תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

גרינבאום ליאוניד
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
14247 גרינבאום ליאוניד רב אמן זהב 8833 2994 870 82273
15296 צורניי מיכאל רב אמן זהב 7249 2157 769 67269
715 לובינסקי יובל רב אמן בינלאומי 34105 5218 1444 158485
6938 מרק מיכה רב אמן בינלאומי 30744 5315 1283 148044
896 קליש אבי רב אמן בינלאומי כסף 15812 5604 4014 272552
3321 גרינברג ניר רב אמן בינלאומי 16884 6113 2931 224564
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 86.50  דרוג: 11
מושב נגד IMP VP
- +
1 גרייצר נורית 37 32 8.42
2 וייס יוסי 2 73 20.00
3 יקותיאלי אסף 49 28 4.54
4 אופיר גלעד 67 27 1.59
5 בן צבי אייל 16 35 15.06
6 ברקת אילן 3 47 18.87
7 מתתיהו גל 58 15 1.24
8 זק שחר 57 15 1.35
9 לזר אלון 30 17 6.28
10 בירמן אלון 67 22 1.02
11 בנין בר רוני 39 33 8.13
סהכ 425 344 86.50

מפגש 11 נגד (4) בנין בר רוני
זק יניב - פכטמן רון צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל
קליש אבי - גרינברג ניר מזרח - מערב הרבסט אופיר - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10    420 6 4 [N] 50  6 4-1 [N] 17
     630 3 3N+1 [N]  630 2 3N+1 [N] 18
10    420 A 4 [N] 50  A 2-1 [N] 19
13   600  9 3N [E] 1370  K 6 [W] 20
6    50 A 3-1 [W] 200  7 3N-2 [N] 21
     130 K 3+1 [N]  130 K 3+1 [N] 22
  13 650  6 4+1 [E]  100 6 5-1 [E] 23
  2  920 5 6 [S]  990 T 6N [N] 24
  1  420 5 4 [N]  450 8 4+1 [N] 25
  7  200 T 4-2 [W]  500 9 5X-2 [W] 26
    420  3 4 [W] 420  Q 4 [W] 27
    480  A 5+1 [W] 480  A 4+2 [W] 28
  10 620  A 4 [W] 140  A 3 [W] 29
    400  9 3N [E] 400  6 3N [W] 30
39 33 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל
גרינברג ניר - קליש אבי מזרח - מערב בירמן אלון - טרנובסקי בר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    480 T 5+1 [S]  420 A 4 [S] 1
10    250 K 5-5 [E] 200  2 2-2 [N] 2
13    200 7 3N-2 [W] 600  7 3N [W] 3
    850  3 5X [E] 850  A 5X [E] 4
     650 J 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
  6 100  7 3N-2 [N]  130 7 3+1 [N] 6
  9 600  K 3N [W] 200  T 2X-1 [N] 7
4    50 Q 1N-1 [E] 90  A 1N [E] 8
  4 50  Q 4-1 [N]  100 K 4-1 [W] 9
  3 200  9 3N-2 [N] 100  J 2-1 [S] 10
11    500 J 3NX-3 [W] 50  6 2-1 [S] 11
10    50 6 4-1 [W] 420  6 4 [W] 12
5    90 8 1N [S] 100  9 1N-1 [S] 13
12    150 2 6-3 [E] 450  5 4+1 [E] 14
67 22 IMP
18.98 1.02 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (11) לזר אלון
לונשטיין אילנה - לידור אורן צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל
גרינברג ניר - קליש אבי מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12   140  2 1+2 [E] 800  K 4X-4 [N] 17
  5  500 J 5X-3 [E]  680 Q 4+2 [N] 18
1    150 K 3+2 [S]  110 A 3 [N] 19
  9  200 Q 5X-1 [E]  620 A 4 [N] 20
    420  K 4 [E] 420  A 4 [W] 21
6    110 Q 3 [S] 140  Q 3 [W] 22
    100  7 3-1 [N] 100  3 3-1 [N] 23
  1 460  5 3N+2 [E] 420  Q 4 [E] 24
  1  430 4 3N+1 [S]  460 4 3N+2 [S] 25
10    300 9 4-3 [E] 140  A 2+1 [E] 26
1    80 Q 1 [S]  50 A 3-1 [E] 27
