תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

גרייצר נורית
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
10371 גרייצר נורית רב אמן זהב 20738 3745 876 101988
3724 מורן אורית רב אמן זהב 14671 2766 678 76231
22 אברמוב ורדה רב אמן זהב 11166 2242 1254 96286
468 ידלין ישראל רב אמן בינלאומי כסף 34081 7707 4355 328901
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-11/08/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל08/08/2022


תוצאה: 91.51  דרוג: 10
מושב נגד IMP VP
- +
1 גרינבאום ליאוניד 32 37 11.58
2 זק שחר 3 14 13.23
3 לזר אלון 41 53 13.48
4 בירמן אלון 82 10 0.00
5 בנין בר רוני 27 10 5.36
6 מתתיהו גל 36 13 4.15
7 וייס יוסי 17 38 15.46
8 יקותיאלי אסף 57 35 4.34
9 אופיר גלעד 34 3 2.81
10 בן צבי אייל 36 30 8.13
11 ברקת אילן 19 29 12.97
סהכ 384 272 91.51

מפגש 11 נגד (5) ברקת אילן
לנגי אסף - ברקת אילן צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  170 4 3+1 [N]  420 6 4 [N] 17
5    800 K 2X-4 [W]  630 4 3N+1 [N] 18
1    450 7 4+1 [S]  420 Q 4 [S] 19
  9 600  9 5 [E] 200  K 4X-1 [N] 20
  2  100 A 3-2 [W]  150 5 4+1 [N] 21
5    130 2 4 [N] 50  K 4-1 [N] 22
    650  8 4+1 [E] 650  K 5 [W] 23
1    460 T 3N+2 [N]  430 9 3N+1 [N] 24
  1  400 Q 3N [N]  420 5 4 [N] 25
     200 K 2+3 [S]  200 7 2+3 [N] 26
    420  Q 4 [W] 420  Q 4 [W] 27
  11 480  A 4+2 [W]  100 K 6-2 [E] 28
     100 A 3-1 [W]  100 K 4-1 [W] 29
7   120  9 2N [E] 400  9 3N [E] 30
19 29 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב שזר עמוס - שזר ארנון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  450 A 4+1 [S]  500 A 6X-3 [W] 1
  12 110  K 2+1 [E]  500 K 5X-3 [E] 2
  9 600  8 3N [W] 180  5 1N+3 [E] 3
9   650  4 4+1 [E] 1050  A 5X+1 [E] 4
     680 J 4+2 [N]  680 A 4+2 [N] 5
     130 Q 4 [N]  130 7 4 [N] 6
  4 630  A 3N+1 [W] 500  T 3X-2 [N] 7
     110 Q 2 [S]  110 Q 2 [S] 8
2   50  Q 3-1 [N] 100  Q 4-2 [N] 9
  3 200  J 2-2 [S] 100  J 2-1 [S] 10
4    50 4 3-1 [E] 100  J 1N-2 [N] 11
10    50 6 4-1 [W] 420  6 4 [W] 12
    100  9 1N-1 [S] 100  8 1N-1 [S] 13
11    150 3 6-3 [E] 420  5 4 [E] 14
36 30 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (1) אופיר גלעד
מיוחס מושיקו - אסרף ערן צפון - דרום ידלין ישראל - מורן אורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    150  A 3+2 [E] 140  4 1+2 [E] 17
10    650 2 4+1 [S]  200 Q 3+2 [N] 18
4    110 K 3 [S] 50  K 4-1 [S] 19
     620 A 4 [N]  620 A 4 [N] 20
    420  5 4 [W] 420  4 4 [W] 21
     110 6 2+1 [S]  110 Q 2+1 [S] 22
7    140 7 3 [N] 140  2 3 [E] 23
  1 450  4 4+1 [E] 420  4 4 [E] 24
     460 4 3N+2 [S]  460 4 3N+2 [S] 25
    140  9 2+1 [E] 140  9 2+1 [E] 26
  2  50 7 3-1 [W]  110 K 3 [N] 27
     680 5 4+2 [N]  680 5 4+2 [N] 28
7    170 A 3+1 [N] 110  2 3 [W] 29
6    110 2 2+1 [S] 110  2 2 [E] 30
34 3 IMP
17.19 2.81 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (10) יקותיאלי אסף
זייטק אביב - חוטורסקי ניר צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     110 A 3 [S]  100 3 3-2 [W] 1
  8 200  2 3N-2 [N]  130 Q 3+1 [N] 2
10   150  8 1N-3 [N] 620  K 4 [E] 3
  12 100  A 6-1 [S]  620 3 4 [N] 4
  10 430  J 3N+1 [W]  50 J 7-1 [E] 5
    50  Q 1N-1 [S] 50  Q 1N-1 [S] 6
13    650 T 4+1 [S] 200  7 3N-2 [N] 7
     450 T 4+1 [S]  450 A 4+1 [N] 8
14    1400 A 3X-5 [E]  490 3 3N+3 [N] 9
2   650  T 4+1 [W] 710  2 4+3 [W] 10
11    1510 4 7 [S]  1010 6 6+1 [N] 11
  5 100  A 5-1 [N]  100 4 4X-1 [E] 12
7    100 K 4-1 [W] 200  2 1-2 [S] 13
    120  7 1N+1 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
57 35 IMP
15.66 4.34 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    980 Q 6 [N]  480 3 4+2 [N] 1
  10 400  K 3-4 [N]  50 7 4-1 [E] 2
1    460 J 3N+2 [S]  430 J 3N+1 [S] 3
  13  600 K 5 [S]  1370 3 6 [S] 4
    130  K 3+1 [W] 130  T 4 [E] 5
     430 4 3N+1 [S]  430 4 3N+1 [S] 6
1   140  3 2+1 [E] 170  7 2+2 [E] 7
4    110 5 3 [S] 50  3 3N-1 [S] 8
     450 T 4+1 [N]  450 A 4+1 [N] 9
  5 110  2 2 [E]  100 2 3-1 [E] 10
  5 150  6 2-3 [S]  50 8 2-1 [W] 11
  3 200  2 4-2 [N] 100  2 4-1 [N] 12
     1370 7 6 [S]  1370 6 6 [S] 13
  2  100 2 4-2 [E]  150 K 4+1 [S] 14
17 38 IMP
4.54 15.46 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (12) מתתיהו גל
לונשטיין תומר - מתתיהו גל צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב צדיק ארז - ינר יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    140 8 2+1 [N]  50 2 2N-1 [E] 17
5    50 2 3-1 [E] 140  A 3 [E] 18
12    110 A 3 [N] 600  A 5 [W] 19
1    620 K 5+1 [N]  600 3 3N [S] 20
2    110 9 3 [S]  50 T 3-1 [W] 21
  2  420 K 5+1 [N]  490 3 3N+3 [S] 22
1   170  T 3+1 [E] 200  8 4-2 [N] 23
    50  5 3N-1 [S] 50  5 3N-1 [S] 24
4    110 2 2 [N] 50  3 2-1 [N] 25
  10 650  4 5 [W] 200  5 4X-1 [S] 26
3   400  6 3N [W] 520  6 3N+4 [W] 27
5    50 A 4-1 [E] 120  K 2N [E] 28
     170 2 2+2 [S]  170 6 2+2 [N] 29
  1  430 2 3N+1 [N]  450 K 5 [S] 30
36 13 IMP
15.85 4.15 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (4) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב פכטמן רון - זק יניב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    980  A 6 [E] 980  A 6 [E] 1
  7 430  2 3N+1 [E] 150  9 2N+1 [E] 2
    660  5 3N+2 [E] 660  T 3N+2 [W] 3
  1  620 7 4 [N]  650 7 4+1 [N] 4
1    120 5 1N+1 [S]  90 A 1N [S] 5
  1  100 K 2-1 [W]  140 8 2+1 [N] 6
  1  110 K 2 [N]  130 6 3+1 [S] 7
    90  Q 2 [W] 90  6 1N [E] 8
12    100 K 3N-1 [W] 620  3 4 [E] 9
    140  2 3 [E] 140  2 3 [E] 10
    50  K 2-1 [N] 50  K 3-1 [N] 11
    170  2 3+1 [W] 170  8 3+1 [W] 12
6    140 9 2+1 [S] 100  9 4-1 [S] 13
8    50 5 3-1 [E] 300  2 3X-2 [S] 14
27 10 IMP
14.64 5.36 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (2) בירמן אלון
כהן דני - לוין אמיר צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
ידלין ישראל - מורן אורית מזרח - מערב רול יוסף - בירמן אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    170 3 3+1 [S]  100 3 3-2 [E] 17
    130  7 2+2 [E] 130  4 2+2 [E] 18
7    420 4 4 [S]  140 6 2+1 [N] 19
1   630  5 3N+1 [E] 660  3 3N+2 [W] 20
6    150 A 3-3 [W] 100  A 4-1 [S] 21
  10  110 A 2 [S]  570 A 2X+1 [S] 22
     680 5 4+2 [N]  680 5 4+2 [N] 23
     100 A 3-2 [E]  100 A 3-2 [E] 24
17    100 K 5-1 [W] 1460  A 6+1 [E] 25
13   660  2 4N+1 [E] 1440  A 6N [E] 26
4    110 4 2 [N] 50  3 2-1 [N] 27
13    600 4 3N [S] 200  4 3N-2 [S] 28
13   620  K 5+1 [E] 1370  K 6 [E] 29
6    420 A 4 [N]  170 A 3+1 [N] 30
82 10 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (11) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
ידלין ישראל - מורן אורית מזרח - מערב בר יוסף יותם - לזר אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    100 3 4-2 [E] 150  K 3-3 [S] 1
  2  50 6 4-1 [E]  100 6 4-2 [E] 2
     100 2 3N-1 [E]  100 9 3N-1 [W] 3
  3 200  7 2-2 [N] 100  7 2-1 [N] 4
  9  210 4 2N+3 [N]  630 7 3N+1 [N] 5
2   50  K 3N-1 [S] 100  4 4-2 [N] 6
    620  9 4 [E] 620  4 4 [E] 7
  11 100  4 3N-2 [S]  420 Q 4 [S] 8
  16 1430  A 6 [E] 100  A 6X-1 [S] 9
12    790 K 4X [S]  140 A 3 [S] 10
11    450 4 5 [S] 50  4 6-1 [S] 11
  12 100  7 3N-1 [S]  600 J 3N [N] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
10    50 Q 4-1 [W] 420  9 4 [E] 14
41 53 IMP
6.52 13.48 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (9) זק שחר
ישראלי דן - ורשבסקי ארן צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
ידלין ישראל - מורן אורית מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 3 4+1 [N]  450 7 4+1 [N] 17
     650 A 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 18
  1  130 A 3+1 [S]  170 6 3+1 [N] 19
     650 J 4+1 [N]  650 Q 5 [N] 20
     50 A 5-1 [W]  50 A 5-1 [E] 21
1   90  J 1N [E] 110  8 2+1 [E] 22
1   680  A 4+2 [W] 710  J 4+3 [E] 23
  9 500  A 4X-3 [N] 120  Q 1N+1 [W] 24
     110 T 2 [N]  110 T 2 [N] 25
     100 4 6-1 [E]  100 9 6-1 [E] 26
    450  9 5 [E] 450  K 5 [W] 27
  3 200  4 5X-1 [S] 100  A 5-1 [S] 28
  1  130 Q 3+1 [N]  150 6 3+2 [S] 29
1    450 4 4+1 [S]  420 T 4 [S] 30
3 14 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל צפון - דרום אברמוב ורדה - גרייצר נורית
מורן אורית - ידלין ישראל מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    480 7 4+2 [N]  450 7 4+1 [N] 1
11    620 4 4 [N]  110 4 2 [N] 2
5    90 J 1N [N] 100  K 3-2 [S] 3
6    140 2 3 [N] 100  2 4-1 [N] 4
  13 200  7 4-2 [N]  620 A 4 [N] 5
4    100 9 2-1 [W] 50  2 2-1 [N] 6
  7 200  6 3N-2 [S]  110 K 3 [N] 7
4    250 7 3-5 [W]  110 J 3 [S] 8
     480 7 4+2 [N]  480 7 4+2 [N] 9
    170  A 2+2 [E] 170  A 2+2 [E] 10
  7 130  9 2+2 [W]  150 J 3N-3 [E] 11
1    660 T 3N+2 [N]  630 T 3N+1 [S] 12
     90 T 2 [N]  90 5 2 [S] 13
  10 50  7 4-1 [S]  420 7 4 [S] 14
32 37 IMP
8.42 11.58 VP
חזרה