תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

לזר אלון
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
15053 לזר אלון רב אמן כסף 6631 2239 417 49871
18008 פיטרס דירק רב אמן כסף 6813 1542 354 39933
11050 לונשטיין אילנה רב אמן זהב 15063 1883 595 63643
1233 לידור אורן רב אמן כסף 8446 1290 383 40496
13777 בר יוסף יותם לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג
  (ון דר ואודן פרד) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-11/08/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל08/08/2022


תוצאה: 114.79  דרוג: 6
מושב נגד IMP VP
- +
1 בירמן אלון 25 35 12.97
2 בנין בר רוני 36 40 11.28
3 גרייצר נורית 53 41 6.52
4 וייס יוסי 23 25 10.66
5 יקותיאלי אסף 31 27 8.72
6 אופיר גלעד 12 50 18.17
7 בן צבי אייל 18 45 16.55
8 ברקת אילן 26 30 11.28
9 גרינבאום ליאוניד 17 30 13.72
10 זק שחר 53 23 2.96
11 מתתיהו גל 57 20 1.96
סהכ 351 366 114.79

מפגש 11 נגד (12) מתתיהו גל
מתתיהו גל - לונשטיין תומר צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב שליבוביץ יונתן - סבח אופק

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  6 4-1 [N] 100  7 4-2 [N] 17
9    630 4 3N+1 [N]  210 T 2N+3 [N] 18
7    690 Q 4X+1 [S]  420 T 4 [S] 19
12    100 K 5-1 [W] 500  J 4X-2 [N] 20
  11  100 9 3-2 [W]  600 5 5 [N] 21
10    590 3 4X [S]  100 6 4-1 [E] 22
9   100  7 3-1 [N] 500  A 4X-2 [N] 23
     490 T 3N+3 [N]  490 T 4N+2 [N] 24
1    450 2 4+1 [N]  420 5 4 [N] 25
7    170 7 2+2 [N] 130  7 3+1 [W] 26
    420  2 4 [W] 420  2 4 [W] 27
  2 450  A 4+1 [W] 400  A 5 [W] 28
  7 170  5 2+2 [W]  100 5 3-1 [W] 29
    400  9 3N [E] 400  9 3N [E] 30
57 20 IMP
18.04 1.96 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (9) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב עמית אסף - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  420 A 4 [S]  450 A 4+1 [S] 1
4    50 K 3-1 [E] 110  Q 3 [W] 2
  12 600  7 3N [W]  100 7 3N-1 [W] 3
17    750 A 5X [N] 850  A 5X [E] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
6    200 Q 2X-1 [W] 50  Q 3N-1 [N] 6
  5 800  6 4X-3 [N] 600  T 3N [W] 7
  5 90  A 1N [E]  110 Q 1+1 [S] 8
5    110 Q 3 [N] 100  Q 4-2 [N] 9
5    90 J 2 [S] 100  J 2-1 [S] 10
4    50 4 3-1 [E] 100  6 2-2 [S] 11
10    50 6 4-1 [W] 420  6 4 [W] 12
2    150 9 1N+2 [S]  90 K 1N [S] 13
     50 5 4-1 [E]  50 8 4-1 [E] 14
53 23 IMP
17.04 2.96 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל צפון - דרום לונשטיין אילנה - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב גרינברג ניר - קליש אבי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  12 800  K 4X-4 [N] 140  2 1+2 [E] 17
5    680 Q 4+2 [N]  500 J 5X-3 [E] 18
  1  110 A 3 [N]  150 K 3+2 [S] 19
9    620 A 4 [N]  200 Q 5X-1 [E] 20
    420  A 4 [W] 420  K 4 [E] 21
  6 140  Q 3 [W]  110 Q 3 [S] 22
    100  3 3-1 [N] 100  7 3-1 [N] 23
1   420  Q 4 [E] 460  5 3N+2 [E] 24
1    460 4 3N+2 [S]  430 4 3N+1 [S] 25
  10 140  A 2+1 [E]  300 9 4-3 [E] 26
  1  50 A 3-1 [E]  80 Q 1 [S] 27
     1430 5 6 [N]  1430 5 6 [N] 28
