תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

בן צבי אייל
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
17188 בן צבי איל רב אמן ארד 6045 1178 166 26125
1709 שזר עמוס רב אמן ארד 6773 1241 110 24683
4657 ממן אבי רב אמן כסף 10253 1842 275 42423
1838 שזר ארנון רב אמן כסף 18246 3270 250 63446
17554 ממן גיא רב אמן 3939 717 97 15959
15362 גולדפרב איליה רב אמן כסף 8373 2535 314 49423
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 99.23  דרוג: 9
מושב נגד IMP VP
- +
1 יקותיאלי אסף 26 7 4.94
2 אופיר גלעד 23 10 6.28
3 מתתיהו גל 18 47 16.88
4 ברקת אילן 23 24 10.33
5 גרינבאום ליאוניד 35 16 4.94
6 זק שחר 21 28 12.16
7 לזר אלון 45 18 3.45
8 בירמן אלון 14 26 13.48
9 בנין בר רוני 28 22 8.13
10 גרייצר נורית 30 36 11.87
11 וייס יוסי 26 15 6.77
סהכ 289 249 99.23

מפגש 11 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
שזר ארנון - שזר עמוס מזרח - מערב גלעדי יהודה - אברמוב בנימין

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  7 4-1 [N] 50  6 4-1 [N] 17
  12 100  A 4-1 [S]  630 5 3N+1 [N] 18
     450 Q 4+1 [S]  450 7 4+1 [S] 19
    600  5 3N [E] 600  9 5 [E] 20
     150 8 4+1 [N]  150 7 4+1 [N] 21
  2  110 K 3 [N]  170 J 3+1 [S] 22
12    100 6 5-1 [E] 500  A 4X-2 [N] 23
  1  460 T 3N+2 [N]  490 T 3N+3 [N] 24
     420 8 4 [N]  420 8 4 [N] 25
2    170 8 2+2 [N]  100 T 4-1 [W] 26
    420  2 4 [W] 420  3 4 [W] 27
    480  5 5+1 [W] 480  A 5+1 [W] 28
6    100 5 4-1 [E] 140  A 3 [W] 29
6   180  6 2N+2 [W] 400  9 3N [E] 30
26 15 IMP
13.23 6.77 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב מורן אורית - ידלין ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    500 A 6X-3 [W]  450 A 4+1 [S] 1
12    500 K 5X-3 [E] 110  K 2+1 [E] 2
9   180  5 1N+3 [E] 600  8 3N [W] 3
  9 1050  A 5X+1 [E] 650  4 4+1 [E] 4
     680 A 4+2 [N]  680 J 4+2 [N] 5
     130 7 4 [N]  130 Q 4 [N] 6
4   500  T 3X-2 [N] 630  A 3N+1 [W] 7
     110 Q 2 [S]  110 Q 2 [S] 8
  2 100  Q 4-2 [N] 50  Q 3-1 [N] 9
3   100  J 2-1 [S] 200  J 2-2 [S] 10
  4 100  J 1N-2 [N]  50 4 3-1 [E] 11
  10 420  6 4 [W]  50 6 4-1 [W] 12
    100  8 1N-1 [S] 100  9 1N-1 [S] 13
  11 420  5 4 [E]  150 3 6-3 [E] 14
30 36 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (4) בנין בר רוני
זק יניב - בנין בר רוני צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
גולדפרב איליה - ממן גיא מזרח - מערב הרבסט אופיר - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 130  4 2+2 [E] 110  4 1+1 [E] 17
5    500 J 5X-3 [E]  300 J 5X-2 [E] 18
7    150 K 4+1 [S] 140  A 2+1 [W] 19
  10  150 A 4+1 [N]  620 A 4 [N] 20
7   170  4 3+1 [W] 480  K 4+2 [E] 21
     100 7 2-1 [E]  110 Q 3 [S] 22
  9 200  7 4-2 [N]  200 K 4X-1 [W] 23
1   420  2 4 [E] 450  4 4+1 [E] 24
1    460 4 3N+2 [S]  430 4 3N+1 [S] 25
  1 140  9 3 [E] 110  6 2 [E] 26
     110 K 3 [N]  110 K 3 [N] 27
     680 5 4+2 [N]  680 5 4+2 [N] 28
7    170 J 3+1 [S] 110  7 2 [E] 29
  1  50 2 3-1 [E]  90 Q 2 [S] 30
28 22 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
ממן גיא - גולדפרב איליה מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 110  J 2 [W]  50 K 3-1 [E] 1
  5 100  T 5-1 [N]  100 2 3-2 [E] 2
  6 150  A 1N-3 [N]  110 A 3 [N] 3
2    650 2 4+1 [N]  600 K 5 [S] 4
  11 980  J 6 [E] 430  3 3N+1 [W] 5
2   50  Q 1-1 [S] 100  Q 1N-2 [S] 6
     650 9 4+1 [S]  650 9 4+1 [S] 7
1    480 8 4+2 [S]  450 A 4+1 [N] 8
     490 T 3N+3 [N]  490 5 3N+3 [N] 9
    650  T 4+1 [W] 650  9 4+1 [W] 10
     1510 8 7 [S]  1510 7 7 [N] 11
6    50 5 4-1 [E] 200  J 5X-1 [N] 12
3    200 T 4-2 [E]  100 4 4-1 [W] 13
    120  7 1N+1 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
14 26 IMP
6.52 13.48 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (11) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום ממן גיא - גולדפרב איליה
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 4+1 [N]  450 Q 4+1 [N] 1
5    50 7 4-1 [E] 140  7 3 [E] 2
  1  430 J 3N+1 [S]  460 J 3N+2 [S] 3
13    690 3 3N+3 [N] 100  9 4-1 [N] 4
  5 130  K 4 [W]  50 A 4-1 [W] 5
  7  130 7 2+2 [S]  430 2 3N+1 [S] 6
14   140  3 2+1 [E] 1100  3 3X-4 [S] 7
4    110 9 3 [N] 50  6 3-1 [S] 8
     420 T 4 [N]  420 3 4 [N] 9
1   140  3 2+1 [E] 170  2 2+2 [E] 10
8    50 K 1N-1 [E] 300  9 2X-2 [S] 11
  5 100  A 4-1 [S]  110 Q 2 [N] 12
     1370 6 6 [S]  1370 3 6 [N] 13
     150 K 4+1 [S]  150 K 3+2 [S] 14
45 18 IMP
16.55 3.45 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (9) זק שחר
זק שחר - ישראלי דן צפון - דרום ממן גיא - גולדפרב איליה
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב טל נגה - עמית אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 50  8 2-1 [N]  100 9 3X-1 [W] 17
4    50 3 3-1 [W] 100  3 3-1 [S] 18
    680  J 4+2 [E] 680  J 4+2 [E] 19
     170 K 3+3 [N]  170 K 3+3 [N] 20
1   90  T 2 [W] 110  9 2+1 [W] 21
10    400 K 5 [N] 50  K 6-1 [N] 22
    100  3 4-1 [N] 100  6 3-1 [N] 23
    50  5 3N-1 [S] 50  5 3N-1 [S] 24
6    110 3 2 [N] 130  8 4 [W] 25
  13 650  7 4+1 [W]  100 7 6-1 [W] 26
    520  4 3N+4 [W] 520  6 3N+4 [W] 27
  10 400  5 3N [W]  50 4 5-1 [W] 28
     170 4 2+2 [S]  170 5 2+2 [S] 29
  1  430 K 3N+1 [S]  450 A 4+1 [S] 30
21 28 IMP
7.84 12.16 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
קליש אבי - גרינברג ניר צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
גולדפרב איליה - ממן גיא מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  10 980  A 6 [E] 510  7 5+2 [E] 1
7   120  2 2N [E] 400  9 3N [E] 2
    660  5 3N+2 [E] 660  7 3N+2 [E] 3
     650 6 4+1 [N]  650 7 4+1 [N] 4
1    120 A 1N+1 [S]  100 T 2-2 [E] 5
5    120 5 2N [S] 50  2 2-1 [N] 6
     140 Q 2+1 [N]  150 6 3+2 [S] 7
3   0 PASS 90  6 1N [E] 8
13    200 K 3N-2 [W] 630  K 3N+1 [W] 9
  6 140  7 3 [E]  100 Q 4-1 [W] 10
4    50 Q 2-1 [E] 100  7 4-2 [N] 11
1   170  9 3+1 [W] 200  8 2+3 [W] 12
     170 9 2+2 [S]  170 9 2+2 [S] 13
1   140  5 2+1 [E] 170  5 3+1 [E] 14
35 16 IMP
15.06 4.94 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (5) ברקת אילן
לנגי אסף - ברקת אילן צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
ממן גיא - גולדפרב איליה מזרח - מערב סעדה נטלי - נוסצקי מיכל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  100 Q 2X-1 [E]  400 3 3N [S] 17
    130  Q 3+1 [E] 130  Q 2+2 [E] 18
2    170 3 2+2 [S]  110 2 2 [S] 19
1   650  8 4+1 [W] 680  J 4+2 [W] 20
    100  2 4-1 [S] 100  6 4-1 [S] 21
6    140 A 3 [S] 100  4 3N-2 [S] 22
  1  650 5 4+1 [N]  680 5 4+2 [N] 23
     100 A 3-2 [E]  110 6 3 [S] 24
11   170  4 3+3 [E] 680  K 5+1 [W] 25
  13 1430  2 6 [E] 650  3 4+1 [E] 26
2    100 9 3-2 [W]  50 K 3-1 [E] 27
  3 200  4 3N-2 [S] 100  4 3N-1 [S] 28
1   620  K 5+1 [E] 650  3 4+1 [W] 29
     140 A 3 [N]  140 A 2+1 [N] 30
23 24 IMP
9.67 10.33 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (12) מתתיהו גל
צדיק ארז - ינר יובל צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב שליבוביץ יונתן - סבח אופק

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    100 T 4-2 [E] 50  J 1N-1 [N] 1
  10 420  6 4 [E]  50 6 4-1 [E] 2
  4 50  J 3-1 [N]  100 2 3N-1 [E] 3
    200  A 2-2 [N] 200  4 2-2 [N] 4
  10  150 3 2N+1 [S]  600 7 3N [N] 5
  10 50  4 2-1 [N]  420 4 4 [N] 6
    620  9 4 [E] 620  3 4 [E] 7
  9  50 A 2-1 [W]  420 Q 4 [S] 8
11   100  K 6X-1 [S] 680  K 5+1 [E] 9
3   100  K 5-1 [S] 200  A 4X-1 [S] 10
     450 5 5 [S]  450 K 5 [N] 11
    100  7 3N-1 [S] 100  7 3N-1 [S] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
  4 550  2 5X [W] 420  9 4 [W] 14
18 47 IMP
3.12 16.88 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב ידלין דורון - ליבסטר בני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 7 4+1 [N]  450 6 4+1 [N] 17
10    650 K 5 [N]  200 K 2+3 [N] 18
3   50  A 3-1 [S] 170  K 2+2 [W] 19
     650 Q 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
1   420  A 4 [W] 450  A 5 [W] 21
    110  J 2+1 [E] 120  6 1N+1 [W] 22
1   680  K 4+2 [W] 710  J 5+2 [E] 23
7   140  Q 3 [W] 420  Q 4 [W] 24
  2  110 T 2 [N]  170 3 2+2 [N] 25
    690  5 3N+3 [E] 690  5 3N+3 [E] 26
    450  K 5 [W] 450  K 4+1 [W] 27
  8 200  A 5X-1 [S]  130 4 4 [S] 28
1    130 6 3+1 [S]  110 6 3 [S] 29
     420 T 4 [S]  420 T 4 [S] 30
23 10 IMP
13.72 6.28 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום בן צבי אייל - ממן אבי
שזר עמוס - שזר ארנון מזרח - מערב פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    480 7 4+2 [N]  450 7 4+1 [N] 1
2    170 A 3+1 [N]  110 4 2 [N] 2
5    90 K 1N [S] 100  J 1N-2 [N] 3
    100  3 4-1 [S] 100  3 4-1 [S] 4
     620 A 4 [N]  620 A 4 [N] 5
5    90 2 1N [N] 110  K 1+1 [E] 6
3    200 A 3-2 [W]  110 K 3 [N] 7
     100 A 4-2 [E]  110 J 3 [S] 8
     480 K 4+2 [S]  480 8 4+2 [N] 9
10   170  K 2+2 [E] 620  K 4 [E] 10
  6 130  T 4 [W]  100 T 4-2 [W] 11
  1  630 T 3N+1 [S]  660 T 3N+2 [N] 12
     90 T 2 [S]  90 T 2 [S] 13
    50  A 4-1 [S] 50  A 4-1 [S] 14
26 7 IMP
15.06 4.94 VP
חזרה