תדפיס קבוצה
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

כהן שמואל
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
4938 כהן שמואל אמן בכיר כסף 9537 423 2 13867
2425 עזורי איוון אמן כסף 6397 56 0 6957
17028 אלון אדל אמן בכיר ארד 3741 284 2 6681
17976 צמח כמי אמן בכיר 2671 218 2 4951
20 שהרבני דולי אמן 1897 12 0 2017
40356 אמדו דליה אמן זהב 2571 76 1 3381
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-15/04/2021 נקודות אמן ותארים נכונים ל11/04/2021


תוצאה: 16.17  דרוג: 8
מושב נגד IMP VP
- +
1 קורצין עודד 74 7 0.00
2 בן יהודה 58 8 0.17
3 בנימין סלביה 60 7 0.00
4 רוני 35 13 4.01
5 זנו מרים 34 16 4.85
6 כהן-טל ישי 35 17 4.85
7 אריות כרמיאל 44 12 2.29
סהכ 340 80 16.17

מפגש 7 נגד (87) אריות כרמיאל
כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' צפון - דרום כהן שמואל - עזורי איוון
שהרבני דולי - אמדו דליה מזרח - מערב טאוב זאב - מנדר ענת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    460 4 3N+2 [S]  430 K 3N+1 [S] 1
5    100 J 3N-2 [E] 100  A 3-1 [S] 2
  12 140  K 3 [W]  470 8 3X [N] 3
     650 7 4+1 [S]  650 T 4+1 [N] 4
2    160 A 1X [N]  100 9 4-2 [W] 5
10    920 9 6 [N]  450 8 4+1 [S] 6
1    680 8 4+2 [S]  650 Q 4+1 [S] 7
1   170  8 2+2 [E] 200  9 2+3 [E] 8
7    200 7 5-2 [W] 110  4 1+2 [W] 9
6    100 K 4-1 [E] 140  K 3 [E] 10
     140 J 2+1 [N]  140 J 2+1 [N] 11
11    50 7 6-1 [W] 450  T 4+1 [W] 12
44 12 IMP
17.71 2.29 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (86) כהן-טל ישי
כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם צפון - דרום אלון אדל - צמח כמי
שהרבני דולי - אמדו דליה מזרח - מערב ברוידא שרה - חכימי תמר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  8 4-1 [N]  140 9 2+1 [N] 1
  3  50 A 3-1 [W]  170 9 3+1 [N] 2
2    510 J 4+3 [S]  450 A 5 [S] 3
6    100 5 3-1 [W] 120  J 1N+1 [E] 4
1   140  A 3 [W] 170  A 3+1 [W] 5
    50  3 3-1 [S] 50  3 3-1 [S] 6
  9 620  4 4 [E] 200  5 2+3 [E] 7
1    120 2 1N+1 [S]  90 3 1N [S] 8
7    450 A 4+1 [N]  140 5 2+1 [N] 9
7    90 4 1N [N] 200  5 2-2 [N] 10
10    430 6 3N+1 [N] 50  A 5-1 [S] 11
1   450  K 4+1 [W] 480  A 5+1 [W] 12
35 17 IMP
15.15 4.85 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (85) זנו מרים
ענבר דן - חן אברהם צפון - דרום אלון אדל - צמח כמי
עזורי איוון - כהן שמואל מזרח - מערב זיו ישראל - ישראל יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 110  A 3 [W]  100 Q 4-2 [W] 1
6    150 4 1N-3 [W] 90  J 1N [W] 2
     120 2 2N [S]  120 A 2N [S] 3
     100 J 4-1 [W]  100 4 4-1 [W] 4
1   420  5 4 [W] 450  3 4+1 [E] 5
12   50  A 5-1 [S] 650  T 4+1 [W] 6
9   130  A 4 [E] 500  A 5X-2 [S] 7
1   130  K 3+1 [W] 150  K 3-3 [N] 8
5    110 4 2 [N] 100  2 2-2 [N] 9
  10 650  J 4+1 [E] 200  A 3+2 [E] 10
    480  7 4+2 [E] 480  3 5+1 [E] 11
  1 460  2 3N+2 [E] 420  2 4 [E] 12
34 16 IMP
15.15 4.85 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (84) רוני
וקסלבאום אבנר - עירשי טובה צפון - דרום אלון אדל - צמח כמי
שהרבני דולי - אמדו דליה מזרח - מערב פרולינגר איל - ליבוביץ חיים

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 100  7 4-2 [N]  110 7 2 [N] 1
11    50 J 4-1 [W] 450  A 4+1 [W] 2
  5  200 3 3N-2 [W]  400 2 3N-4 [W] 3
     170 7 2+2 [N]  170 7 2+2 [N] 4
  2  100 4 2-2 [E]  180 7 2N+2 [N] 5
    50  A 2-1 [N] 50  8 3-1 [S] 6
2   620  A 5+1 [E] 680  A 4+2 [E] 7
12    150 4 3N-3 [W] 480  4 4+2 [W] 8
     450 T 4+1 [N]  450 3 4+1 [N] 9
3   100  7 3-1 [N] 200  7 4-2 [N] 10
  1  100 A 6-2 [W]  140 6 3 [N] 11
7   140  6 3 [E] 420  6 4 [E] 12
35 13 IMP
15.99 4.01 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (83) בנימין סלביה
בנימין סלביה - גרבר זיוה צפון - דרום כהן שמואל - עזורי איוון
שהרבני דולי - אמדו דליה מזרח - מערב מזרחי יפה - פז שרה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10    50 2 4-1 [E] 440  J 5+2 [W] 1
7   130  A 3+1 [W] 430  A 3N+1 [W] 2
5    300 7 3N-3 [E]  100 3 2N-1 [E] 3
  1  110 K 3 [N]  130 A 3+1 [N] 4
13    650 A 4+1 [N] 200  8 4X-1 [N] 5
     110 A 3 [S]  110 A 2+1 [S] 6
13    620 A 4 [N] 200  A 6-2 [N] 7
     400 5 3N [S]  400 2 3N [N] 8
     420 8 4 [S]  430 8 3N+1 [S] 9
12   200  9 2-2 [S] 800  9 2X-3 [S] 10
  6  170 A 3+1 [S]  420 A 4 [S] 11
     100 3 4-2 [E]  100 J 4-2 [W] 12
60 7 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (82) בן יהודה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית צפון - דרום אלון אדל - צמח כמי
שהרבני דולי - אמדו דליה מזרח - מערב ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    130 A 3+1 [S] 50  K 3N-1 [S] 1
  8 200  K 6-2 [S]  150 K 4+1 [S] 2
6    100 Q 2-1 [W] 140  Q 3 [W] 3
12    870 A 3X+1 [N]  200 A 5-2 [W] 4
11    100 J 4X-1 [W] 420  J 4 [W] 5
7    420 A 5+1 [S]  150 Q 3+2 [S] 6
1   630  5 3N+1 [W] 660  K 3N+2 [W] 7
5    100 4 1N-2 [E] 90  4 1N [E] 8
     450 7 4+1 [S]  450 3 4+1 [S] 9
1   650  K 5 [W] 680  J 4+2 [W] 10
10    520 A 1XX [N]  90 T 1N [S] 11
    450  J 4+1 [W] 450  A 4+1 [W] 12
58 8 IMP
19.83 0.17 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (81) קורצין עודד
קורצין עודד - פורת רמי צפון - דרום אלון אדל - צמח כמי
כהן שמואל - עזורי איוון מזרח - מערב לירן ינון - פרידלנדר אהוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12    110 9 1+1 [N] 500  5 4X-3 [S] 1
    480  2 4+2 [E] 480  5 5+1 [E] 2
     400 A 5 [S]  400 K 5 [S] 3
18    790 A 4X [N] 990  4 4X+1 [W] 4
14    680 A 4+2 [S] 300  3 4-3 [N] 5
3   50  6 3N-1 [S] 150  5 3N-3 [N] 6
15    600 2 3N [S] 500  2 5X-2 [S] 7
11    980 T 6 [S]  450 6 4+1 [S] 8
  1 620  8 4 [E] 600  3 3N [W] 9
    110  9 3 [E] 110  K 2 [W] 10
1   140  Q 2+1 [E] 170  3 2+2 [E] 11
  6 400  7 3N [W] 150  A 4+1 [W] 12
74 7 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה