תדפיס קבוצה
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

זנו מרים
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
18233 זנו מרים אמן בכיר כסף 6779 379 1 10619
18234 גבאי רפי אמן בכיר כסף 7654 374 1 11444
4584 זיו ישראל רב אמן 14606 1235 18 27856
5070 ישראל יעקב אמן בכיר כסף 6285 358 2 9965
15231 ענבר דן אמן בכיר כסף 4842 365 4 8692
9276 חן אברהם רב אמן 10681 1089 24 22771
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-15/04/2021 נקודות אמן ותארים נכונים ל11/04/2021


תוצאה: 83.19  דרוג: 3
מושב נגד IMP VP
- +
1 רוני 16 43 16.91
2 כהן-טל ישי 16 19 11.05
3 קורצין עודד 56 14 0.98
4 בנימין סלביה 28 33 11.70
5 כהן שמואל 16 34 15.15
6 אריות כרמיאל 12 52 18.78
7 בן יהודה 20 16 8.62
סהכ 164 211 83.19

מפגש 7 נגד (82) בן יהודה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית צפון - דרום ענבר דן - חן אברהם
זיו ישראל - ישראל יעקב מזרח - מערב ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    430 K 3N+1 [S]  400 9 3N [S] 1
  1 170  A 1+3 [E] 140  A 3 [E] 2
  8 140  K 2+1 [W]  200 K 3-2 [W] 3
  6 110  K 2+1 [E]  140 7 3 [S] 4
10    50 J 2-1 [E] 420  9 4 [W] 5
  1  430 9 3N+1 [N]  450 A 4+1 [S] 6
1    680 Q 4+2 [S]  650 Q 4+1 [S] 7
1   180  2 1N+3 [E] 200  4 2+3 [E] 8
    110  4 1+2 [W] 110  8 3 [W] 9
1   140  K 3 [E] 170  3 3+1 [E] 10
6    140 J 2+1 [N] 100  7 2-2 [S] 11
    450  T 5 [W] 450  T 4+1 [W] 12
20 16 IMP
11.38 8.62 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (87) אריות כרמיאל
אדטו משה - גרינברג טדי צפון - דרום ענבר דן - חן אברהם
זיו ישראל - ישראל יעקב מזרח - מערב טאוב זאב - מנדר ענת