1    170 A 3+1 [N]  140 J 3 [S] 29
    110  5 2 [E] 110  2 2 [E] 30
17 30 IMP
6.28 13.72 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (5) ברקת אילן
זמיר עמי - טולדנו אורן צפון - דרום לונשטיין אילנה - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב ברקת אילן - לנגי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 J 3-1 [W]  100 K 4-2 [E] 1
1    130 Q 4 [N]  100 8 4-2 [W] 2
3   200  9 3-4 [N] 300  K 5X-2 [N] 3
  5  620 3 4 [N]  800 A 4X-3 [W] 4
  11 450  5 4+1 [E]  100 J 7-2 [E] 5
    100  Q 1N-2 [S] 100  Q 1N-2 [S] 6
1    680 9 4+2 [S]  650 9 4+1 [S] 7
     450 K 4+1 [N]  450 A 4+1 [N] 8
10    920 2 6 [S]  490 T 3N+3 [N] 9
    650  T 4+1 [W] 650  4 4+1 [E] 10
11    1510 7 7 [N]  1010 3 6+1 [S] 11
    590  Q 4X [E] 590  K 4X [E] 12
  12 600  6 3N [E]  100 5 4-1 [W] 13
    120  7 1N+1 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
26 30 IMP
8.72 11.28 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (3) בן צבי אייל
ממן גיא - גולדפרב איליה צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב שזר עמוס - שזר ארנון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 4+1 [N]  450 Q 4+1 [N] 1
  5 140  7 3 [E]  50 7 4-1 [E] 2
1    460 J 3N+2 [S]  430 J 3N+1 [S] 3
  13 100  9 4-1 [N]  690 3 3N+3 [N] 4
5    50 A 4-1 [W] 130  K 4 [W] 5
7    430 2 3N+1 [S]  130 7 2+2 [S] 6
  14 1100  3 3X-4 [S] 140  3 2+1 [E] 7
  4 50  6 3-1 [S]  110 9 3 [N] 8
     420 3 4 [N]  420 T 4 [N] 9
  1 170  2 2+2 [E] 140  3 2+1 [E] 10
  8 300  9 2X-2 [S]  50 K 1N-1 [E] 11
5    110 Q 2 [N] 100  A 4-1 [S] 12
     1370 3 6 [N]  1370 6 6 [S] 13
     150 K 3+2 [S]  150 K 4+1 [S] 14
18 45 IMP
3.45 16.55 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב מיוחס מושיקו - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  8 2-1 [N]  140 8 2+1 [N] 17
  10 690  6 4X+1 [W] 200  3 3-2 [S] 18
  9 680  J 4+2 [E] 300  A 5X-2 [N] 19
  10  170 K 3+3 [N]  620 K 5+1 [N] 20
     50 3 3-1 [W]  50 T 3-1 [W] 21
10    920 K 6 [N]  460 T 3N+2 [S] 22
1   140  9 2+1 [E] 170  T 3+1 [E] 23
  2 100  5 3N-2 [S] 50  5 3N-1 [S] 24
     110 2 2 [N]  100 6 3-1 [E] 25
    650  7 4+1 [W] 650  7 4+1 [W] 26
  3 520  6 3N+4 [W] 400  5 5 [E] 27
  11 400  5 3N [W]  100 K 4-2 [E] 28
     170 4 2+2 [S]  170 5 2+2 [S] 29
1    490 6 3N+3 [S]  450 K 4+1 [S] 30
12 50 IMP
1.83 18.17 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום לונשטיין אילנה - לידור אורן
בר יוסף יותם - לזר אלון מזרח - מערב פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    980  A 6 [E] 980  A 6 [E] 1
10    50 5 3N-1 [E] 400  9 3N [E] 2
    660  A 3N+2 [E] 660  5 3N+2 [E] 3
1    650 6 4+1 [N]  620 A 4 [N] 4
8    150 A 2-3 [E] 200  6 1N-2 [S] 5
    50  2 2-1 [N] 50  4 1N-1 [S] 6
2    200 A 2-2 [W]  150 7 3+2 [S] 7
    110  Q 2+1 [W] 120  5 1N+1 [E] 8
  16 2000  A 3X-8 [S] 630  K 3N+1 [W] 9
6    100 Q 4-1 [W] 140  2 2+1 [E] 10
4    100 K 3-2 [E] 50  6 2-1 [N] 11
    170  2 3+1 [W] 170  9 3+1 [W] 12
  7 100  9 4-1 [S]  200 A 3+2 [S] 13
  4 300  3 2X-2 [S] 150  7 3-3 [N] 14
31 27 IMP
11.28 8.72 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום לונשטיין אילנה - לידור אורן
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    140 3 3 [S] 50  A 3-1 [N] 17
    130  4 2+2 [E] 130  Q 2+2 [E] 18
2    170 2 2+2 [S]  110 A 2 [S] 19
    680  J 4+2 [W] 680  J 4+2 [W] 20
4    50 A 3-1 [W] 100  4 3-1 [N] 21
  6 300  K 4X-2 [S] 50  A 3-1 [N] 22
     680 T 4+2 [S]  680 5 4+2 [N] 23
5    130 3 4 [S] 50  6 4-1 [S] 24
  15 1460  T 6+1 [W] 190  K 4+3 [E] 25
1   650  3 4+1 [E] 680  4 4+2 [E] 26
    50  4 2-1 [N] 50  A 2-1 [N] 27
  3 200  4 4-2 [S] 100  4 3N-1 [S] 28
  1 650  2 4+1 [W] 620  K 5+1 [E] 29
6    170 K 2+2 [N] 50  A 4-1 [N] 30
23 25 IMP
9.34 10.66 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
בר יוסף יותם - לזר אלון מזרח - מערב ידלין ישראל - מורן אורית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 150  K 3-3 [S]  100 3 4-2 [E] 1
2    100 6 4-2 [E]  50 6 4-1 [E] 2
     100 9 3N-1 [W]  100 2 3N-1 [E] 3
3   100  7 2-1 [N] 200  7 2-2 [N] 4
9    630 7 3N+1 [N]  210 4 2N+3 [N] 5
  2 100  4 4-2 [N] 50  K 3N-1 [S] 6
    620  4 4 [E] 620  9 4 [E] 7
11    420 Q 4 [S] 100  4 3N-2 [S] 8
16   100  A 6X-1 [S] 1430  A 6 [E] 9
  12  140 A 3 [S]  790 K 4X [S] 10
  11 50  4 6-1 [S]  450 4 5 [S] 11
12    600 J 3N [N] 100  7 3N-1 [S] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
  10 420  9 4 [E]  50 Q 4-1 [W] 14
53 41 IMP
13.48 6.52 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (4) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום לונשטיין אילנה - לידור אורן
בר יוסף יותם - לזר אלון מזרח - מערב פכטמן רון - זק יניב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 2 4+1 [N]  450 7 4+1 [N] 17
1   100  K 4-1 [N] 140  K 3 [W] 18
  1  110 A 3 [S]  130 A 3+1 [S] 19
     650 J 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
10    50 A 5-1 [W] 420  A 4 [W] 21
  1 120  J 1N+1 [E] 90  6 1N [W] 22
13   680  A 4+2 [E] 1430  K 6 [W] 23
  12 800  A 4X-4 [N] 170  Q 3+1 [W] 24
  4 50  3 3N-1 [S]  110 T 2 [N] 25
12   630  3 3N+1 [E] 1370  3 6 [E] 26
  4 450  K 5 [W] 300  A 5X-2 [N] 27
     130 2 4 [S]  130 Q 3+1 [N] 28
  6 100  3 3N-1 [N]  150 6 3+2 [S] 29
  12 300  T 6X-2 [S]  420 T 4 [S] 30
36 40 IMP
8.72 11.28 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום לידור אורן - לונשטיין אילנה
פיטרס דירק - לזר אלון מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  450 7 4+1 [N]  500 K 4X-3 [E] 1
    100  7 2-1 [S] 100  4 3-1 [N] 2
2   50  A 1N-1 [S] 100  J 1N-2 [N] 3
  3 200  4 4-2 [N] 100  5 4-1 [S] 4
13    620 A 4 [N] 200  A 4-2 [N] 5
  3  90 2 1N [N]  200 9 3-2 [W] 6
  5 100  A 1N-1 [N]  110 K 3 [N] 7
  12  100 Q 2N-2 [E]  800 J 5X-4 [E] 8
     480 6 4+2 [N]  480 8 4+2 [N] 9
10   130  A 3+1 [E] 620  K 4 [E] 10
  4 110  T 2 [W]  50 2 3N-1 [E] 11
  1  630 2 3N+1 [N]  660 Q 3N+2 [S] 12
  5 110  Q 2 [W]  90 5 2 [S] 13
    50  7 4-1 [S] 50  A 4-1 [S] 14
25 35 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה