תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

ברקת אילן
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
9312 ברקת אילן רב אמן בינלאומי כסף 17247 6307 3671 263867
18838 סעדה נטלי רב אמן זהב 6464 1719 918 69554
4357 נוסצקי מיכל רב אמן זהב 10945 2725 1276 101995
12940 לנגי אסף רב אמן בינלאומי כסף 41757 6833 3396 279887
19705 זמיר עמי רב אמן זהב 7548 1589 676 57238
20506 טולדנו אורן רב אמן כסף 4949 1308 693 52679
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-11/08/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל08/08/2022


תוצאה: 101.40  דרוג: 8
מושב נגד IMP VP
- +
1 וייס יוסי 3 56 19.74
2 יקותיאלי אסף 73 20 0.26
3 אופיר גלעד 41 10 2.81
4 בן צבי אייל 24 23 9.67
5 מתתיהו גל 27 53 16.38
6 גרינבאום ליאוניד 47 3 1.13
7 זק שחר 39 21 5.15
8 לזר אלון 30 26 8.72
9 בירמן אלון 9 36 16.55
10 בנין בר רוני 24 38 13.96
11 גרייצר נורית 29 19 7.03
סהכ 346 305 101.40

מפגש 11 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום לנגי אסף - ברקת אילן
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב מורן אורית - ידלין ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    420 6 4 [N]  170 4 3+1 [N] 17
  5  630 4 3N+1 [N]  800 K 2X-4 [W] 18
  1  420 Q 4 [S]  450 7 4+1 [S] 19
9   200  K 4X-1 [N] 600  9 5 [E] 20
2    150 5 4+1 [N]  100 A 3-2 [W] 21
  5 50  K 4-1 [N]  130 2 4 [N] 22
    650  K 5 [W] 650  8 4+1 [E] 23
  1  430 9 3N+1 [N]  460 T 3N+2 [N] 24
1    420 5 4 [N]  400 Q 3N [N] 25
     200 7 2+3 [N]  200 K 2+3 [S] 26
    420  Q 4 [W] 420  Q 4 [W] 27
11    100 K 6-2 [E] 480  A 4+2 [W] 28
     100 K 4-1 [W]  100 A 3-1 [W] 29
  7 400  9 3N [E] 120  9 2N [E] 30
29 19 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (4) בנין בר רוני
זק יניב - פכטמן רון צפון - דרום לנגי אסף - ברקת אילן
טולדנו אורן - זמיר עמי מזרח - מערב הרבסט אופיר - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
9    450 A 4+1 [S]  50 6 3-1 [W] 1
  3 200  6 3-2 [S] 110  9 3 [W] 2
    600  7 3N [W] 600  7 3N [W] 3
  1 650  A 4+1 [E] 620  5 4 [E] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
    50  7 5-1 [N] 50  Q 3N-1 [N] 6
  5 800  6 4X-3 [N] 600  K 3N [W] 7
4    50 A 1N-1 [E] 90  A 1N [E] 8
    100  J 4-2 [N] 100  Q 5-2 [N] 9
  9 300  J 2-3 [S]  90 J 2 [S] 10
  5 110  J 1+2 [E]  100 2 4X-1 [E] 11
  10 420  6 4 [W]  50 6 4-1 [W] 12
  5 100  8 1N-1 [S]  90 9 1N [S] 13
11    100 J 3N-2 [W] 450  5 4+1 [E] 14
24 38 IMP
6.04 13.96 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום לנגי אסף - ברקת אילן
טולדנו אורן - זמיר עמי מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  12 300  K 3X-2 [N]  300 7 5X-2 [W] 17
     650 8 4+1 [N]  650 2 4+1 [S] 18
     110 A 3 [N]  110 A 3 [N] 19
  7 100  A 6-1 [N]  170 A 3+1 [N] 20
    420  5 4 [W] 420  4 4 [W] 21
     130 Q 3+1 [S]  130 Q 3+1 [S] 22
1    120 7 1N+1 [N]  100 A 4-1 [W] 23
    420  4 4 [E] 420  4 4 [E] 24
  1  430 3 3N+1 [N]  460 5 3N+2 [S] 25
7    100 9 3-1 [E] 200  7 2-2 [S] 26
1    120 Q 1N+1 [N]  90 3 1N [S] 27
     1430 5 6 [N]  1430 5 6 [N] 28