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     140 A 3 [N]  140 5 2+1 [S] 1
  10  170 9 2+2 [N]  620 9 4 [N] 2
  1  420 J 4 [S]  450 A 4+1 [S] 3
    140  7 2+1 [W] 140  5 2+1 [W] 4
  6 140  4 2+1 [W]  100 7 4-2 [E] 5
7    140 A 2+1 [N] 130  K 4 [E] 6
  1 650  4 4+1 [E] 620  5 4 [E] 7
     50 4 2-1 [W]  50 K 2N-1 [E] 8
5    140 5 2+1 [N] 50  T 4-1 [N] 9
  9 300  3 2-3 [N]  100 6 2N-1 [W] 10
  12 150  3 3N-3 [N]  460 6 3N+2 [N] 11
  13 200  A 6X-1 [S]  650 A 5 [S] 12
12 52 IMP
1.22 18.78 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (88) כהן שמואל
אלון אדל - צמח כמי צפון - דרום ענבר דן - חן אברהם
זיו ישראל - ישראל יעקב מזרח - מערב עזורי איוון - כהן שמואל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    100 Q 4-2 [W] 110  A 3 [W] 1
  6 90  J 1N [W]  150 4 1N-3 [W] 2
     120 A 2N [S]  120 2 2N [S] 3
     100 4 4-1 [W]  100 J 4-1 [W] 4
  1 450  3 4+1 [E] 420  5 4 [W] 5
  12 650  T 4+1 [W] 50  A 5-1 [S] 6
  9 500  A 5X-2 [S] 130  A 4 [E] 7
  1 150  K 3-3 [N] 130  K 3+1 [W] 8
  5 100  2 2-2 [N]  110 4 2 [N] 9
10   200  A 3+2 [E] 650  J 4+1 [E] 10
    480  3 5+1 [E] 480  7 4+2 [E] 11
1   420  2 4 [E] 460  2 3N+2 [E] 12
16 34 IMP
4.85 15.15 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (83) בנימין סלביה
בנימין סלביה - גרבר זיוה צפון - דרום חן אברהם - ענבר דן
זיו ישראל - ישראל יעקב מזרח - מערב מזרחי יפה - פז שרה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 50  9 3-1 [N]  110 Q 2 [N] 1
  6 420  8 4 [W] 170  9 2+2 [W] 2
7    200 6 3N-2 [W] 110  8 2+1 [W] 3
1    170 7 2+2 [N]  140 7 3 [N] 4
2    180 J 2N+2 [S]  110 8 2 [N] 5
5    110 A 2 [N] 100  6 3-2 [N] 6
  16 680  A 5+1 [E]  790 4 4X [S] 7
    480  J 4+2 [W] 480  4 4+2 [W] 8
     450 7 4+1 [N]  460 8 3N+2 [S] 9
7    110 7 2 [N] 200  T 3N-2 [S] 10
  7 420  Q 4 [E] 130  9 3+1 [W] 11
6   170  6 3+1 [E] 420  6 4 [E] 12
28 33 IMP
8.30 11.70 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (81) קורצין עודד
לירן ינון - פרידלנדר אהוד צפון - דרום זנו מרים - גבאי רפי
ענבר דן - חן אברהם מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   430  2 3N+1 [W] 490  2 3N+3 [W] 1
7   130  K 3+1 [W] 400  A 3N [W] 2
5    400 8 2N-4 [W]  200 8 2-2 [W] 3
10    600 A 5 [N]  130 A 2+2 [N] 4
6    50 5 4-1 [W] 170  5 3+1 [E] 5
     110 A 3 [S]  110 A 3 [S] 6
  13 100  8 6-1 [N]  650 T 4+1 [N] 7
  1  400 4 5 [S]  430 3 3N+1 [N] 8
10    430 3 3N+1 [S] 50  8 4-1 [S] 9
11   300  9 2-3 [S] 800  9 2X-3 [S] 10
     140 A 3 [S]  140 A 3 [S] 11
5    50 J 4-1 [W] 150  3 2N+1 [E] 12
56 14 IMP
19.02 0.98 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (86) כהן-טל ישי
פוקסמן ירחמיאל - כהן מאיר צפון - דרום זנו מרים - גבאי רפי
ענבר דן - חן אברהם מזרח - מערב ברוידא שרה - חכימי תמר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     130 A 3+1 [S]  130 9 3+1 [N] 1
  1  600 K 5 [S]  630 K 3N+1 [S] 2
5    100 5 2N-1 [E] 110  Q 2 [W] 3
7    200 A 4-2 [W] 110  8 3 [W] 4
  6 170  J 3+1 [W]  50 J 4-1 [W] 5
  6  170 5 4+2 [S]  430 Q 3N+1 [N] 6
2   600  T 3N [E] 660  8 3N+2 [W] 7
  4 110  2 1+1 [W]  50 3 3-1 [W] 8
     450 3 4+1 [S]  450 3 4+1 [S] 9
  1 680  K 4+2 [W] 650  K 4+1 [W] 10
2   50  A 3-1 [N] 110  T 3 [W] 11
  1 450  A 4+1 [W] 420  Q 4 [W] 12
16 19 IMP
8.95 11.05 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (84) רוני
וקסלבאום אבנר - עירשי טובה צפון - דרום זנו מרים - גבאי רפי
ענבר דן - חן אברהם מזרח - מערב מלאך יעקב - וקסלבאום חנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   140  J 3 [E] 170  J 3+1 [E] 1
    980  A 6 [E] 980  A 6 [E] 2
  10 50  4 5-1 [S]  400 3 5 [N] 3
  12 620  4 4 [W]  100 A 4-1 [W] 4
13    680 K 4+2 [S] 200  A 6-2 [S] 5
    100  5 3N-2 [N] 100  T 3N-2 [N] 6
  11  110 2 3 [S]  630 T 3N+1 [N] 7
    50  6 6-1 [S] 50  T 6-1 [S] 8
    620  8 4 [E] 620  8 4 [E] 9
1   90  3 1N [W] 130  T 3+1 [E] 10
1   140  Q 2+1 [E] 170  Q 2+2 [E] 11
  10 400  7 3N [W]  50 7 3N-1 [W] 12
16 43 IMP
3.09 16.91 VP
חזרה