     1430 5 6 [N]  1430 5 6 [N] 28
  1  140 J 3 [S]  170 A 3+1 [N] 29
    110  2 2 [E] 110  5 2 [E] 30
30 17 IMP
13.72 6.28 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (9) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום קליש אבי - גרינברג ניר
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל מזרח - מערב טל נגה - עמית אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 5 3-1 [W]  130 A 3+1 [S] 1
2    130 T 4 [N]  50 8 3-1 [W] 2
10   170  K 3+1 [E] 620  A 4 [E] 3
     620 2 4 [N]  620 2 4 [N] 4
  11 980  J 6 [E] 450  J 4+1 [E] 5
3    70 Q 1 [S] 50  Q 1N-1 [S] 6
     680 9 4+2 [S]  680 9 4+2 [S] 7
7    480 8 4+2 [S]  170 A 3+1 [N] 8
9    800 K 3X-3 [E]  420 6 5+1 [S] 9
4   650  2 4+1 [W] 800  3 4X-3 [N] 10
     1510 8 7 [S]  1510 3 7 [S] 11
10    50 3 4-1 [E] 420  K 4 [E] 12
12    100 4 4-1 [W] 620  4 4 [W] 13
  2 180  7 1N+3 [E] 120  2 1N+1 [E] 14
57 15 IMP
18.65 1.35 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (12) מתתיהו גל
לונשטיין תומר - מתתיהו גל צפון - דרום קליש אבי - גרינברג ניר
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב צדיק ארז - ינר יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    980 Q 6 [N]  480 Q 4+2 [N] 1
12    500 7 4X-3 [W] 200  J 2N-2 [N] 2
  1  400 J 3N [S]  430 J 3N+1 [S] 3
  2  600 K 5 [S]  660 6 3N+2 [N] 4
2    110 6 3 [N]  50 A 5-1 [W] 5
8    430 4 3N+1 [N]  110 7 2+1 [S] 6
1   140  K 2+1 [E] 170  K 2+2 [E] 7
     110 5 3 [S]  110 T 3 [S] 8
11    450 2 4+1 [N] 50  6 4-1 [N] 9
1   140  3 2+1 [E] 170  2 2+2 [E] 10
  6 90  Q 1N [E]  140 9 2+1 [S] 11
  6 100  5 4-1 [S]  140 2 3 [N] 12
12    1370 6 6 [S]  690 5 3N+3 [N] 13
     100 2 4-2 [E]  100 2 4-2 [E] 14
58 15 IMP
18.76 1.24 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (5) ברקת אילן
זמיר עמי - טולדנו אורן צפון - דרום קליש אבי - גרינברג ניר
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב נוסצקי מיכל - סעדה נטלי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  110 8 2 [N]  140 8 2+1 [N] 17
1   100  3 3-1 [S] 140  4 3 [E] 18
    300  K 5X-2 [N] 300  A 5X-2 [N] 19
     620 K 5+1 [N]  630 Q 3N+1 [S] 20
2    100 9 1N-2 [W]  50 T 3-1 [W] 21
  10 50  Q 6-1 [N]  420 K 5+1 [N] 22
  12 730  T 3X [E] 100  6 4-1 [N] 23
    50  5 3N-1 [N] 50  5 3N-1 [S] 24
  6 100  7 3-2 [S]  140 3 2+1 [N] 25
  4 650  7 4+1 [W] 500  5 5X-2 [S] 26
  3 520  6 3N+4 [W] 430  4 3N+1 [W] 27
  10 430  Q 3N+1 [W]  50 A 4-1 [E] 28
     620 2 4 [S]  620 7 4 [N] 29
  1  450 A 4+1 [S]  490 6 3N+3 [S] 30
3 47 IMP
1.13 18.87 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום קליש אבי - גרינברג ניר
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב גולדפרב איליה - ממן גיא

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10   510  7 5+2 [E] 980  A 6 [E] 1
  7 400  9 3N [E] 120  2 2N [E] 2
    660  7 3N+2 [E] 660  5 3N+2 [E] 3
     650 7 4+1 [N]  650 6 4+1 [N] 4
  1  100 T 2-2 [E]  120 A 1N+1 [S] 5
  5 50  2 2-1 [N]  120 5 2N [S] 6
     150 6 3+2 [S]  140 Q 2+1 [N] 7
  3 90  6 1N [E] 0 PASS 8
  13 630  K 3N+1 [W]  200 K 3N-2 [W] 9
6    100 Q 4-1 [W] 140  7 3 [E] 10
  4 100  7 4-2 [N]  50 Q 2-1 [E] 11
  1 200  8 2+3 [W] 170  9 3+1 [W] 12
     170 9 2+2 [S]  170 9 2+2 [S] 13
  1 170  5 3+1 [E] 140  5 2+1 [E] 14
16 35 IMP
4.94 15.06 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
גרינברג ניר - קליש אבי מזרח - מערב מיוחס מושיקו - אסולין עדי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  3 3N-1 [S] 100  K 4-2 [N] 17
7   130  Q 2+2 [E] 400  3 3N [W] 18
     140 7 2+1 [N]  140 3 2+1 [S] 19
13    200 T 6-2 [W] 680  J 4+2 [W] 20
3   100  4 3-1 [N] 200  A 4-2 [S] 21
7    140 A 3 [S] 150  A 3+2 [E] 22
1    680 5 4+2 [N]  650 4 4+1 [N] 23
  2  50 K 3-1 [E]  100 K 3-2 [E] 24
  12 1370  6 6 [E] 640  A 5+2 [E] 25
  13 650  3 4+1 [E]  100 A 6-1 [E] 26
2   50  4 2-1 [N] 100  4 2-2 [N] 27
13    630 4 3N+1 [S] 200  4 3N-2 [S] 28
13   620  K 5+1 [E] 1370  K 6 [E] 29
6    140 A 2+1 [N] 110  6 3 [E] 30
67 27 IMP
18.41 1.59 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד מזרח - מערב יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  A 3-1 [N]  140 2 2+1 [N] 1
7    100 A 4-2 [E] 200  A 2X-1 [N] 2
7   300  J 4X-2 [N] 600  3 3N [E] 3
5   100  7 2-1 [N] 300  9 2-3 [N] 4
     660 4 3N+2 [N]  660 4 3N+2 [N] 5
5    110 4 2 [N] 100  2 4-2 [N] 6
    620  A 4 [W] 620  3 4 [E] 7
11    400 Q 3N [N] 100  6 3N-2 [N] 8
    680  A 5+1 [E] 680  6 5+1 [W] 9
    200  K 4X-1 [S] 200  8 4X-1 [N] 10
  11 50  A 6-1 [N]  450 6 5 [S] 11
  12 100  7 3N-1 [S]  600 5 3N [S] 12
14    100 A 4-1 [E] 800  K 2X-3 [N] 13
    420  Q 4 [E] 420  4 4 [E] 14
49 28 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    450 4 4+1 [N]  420 4 4 [N] 17
  12  50 K 4-1 [E]  650 A 4+1 [N] 18
  11 100  6 5X-1 [N]  420 6 4 [N] 19
     650 J 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
    420  A 4 [W] 420  A 4 [W] 21
    120  6 1N+1 [W] 110  J 2+1 [E] 22
    680  K 4+2 [W] 680  T 4+2 [E] 23
  9 800  A 4X-4 [N] 420  Q 4 [W] 24
  2  90 3 2 [N]  150 3 1N+2 [N] 25
  13 690  5 3N+3 [E]  100 5 6-1 [E] 26
  4 100  4 5X-1 [N]  50 K 5-1 [W] 27
  9 200  A 5X-1 [S]  170 A 4+2 [S] 28
  13 100  5 3N-1 [N]  690 Q 3N+3 [N] 29
1    450 9 4+1 [S]  420 T 4 [S] 30
2 73 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב מורן אורית - ידלין ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  450 7 4+1 [N]  480 7 4+2 [N] 1
  11  110 4 2 [N]  620 4 4 [N] 2
  5 100  K 3-2 [S]  90 J 1N [N] 3
  6 100  2 4-1 [N]  140 2 3 [N] 4
13    620 A 4 [N] 200  7 4-2 [N] 5
  4 50  2 2-1 [N]  100 9 2-1 [W] 6
7    110 K 3 [N] 200  6 3N-2 [S] 7
  4  110 J 3 [S]  250 7 3-5 [W] 8
     480 7 4+2 [N]  480 7 4+2 [N] 9
    170  A 2+2 [E] 170  A 2+2 [E] 10
7    150 J 3N-3 [E] 130  9 2+2 [W] 11
  1  630 T 3N+1 [S]  660 T 3N+2 [N] 12
     90 5 2 [S]  90 T 2 [N] 13
10    420 7 4 [S] 50  7 4-1 [S] 14
37 32 IMP
11.58 8.42 VP
חזרה