תדפיס קבוצה
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

קורצין עודד
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
12400 קורצין עודד אמן בכיר זהב 2538 549 37 9878
55 פורת רמי רב אמן בינלאומי 52442 7102 1992 223062
19705 זמיר עמי רב אמן כסף 6786 1400 589 50236
20506 טולדנו אורן רב אמן כסף 4730 1186 612 47190
11122 לירן ינון רב אמן בינלאומי 16996 4418 2659 194126
4648 פרידלנדר אהוד רב אמן בינלאומי 24264 5651 1083 134924
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-15/04/2021 נקודות אמן ותארים נכונים ל11/04/2021


תוצאה: 112.71  דרוג: 1
מושב נגד IMP VP
- +
1 כהן שמואל 7 74 20.00
2 בנימין סלביה 6 61 20.00
3 זנו מרים 14 56 19.02
4 אריות כרמיאל 8 24 14.70
5 בן יהודה 44 48 11.38
6 רוני 11 50 18.66
7 כהן-טל ישי 20 17 8.95
סהכ 110 330 112.71

מפגש 7 נגד (86) כהן-טל ישי
כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם צפון - דרום זמיר עמי - טולדנו אורן
לירן ינון - פרידלנדר אהוד מזרח - מערב ברוידא שרה - חכימי תמר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    430 7 3N+1 [S]  400 3 3N [N] 1
  1 170  A 2+2 [E] 140  6 2+1 [E] 2
  14 140  K 3 [W]  800 K 4X-3 [W] 3
    100  2 4-1 [S] 110  K 2+1 [E] 4
6    50 8 4-1 [W] 170  8 3+1 [W] 5
  2  430 9 3N+1 [N]  490 9 3N+3 [N] 6
     680 8 4+2 [S]  680 6 4+2 [S] 7
1   170  9 2+2 [E] 200  6 2+3 [E] 8
1    140 Q 3 [S]  110 J 3 [N] 9
6    100 K 4-1 [E] 140  K 3 [E] 10
5    150 Q 3-3 [W] 50  J 3-1 [N] 11
    460  T 3N+2 [W] 460  Q 3N+2 [E] 12
20 17 IMP
11.05 8.95 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (84) רוני
מלאך יעקב - וקסלבאום חנה צפון - דרום טולדנו אורן - זמיר עמי
קורצין עודד - פורת רמי מזרח - מערב פרולינגר איל - ליבוביץ חיים

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  14  140 5 2+1 [S]  1100 A 4X-5 [E] 1
  4  170 9 2+2 [N]  300 K 3X-2 [W] 2
  1  480 J 4+2 [S]  510 J 4+3 [S] 3
  6 140  J 2+1 [E]  100 5 3-1 [W] 4
7    100 2 2-2 [E] 200  6 2X-1 [N] 5
    50  3 3-1 [S] 50  4 4-1 [S] 6
    650  8 4+1 [E] 650  5 4+1 [E] 7
  2  100 K 3-2 [E]  150 4 1N+2 [S] 8
  8  100 A 3-1 [E]  420 3 4 [S] 9
  7 200  7 2-2 [N]  90 4 2 [N] 10
  8  100 K 4X-1 [E]  430 4 3N+1 [S] 11
4    790 A 4X [S]  650 A 5 [S] 12
11 50 IMP
1.34 18.66 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (82) בן יהודה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית צפון - דרום קורצין עודד - פורת רמי
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 90  4 1N [W]  110 K 2 [S] 1
  5 90  3 1N [W]  100 J 1N-2 [W] 2
12    800 J 3X-3 [W]  120 A 2N [S] 3
9    100 J 4-1 [W] 300  Q 4-3 [N] 4
  1 450  T 4+1 [E] 420  7 4 [W] 5
16    690 A 4X+1 [S] 620  T 4 [W] 6
    130  K 3+1 [W] 140  K 3 [W] 7
  6 430  7 3N+1 [E] 180  7 2N+2 [E] 8
  7 90  Q 2 [E]  200 6 3-2 [E] 9
  13 680  6 4+2 [W]  150 7 3+2 [S] 10
  11 980  A 6 [E] 480  3 4+2 [E] 11
7   420  A 4 [E] 690  6 4X+1 [W] 12
44 48 IMP
8.62 11.38 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (87) אריות כרמיאל
כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר' צפון - דרום קורצין עודד - פורת רמי
לירן ינון - פרידלנדר אהוד מזרח - מערב אדטו משה - גרינברג טדי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    110  7 2 [E] 100  5 4-2 [N] 1
    420  4 5+1 [E] 420  2 4 [E] 2
3    200 6 3N-2 [W]  100 A 3-1 [W] 3
  10  140 2 2+1 [N]  620 2 4 [N] 4
  2  150 8 1N+2 [N]  210 J 2N+3 [S] 5
     110 5 2 [S]  100 4 3-1 [E] 6
2   620  A 5+1 [E] 680  A 5+1 [E] 7
  2 480  J 4+2 [W] 420  2 4 [E] 8
  1  450 T 4+1 [N]  480 T 4+2 [N] 9
3   100  K 2-1 [S] 200  8 4-2 [N] 10
  3 140  4 3 [E] 50  Q 4-1 [N] 11
  6 420  J 4 [E] 170  9 3+1 [E] 12
8 24 IMP
5.30 14.70 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (85) זנו מרים
זנו מרים - גבאי רפי צפון - דרום לירן ינון - פרידלנדר אהוד
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב ענבר דן - חן אברהם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 490  2 3N+3 [W] 430  2 3N+1 [W] 1
  7 400  A 3N [W] 130  K 3+1 [W] 2
  5  200 8 2-2 [W]  400 8 2N-4 [W] 3
  10  130 A 2+2 [N]  600 A 5 [N] 4
  6 170  5 3+1 [E]  50 5 4-1 [W] 5
     110 A 3 [S]  110 A 3 [S] 6
13    650 T 4+1 [N] 100  8 6-1 [N] 7
1    430 3 3N+1 [N]  400 4 5 [S] 8
  10 50  8 4-1 [S]  430 3 3N+1 [S] 9
  11 800  9 2X-3 [S] 300  9 2-3 [S] 10
     140 A 3 [S]  140 A 3 [S] 11
  5 150  3 2N+1 [E]  50 J 4-1 [W] 12
14 56 IMP
0.98 19.02 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (83) בנימין סלביה
בנימין סלביה - גרבר זיוה צפון - דרום זמיר עמי - טולדנו אורן
קורצין עודד - פורת רמי מזרח - מערב מזרחי יפה - פז שרה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    120 K 2N [S] 50  9 3N-1 [N] 1
  10  150 K 4+1 [S]  600 K 3N [S] 2
  12 600  2 3N [E]  90 8 2 [S] 3
     200 A 5-2 [W]  200 K 5-2 [W] 4
  11 420  A 4 [W]  100 J 4X-1 [W] 5
  6  180 6 1N+3 [N]  400 Q 3N [N] 6
  11 660  T 3N+2 [E] 150  8 4+1 [E] 7
  6 110  7 3 [W]  110 5 3 [N] 8
     450 7 4+1 [S]  450 7 4+1 [S] 9
1   650  9 4+1 [W] 680  K 4+2 [W] 10
  5 110  T 3 [W]  100 9 3-2 [W] 11
    450  Q 4+1 [W] 450  Q 4+1 [W] 12
6 61 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (88) כהן שמואל
אלון אדל - צמח כמי צפון - דרום קורצין עודד - פורת רמי
לירן ינון - פרידלנדר אהוד מזרח - מערב כהן שמואל - עזורי איוון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  12 500  5 4X-3 [S]  110 9 1+1 [N] 1
    480  5 5+1 [E] 480  2 4+2 [E] 2
     400 K 5 [S]  400 A 5 [S] 3
  18 990  4 4X+1 [W]  790 A 4X [N] 4
  14 300  3 4-3 [N]  680 A 4+2 [S] 5
  3 150  5 3N-3 [N] 50  6 3N-1 [S] 6
  15 500  2 5X-2 [S]  600 2 3N [S] 7
  11  450 6 4+1 [S]  980 T 6 [S] 8
1   600  3 3N [W] 620  8 4 [E] 9
    110  K 2 [W] 110  9 3 [E] 10
  1 170  3 2+2 [E] 140  Q 2+1 [E] 11
6   150  A 4+1 [W] 400  7 3N [W] 12
7 74 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה