תדפיס קבוצה
מוקדמות ליגה לקבוצות אונליין 2020 - בית 9
מפגש 7 מתוך 7 תאריך: 25-12-20 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: עמית אסף

אריות כרמיאל
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
15250 אדטו משה אמן בכיר 2582 180 0 4382
41444 גרינברג טדי אמן כסף 1364 61 0 1974
10750 טאוב זאב אמן בכיר ארד 3095 266 0 5755
40603 מנדר ענת סגן אמן כסף 227 12 0 347
16843 כהן וולטר אמן בכיר 2066 158 0 3646
5440 סימקה-וולך הליין דר אמן בכיר 2674 200 0 4674
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-10/04/2021 נקודות אמן ותארים נכונים ל10/03/2021


תוצאה: 51.69  דרוג: 7
מושב נגד IMP VP
- +
1 בן יהודה 56 20 1.72
2 רוני 41 35 7.99
3 כהן-טל ישי 34 35 10.36
4 קורצין עודד 24 8 5.30
5 בנימין סלביה 29 21 7.39
6 זנו מרים 52 12 1.22
7 כהן שמואל 12 44 17.71
סהכ 248 175 51.69

מפגש 7 נגד (88) כהן שמואל
כהן שמואל - עזורי איוון צפון - דרום כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר'
טאוב זאב - מנדר ענת מזרח - מערב שהרבני דולי - אמדו דליה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  430 K 3N+1 [S]  460 4 3N+2 [S] 1
  5 100  A 3-1 [S]  100 J 3N-2 [E] 2
12    470 8 3X [N] 140  K 3 [W] 3
     650 T 4+1 [N]  650 7 4+1 [S] 4
  2  100 9 4-2 [W]  160 A 1X [N] 5
  10  450 8 4+1 [S]  920 9 6 [N] 6
  1  650 Q 4+1 [S]  680 8 4+2 [S] 7
  1 200  9 2+3 [E] 170  8 2+2 [E] 8
  7 110  4 1+2 [W]  200 7 5-2 [W] 9
  6 140  K 3 [E]  100 K 4-1 [E] 10
     140 J 2+1 [N]  140 J 2+1 [N] 11
  11 450  T 4+1 [W]  50 7 6-1 [W] 12
12 44 IMP
2.29 17.71 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (85) זנו מרים
ענבר דן - חן אברהם צפון - דרום אדטו משה - גרינברג טדי
טאוב זאב - מנדר ענת מזרח - מערב זיו ישראל - ישראל יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     140 5 2+1 [S]  140 A 3 [N] 1
10    620 9 4 [N]  170 9 2+2 [N] 2
1    450 A 4+1 [S]  420 J 4 [S] 3
    140  5 2+1 [W] 140  7 2+1 [W] 4
6    100 7 4-2 [E] 140  4 2+1 [W] 5
  7 130  K 4 [E]  140 A 2+1 [N] 6
1   620  5 4 [E] 650  4 4+1 [E] 7
     50 K 2N-1 [E]  50 4 2-1 [W] 8
  5 50  T 4-1 [N]  140 5 2+1 [N] 9
9    100 6 2N-1 [W] 300  3 2-3 [N] 10
12    460 6 3N+2 [N] 150  3 3N-3 [N] 11
13    650 A 5 [S] 200  A 6X-1 [S] 12
52 12 IMP
18.78 1.22 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (83) בנימין סלביה
בנימין סלביה - גרבר זיוה צפון - דרום כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר'
אדטו משה - גרינברג טדי מזרח - מערב מזרחי יפה - פז שרה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    50 2 3-1 [E] 150  5 1N+2 [W] 1
5    100 J 1-2 [W] 90  4 1N [W] 2
    50  A 2N-1 [S] 50  A 2N-1 [S] 3
9   200  A 5-2 [S] 620  J 4 [W] 4
    450  5 4+1 [E] 450  K 4+1 [W] 5
  11 620  T 4 [W] 100  A 4-2 [S] 6
1    130 2 3+1 [S]  110 A 3 [S] 7
    400  6 3N [E] 400  7 3N [E] 8
9    300 5 3-3 [W] 90  9 1N [E] 9
    200  5 4-2 [N] 200  A 3+2 [E] 10
  10 980  J 6 [W] 510  9 4+3 [E] 11
