W] 110  Q 3 [W] 1
6    150 J 2N-3 [W] 90  J 1N [W] 2
     120 A 2N [S]  120 A 2N [S] 3
     100 3 4-1 [W]  100 T 4-1 [W] 4
    450  K 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 5
11   50  A 4-1 [S] 620  T 4 [W] 6
  6 130  A 4 [E]  110 8 3 [N] 7
5    50 6 3N-1 [E] 150  7 2N+1 [E] 8
     100 2 1N-1 [E]  110 2 3 [N] 9
13   230  K 3+3 [W] 1100  5 5X-4 [N] 10
11   480  3 4+2 [E] 980  3 6 [E] 11
    420  2 4 [E] 420  2 4 [E] 12
46 7 IMP
18.66 1.34 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (88) כהן שמואל
אלון אדל - צמח כמי צפון - דרום וקסלבאום אבנר - עירשי טובה
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים מזרח - מערב שהרבני דולי - אמדו דליה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    110 7 2 [N] 100  7 4-2 [N] 1
  11 450  A 4+1 [W]  50 J 4-1 [W] 2
5    400 2 3N-4 [W]  200 3 3N-2 [W] 3
     170 7 2+2 [N]  170 7 2+2 [N] 4
2    180 7 2N+2 [N]  100 4 2-2 [E] 5
    50  8 3-1 [S] 50  A 2-1 [N] 6
  2 680  A 4+2 [E] 620  A 5+1 [E] 7
  12 480  4 4+2 [W]  150 4 3N-3 [W] 8
     450 3 4+1 [N]  450 T 4+1 [N] 9
  3 200  7 4-2 [N] 100  7 3-1 [N] 10
1    140 6 3 [N]  100 A 6-2 [W] 11
  7 420  6 4 [E] 140  6 3 [E] 12
13 35 IMP
4.01 15.99 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (82) בן יהודה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית צפון - דרום וקסלבאום אבנר - וקסלבאום חנה
פרולינגר איל - ליבוביץ חיים מזרח - מערב ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10    50 3 3N-1 [W] 420  2 5+1 [W] 1
  2 460  K 3N+2 [W] 400  A 3N [W] 2
  2  100 A 1-1 [E]  150 K 1N+2 [S] 3
6    130 K 4 [N] 100  K 4-1 [N] 4
  6 200  A 5X-1 [N]  50 K 4-1 [E] 5
  5 70  4 1 [W]  110 K 3 [S] 6
     620 9 4 [N]  620 T 4 [N] 7
  10 50  2 3N-1 [N]  400 2 3N [N] 8
    50  8 4-1 [S] 50  8 4-1 [S] 9
5    300 A 3N-3 [E]  100 A 2-1 [E] 10
  5 50  9 4-1 [S]  140 K 3 [S] 11
12    710 Q 4X [N]  100 6 3N-2 [W] 12
33 30 IMP
11.05 8.95 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (87) אריות כרמיאל
אדטו משה - גרינברג טדי צפון - דרום וקסלבאום אבנר - עירשי טובה
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה מזרח - מערב טאוב זאב - מנדר ענת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    430 2 3N+1 [S] 100  5 3N-2 [N] 1
12    600 K 3N [S] 100  T 6-1 [S] 2
12    100 Q 3-1 [W] 620  3 4 [E] 3
  3  100 A 5-1 [W]  200 A 5-2 [W] 4
  10 590  J 4X [W] 140  A 3 [W] 5
  1  400 Q 3N [N]  430 Q 3N+1 [N] 6
  12 750  A 5X [E] 110  5 3 [W] 7
     50 4 4-1 [E]  50 4 3N-1 [E] 8
     450 A 4+1 [N]  450 6 4+1 [S] 9
  2 230  T 3+3 [W] 170  T 2+2 [E] 10
  5 50  5 2N-1 [S]  140 6 2+1 [N] 11
  8 450  A 4+1 [W] 100  A 5-1 [S] 12
35 41 IMP
7.99 12.01 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (85) זנו מרים
זנו מרים - גבאי רפי צפון - דרום וקסלבאום אבנר - עירשי טובה
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה מזרח - מערב ענבר דן - חן אברהם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 170  J 3+1 [E] 140  J 3 [E] 1
    980  A 6 [E] 980  A 6 [E] 2
10    400 3 5 [N] 50  4 5-1 [S] 3
12    100 A 4-1 [W] 620  4 4 [W] 4
  13 200  A 6-2 [S]  680 K 4+2 [S] 5
    100  T 3N-2 [N] 100  5 3N-2 [N] 6
11    630 T 3N+1 [N]  110 2 3 [S] 7
    50  T 6-1 [S] 50  6 6-1 [S] 8
    620  8 4 [E] 620  8 4 [E] 9
  1 130  T 3+1 [E] 90  3 1N [W] 10
  1 170  Q 2+2 [E] 140  Q 2+1 [E] 11
10    50 7 3N-1 [W] 400  7 3N [W] 12
43 16 IMP
16.91 3.09 VP
חזרה