  13 600  6 5 [W]  170 J 3+1 [S] 29
  3 50  Q 3-1 [S]  50 2 3-1 [E] 30
9 36 IMP
3.45 16.55 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (11) לזר אלון
לונשטיין אילנה - לידור אורן צפון - דרום זמיר עמי - טולדנו אורן
ברקת אילן - לנגי אסף מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    100 K 4-2 [E]  50 J 3-1 [W] 1
  1  100 8 4-2 [W]  130 Q 4 [N] 2
  3 300  K 5X-2 [N] 200  9 3-4 [N] 3
5    800 A 4X-3 [W]  620 3 4 [N] 4
11    100 J 7-2 [E] 450  5 4+1 [E] 5
    100  Q 1N-2 [S] 100  Q 1N-2 [S] 6
  1  650 9 4+1 [S]  680 9 4+2 [S] 7
     450 A 4+1 [N]  450 K 4+1 [N] 8
  10  490 T 3N+3 [N]  920 2 6 [S] 9
    650  4 4+1 [E] 650  T 4+1 [W] 10
  11  1010 3 6+1 [S]  1510 7 7 [N] 11
    590  K 4X [E] 590  Q 4X [E] 12
12    100 5 4-1 [W] 600  6 3N [E] 13
    120  7 1N+1 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
30 26 IMP
11.28 8.72 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (9) זק שחר
עמית אסף - טל נגה צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב זק שחר - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 4+1 [N]  460 2 3N+2 [S] 1
9    100 7 4X-1 [E] 300  7 3-3 [N] 2
  1  430 J 3N+1 [S]  460 J 3N+2 [S] 3
13    660 6 3N+2 [N] 200  7 6-2 [S] 4
  6 140  A 2+1 [W]  100 T 3N-2 [E] 5
  7  130 7 2+2 [S]  430 4 3N+1 [S] 6
10   140  3 3 [E] 620  3 4 [E] 7
1    130 A 3+1 [N]  110 5 3 [S] 8
  1  420 Q 4 [N]  450 A 4+1 [N] 9
5    100 2 3-1 [E] 110  2 2 [E] 10
     50 8 2-1 [W]  50 K 1N-1 [E] 11
1    170 Q 1+3 [N]  140 7 2+1 [S] 12
     690 5 3N+3 [S]  690 3 3N+3 [N] 13
  6 120  Q 2N [W]  100 7 4-2 [E] 14
39 21 IMP
14.85 5.15 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
קליש אבי - גרינברג ניר צפון - דרום זמיר עמי - טולדנו אורן
נוסצקי מיכל - סעדה נטלי מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    140 8 2+1 [N]  110 8 2 [N] 17
  1 140  4 3 [E] 100  3 3-1 [S] 18
    300  A 5X-2 [N] 300  K 5X-2 [N] 19
     630 Q 3N+1 [S]  620 K 5+1 [N] 20
  2  50 T 3-1 [W]  100 9 1N-2 [W] 21
10    420 K 5+1 [N] 50  Q 6-1 [N] 22
12   100  6 4-1 [N] 730  T 3X [E] 23
    50  5 3N-1 [S] 50  5 3N-1 [N] 24
6    140 3 2+1 [N] 100  7 3-2 [S] 25
4   500  5 5X-2 [S] 650  7 4+1 [W] 26
3   430  4 3N+1 [W] 520  6 3N+4 [W] 27
10    50 A 4-1 [E] 430  Q 3N+1 [W] 28
     620 7 4 [N]  620 2 4 [S] 29
1    490 6 3N+3 [S]  450 A 4+1 [S] 30
47 3 IMP
18.87 1.13 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (12) מתתיהו גל
שליבוביץ יונתן - סבח אופק צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
טולדנו אורן - זמיר עמי מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11   480  A 4+2 [E] 980  A 6 [E] 1
  5 110  2 2 [W]  100 5 3N-2 [E] 2
  1 660  5 3N+2 [E] 630  7 3N+1 [E] 3
     650 T 4+1 [N]  650 7 4+1 [N] 4
5    90 A 1N [S] 100  3 1N-1 [S] 5
  11 50  4 1N-1 [S]  500 K 3X-2 [W] 6
9    200 5 2-2 [W] 200  7 5X-1 [S] 7
1   120  5 1N+1 [E] 150  5 1N+2 [E] 8
  8 620  3 4 [E] 300  A 2X-2 [S] 9
  7 90  3 2 [W]  200 7 4-2 [W] 10
  4 100  K 3-2 [N]  50 Q 2-1 [E] 11
1   150  2 1N+2 [W] 170  8 3+1 [W] 12
  12 100  7 3-1 [N]  620 A 4 [S] 13
  5 110  7 2 [E]  100 Q 3-2 [E] 14
27 53 IMP
3.62 16.38 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום לנגי אסף - ברקת אילן
סעדה נטלי - נוסצקי מיכל מזרח - מערב ממן גיא - גולדפרב איליה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    400 3 3N [S]  100 Q 2X-1 [E] 17
    130  Q 2+2 [E] 130  Q 3+1 [E] 18
  2  110 2 2 [S]  170 3 2+2 [S] 19
  1 680  J 4+2 [W] 650  8 4+1 [W] 20
    100  6 4-1 [S] 100  2 4-1 [S] 21
  6 100  4 3N-2 [S]  140 A 3 [S] 22
1    680 5 4+2 [N]  650 5 4+1 [N] 23
     110 6 3 [S]  100 A 3-2 [E] 24
  11 680  K 5+1 [W] 170  4 3+3 [E] 25
13   650  3 4+1 [E] 1430  2 6 [E] 26
  2  50 K 3-1 [E]  100 9 3-2 [W] 27
3   100  4 3N-1 [S] 200  4 3N-2 [S] 28
  1 650  3 4+1 [W] 620  K 5+1 [E] 29
     140 A 2+1 [N]  140 A 3 [N] 30
24 23 IMP
10.33 9.67 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום טולדנו אורן - זמיר עמי
ברקת אילן - לנגי אסף מזרח - מערב ידלין דורון - ליבסטר בני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  50 A 3N-1 [W]  300 3 4X-2 [E] 1
  2  50 6 3-1 [E]  100 6 4-2 [E] 2
3    200 5 3N-2 [E]  100 J 4-1 [E] 3
    100  7 2-1 [N] 100  7 2-1 [N] 4
  2  600 7 3N [N]  660 A 3N+2 [N] 5
    50  K 3N-1 [S] 50  K 3N-1 [S] 6
    620  4 4 [E] 620  9 4 [E] 7
     420 6 4 [N]  420 Q 4 [S] 8
13    550 K 5X [S] 300  K 6X-2 [N] 9
6    140 J 2+1 [N] 100  3 4-1 [N] 10
     450 5 5 [S]  450 5 5 [S] 11
    100  9 3N-1 [S] 100  7 3N-1 [S] 12
5   600  5 3N [E] 800  K 2X-3 [N] 13
14    500 3 7X-3 [E] 420  7 4 [W] 14
41 10 IMP
17.19 2.81 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום סעדה נטלי - נוסצקי מיכל
ברקת אילן - לנגי אסף מזרח - מערב יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  420 6 4 [S]  450 2 4+1 [N] 17
10    680 A 4+2 [N]  250 6 2-5 [W] 18
10    420 5 4 [N] 50  K 3-1 [S] 19
1    650 J 4+1 [N]  620 J 4 [N] 20
10    50 Q 5-1 [W] 420  A 4 [W] 21
1   90  A 1N [W] 120  T 1N+1 [W] 22
    680  A 5+1 [W] 680  A 5+1 [W] 23
13    50 Q 4-1 [W] 800  K 4X-4 [N] 24
     110 3 2 [N]  110 6 2 [N] 25
13    200 4 6-2 [E] 680  9 4+2 [E] 26
4    50 6 5-1 [E] 100  3 5X-1 [N] 27
  6 100  A 5-1 [S]  150 4 3+2 [S] 28
  13 200  5 3N-2 [N]  630 4 3N+1 [N] 29
11    450 5 4+1 [N] 50  6 6-1 [S] 30
73 20 IMP
19.74 0.26 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום סעדה נטלי - נוסצקי מיכל
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב וייס יוסי - גלעדי יהודה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    450 7 4+1 [N]  420 7 4 [N] 1
  6 100  A 3-1 [S]  140 4 2+1 [N] 2
    50  J 1N-1 [N] 50  A 3-1 [S] 3
  6 100  2 4-1 [N]  140 2 3 [N] 4
  18 100  3 4-1 [N]  1700 Q 5X-7 [E] 5
     90 2 1N [N]  90 2 1N [N] 6
  5 100  7 2-1 [S]  110 A 3 [N] 7
1    150 J 3-3 [E]  110 J 3 [S] 8
  6  230 7 3+3 [N]  480 7 4+2 [N] 9
  10 620  K 4 [E] 170  A 2+2 [E] 10
  5 130  T 2+2 [W]  50 A 4-1 [W] 11
1    660 Q 3N+2 [S]  630 T 3N+1 [N] 12
     90 6 2 [S]  100 A 2-1 [E] 13
    50  A 4-1 [S] 50  A 4-1 [S] 14
3 56 IMP
0.26 19.74 VP
חזרה