    500  2 3X-2 [S] 500  K 3X-2 [S] 12
29 21 IMP
12.61 7.39 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (81) קורצין עודד
קורצין עודד - פורת רמי צפון - דרום כהן וולטר - סימקה-וולך הליין דר'
אדטו משה - גרינברג טדי מזרח - מערב לירן ינון - פרידלנדר אהוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    100  5 4-2 [N] 110  7 2 [E] 1
    420  2 4 [E] 420  4 5+1 [E] 2
  3  100 A 3-1 [W]  200 6 3N-2 [W] 3
10    620 2 4 [N]  140 2 2+1 [N] 4
2    210 J 2N+3 [S]  150 8 1N+2 [N] 5
     100 4 3-1 [E]  110 5 2 [S] 6
  2 680  A 5+1 [E] 620  A 5+1 [E] 7
2   420  2 4 [E] 480  J 4+2 [W] 8
1    480 T 4+2 [N]  450 T 4+1 [N] 9
  3 200  8 4-2 [N] 100  K 2-1 [S] 10
3   50  Q 4-1 [N] 140  4 3 [E] 11
6   170  9 3+1 [E] 420  J 4 [E] 12
24 8 IMP
14.70 5.30 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (86) כהן-טל ישי
כהן-טל ישי - נסלרוט אברהם צפון - דרום אדטו משה - גרינברג טדי
טאוב זאב - מנדר ענת מזרח - מערב ברוידא שרה - חכימי תמר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6   170  2 3+1 [E] 430  2 3N+1 [W] 1
  7 460  5 3N+2 [E] 150  7 3+2 [W] 2
6    400 A 2-4 [E]  150 8 1N+2 [S] 3
3   100  A 5-1 [N] 200  8 3N-2 [S] 4
  12 420  K 4 [E]  300 K 5X-2 [E] 5
  1  110 A 2+1 [S]  130 A 3+1 [S] 6
16    630 5 3N+1 [S] 700  5 6-7 [S] 7
  1  450 5 4+1 [S]  490 5 3N+3 [S] 8
    50  8 4-1 [S] 50  7 3N-1 [S] 9
  9 200  9 2-2 [S]  200 A 2-2 [E] 10
  5 50  A 4-1 [S]  140 A 3 [S] 11
3   200  6 4-2 [S] 300  A 4-3 [N] 12
34 35 IMP
9.64 10.36 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (84) רוני
וקסלבאום אבנר - עירשי טובה צפון - דרום אדטו משה - גרינברג טדי
טאוב זאב - מנדר ענת מזרח - מערב מלאך יעקב - וקסלבאום חנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 100  5 3N-2 [N]  430 2 3N+1 [S] 1
  12 100  T 6-1 [S]  600 K 3N [S] 2
  12 620  3 4 [E]  100 Q 3-1 [W] 3
3    200 A 5-2 [W]  100 A 5-1 [W] 4
10   140  A 3 [W] 590  J 4X [W] 5
1    430 Q 3N+1 [N]  400 Q 3N [N] 6
12   110  5 3 [W] 750  A 5X [E] 7
     50 4 3N-1 [E]  50 4 4-1 [E] 8
     450 6 4+1 [S]  450 A 4+1 [N] 9
2   170  T 2+2 [E] 230  T 3+3 [W] 10
5    140 6 2+1 [N] 50  5 2N-1 [S] 11
8   100  A 5-1 [S] 450  A 4+1 [W] 12
41 35 IMP
12.01 7.99 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (82) בן יהודה
לייבו אדי - בן יהודה יהודית צפון - דרום אדטו משה - גרינברג טדי
טאוב זאב - מנדר ענת מזרח - מערב ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6   170  5 2+2 [E] 420  J 4 [E] 1
11    100 A 6-2 [E] 480  A 4+2 [E] 2
  9  150 A 3+2 [S]  550 T 5X [N] 3
1   620  4 4 [W] 650  9 4+1 [W] 4
  2  600 3 3N [N]  680 K 4+2 [S] 5
  2 100  5 3N-2 [N] 50  6 3N-1 [S] 6
10    690 J 3N+3 [S]  200 Q 4X-1 [E] 7
14    980 6 6 [S] 50  4 6-1 [S] 8
8   150  K 2N+1 [W] 500  J 5X-3 [N] 9
    120  3 2N [W] 130  T 4 [E] 10
6    50 Q 4-1 [E] 170  3 2+2 [E] 11
  7 430  7 3N+1 [W] 150  6 3+2 [W] 12
56 20 IMP
18.28 1.72 VP
חזרה