תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

וייס יוסי
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
2757 וייס יוסי רב אמן זהב 24172 3913 382 82402
4373 רוסלר אמנון רב אמן זהב 25957 3837 508 89727
3525 גלעדי יהודה רב אמן ארד 13206 1783 63 34186
  (עזרא יצחק) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
3522 אברמוב בנימין רב אמן ארד 5301 1694 158 30141
99 הרצקה רוני רב אמן זהב 26198 5296 845 121408
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 74.45  דרוג: 12
מושב נגד IMP VP
- +
1 ברקת אילן 56 3 0.26
2 גרינבאום ליאוניד 73 2 0.00
3 זק שחר 62 20 1.35
4 לזר אלון 25 23 9.34
5 בירמן אלון 60 18 1.35
6 בנין בר רוני 30 17 6.28
7 גרייצר נורית 38 17 4.54
8 מתתיהו גל 27 56 16.88
9 יקותיאלי אסף 12 47 17.77
10 אופיר גלעד 42 15 3.45
11 בן צבי אייל 15 26 13.23
סהכ 440 244 74.45

מפגש 11 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין מזרח - מערב שזר ארנון - שזר עמוס

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  6 4-1 [N] 50  7 4-1 [N] 17
12    630 5 3N+1 [N] 100  A 4-1 [S] 18
     450 7 4+1 [S]  450 Q 4+1 [S] 19
    600  9 5 [E] 600  5 3N [E] 20
     150 7 4+1 [N]  150 8 4+1 [N] 21
2    170 J 3+1 [S]  110 K 3 [N] 22
  12 500  A 4X-2 [N]  100 6 5-1 [E] 23
1    490 T 3N+3 [N]  460 T 3N+2 [N] 24
     420 8 4 [N]  420 8 4 [N] 25
  2  100 T 4-1 [W]  170 8 2+2 [N] 26
    420  3 4 [W] 420  2 4 [W] 27
    480  A 5+1 [W] 480  5 5+1 [W] 28
  6 140  A 3 [W]  100 5 4-1 [E] 29
  6 400  9 3N [E] 180  6 2N+2 [W] 30
15 26 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (1) אופיר גלעד
ידלין דורון - אסרף ערן צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין מזרח - מערב מיוחס מושיקו - אופיר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    450 A 5 [S] 50  A 5-1 [S] 1
  8 470  K 3X [E] 110  K 3 [E] 2
1   600  7 3N [W] 630  7 3N+1 [W] 3
9   790  3 4X [E] 1190  A 4X+2 [E] 4
1    680 J 4+2 [N]  650 K 4+1 [N] 5
  5 100  A 3N-2 [S]  110 Q 3 [N] 6
1   600  K 3N [W] 630  K 3N+1 [W] 7
1   50  T 1N-1 [S] 90  K 1N [E] 8
5    100 4 4-1 [W] 100  Q 4-2 [N] 9
3    200 K 2-2 [E]  110 J 2+1 [S] 10
  2 100  K 2-2 [N] 50  K 2-1 [N] 11
10    50 6 4-1 [W] 420  6 4 [W] 12
    200  8 1N-2 [S] 200  6 2N-2 [S] 13
     100 5 5-2 [E]  100 5 5-2 [E] 14
42 15 IMP
16.55 3.45 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (10) יקותיאלי אסף
זייטק אביב - חוטורסקי ניר צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין מזרח - מערב יקותיאלי אסף - בנירי עילי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 400  6 5 [W] 140  A 1+2 [E] 17
  4  500 A 5X-3 [E]  650 Q 4+1 [N] 18
  11 620  A 4 [W] 100  K 5X-1 [S] 19
1    620 A 4 [N]  600 A 5 [N] 20
5   230  A 3+3 [W] 420  A 4 [E] 21
  2  130 Q 3+1 [S]  200 Q 4-2 [W] 22
  3  100 A 4-1 [W]  200 K 4X-1 [W] 23
    420  4 4 [E] 420  6 4 [W] 24
  1  460 K 3N+2 [S]  490 4 3N+3 [S] 25
  6 140  9 2+1 [E]  100 9 4-1 [E] 26
5    120 K 1N+1 [N] 50  3 3-1 [N] 27
  9  680 5 4+2 [N]  1050 5 5X+1 [N] 28
  5 110  Q 3 [W]  100 7 5-1 [E] 29
1    150 7 1N+2 [S]  110 2 2+1 [S] 30
12 47 IMP
2.23 17.77 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (12) מתתיהו גל
לונשטיין תומר - מתתיהו גל צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - אברמוב בנימין מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 100  A 4-2 [S]  50 J 2-1 [W] 1
     100 8 4-2 [W]  110 7 2 [S] 2
6   50  A 4-1 [N] 300  K 5X-2 [N] 3
  12 100  K 6-1 [S]  620 7 4 [N] 4
11   450  5 4+1 [E] 980  J 6 [E] 5
    50  Q 1N-1 [S] 50  Q 1N-1 [S] 6
  13 200  9 3N-2 [N]  650 T 4+1 [S] 7
  10 50  T 4-1 [S]  420 T 4 [S] 8
10    920 4 6 [S]  460 T 3N+2 [N] 9
    650  6 4+1 [W] 650  A 4+1 [E] 10
  11  990 5 6N [N]  1510 5 7 [N] 11
  5 590  K 4X [E] 420  K 4 [E] 12
     100 4 3N-1 [W]  100 Q 4-1 [E] 13
  1 150  7 1N+2 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
27 56 IMP
3.12 16.88 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב מורן אורית - ידלין ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11  480 3 4+2 [N]  980 Q 6 [N] 1
10    50 7 4-1 [E] 400  K 3-4 [N] 2
  1  430 J 3N+1 [S]  460 J 3N+2 [S] 3
13    1370 3 6 [S]  600 K 5 [S] 4
    130  T 4 [E] 130  K 3+1 [W] 5
     430 4 3N+1 [S]  430 4 3N+1 [S] 6
  1 170  7 2+2 [E] 140  3 2+1 [E] 7
  4 50  3 3N-1 [S]  110 5 3 [S] 8
     450 A 4+1 [N]  450 T 4+1 [N] 9
5    100 2 3-1 [E] 110  2 2 [E] 10
5    50 8 2-1 [W] 150  6 2-3 [S] 11
3   100  2 4-1 [N] 200  2 4-2 [N] 12
     1370 6 6 [S]  1370 7 6 [S] 13
2    150 K 4+1 [S]  100 2 4-2 [E] 14
38 17 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (4) בנין בר רוני
רשף אופיר - הרבסט אילן צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב זק יניב - פכטמן רון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    140 8 2+1 [N] 50  9 3-1 [S] 17
6    300 A 4X-2 [E]  50 A 4-1 [E] 18
  5 800  A 5X-4 [N] 600  K 5 [W] 19
12    1370 K 6 [N]  630 Q 3N+1 [S] 20
     50 T 3-1 [W]  50 T 3-1 [W] 21
  1  400 T 3N [S]  430 T 3N+1 [S] 22
6    110 6 3 [N] 140  T 3 [E] 23
    50  5 3N-1 [S] 50  7 4-1 [S] 24
  4 50  3 2-1 [N]  110 2 2 [N] 25
    650  7 4+1 [W] 650  K 4+1 [E] 26
1   490  6 3N+3 [W] 520  6 3N+4 [W] 27
     50 2 5-1 [W]  50 4 3-1 [W] 28
  7 100  2 4-1 [S]  170 5 2+2 [N] 29
     430 J 3N+1 [S]  430 A 3N+1 [S] 30
30 17 IMP
13.72 6.28 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (2) בירמן אלון
כהן דני - לוין אמיר צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב רול יוסף - בירמן אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11   480  A 5+1 [E] 980  K 6 [W] 1
6   180  2 2N+2 [E] 400  9 3N [E] 2
  1 660  8 3N+2 [E] 630  7 3N+1 [E] 3
1    650 9 4+1 [N]  620 7 4 [N] 4
  6 100  3 1N-1 [S]  120 A 1N+1 [S] 5
7    140 3 2+1 [S] 150  5 3N-3 [S] 6
     130 6 3+1 [S]  120 6 1N+1 [S] 7
7    100 Q 2-2 [W] 180  5 1N+3 [E] 8
10   170  4 2+2 [E] 630  K 3N+1 [W] 9
8    200 4 3-2 [W] 140  2 2+1 [E] 10
5    140 6 2+1 [N] 50  K 3-1 [S] 11
    140  2 3 [W] 140  2 3 [W] 12
  11  170 9 2+2 [S]  730 9 3X [S] 13
5   110  Q 2 [E] 300  A 2X-2 [S] 14
60 18 IMP
18.65 1.35 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (11) לזר אלון
לונשטיין אילנה - לידור אורן צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  A 3-1 [N]  140 3 3 [S] 17
    130  Q 2+2 [E] 130  4 2+2 [E] 18
  2  110 A 2 [S]  170 2 2+2 [S] 19
    680  J 4+2 [W] 680  J 4+2 [W] 20
  4 100  4 3-1 [N]  50 A 3-1 [W] 21
6   50  A 3-1 [N] 300  K 4X-2 [S] 22
     680 5 4+2 [N]  680 T 4+2 [S] 23
  5 50  6 4-1 [S]  130 3 4 [S] 24
15   190  K 4+3 [E] 1460  T 6+1 [W] 25
  1 680  4 4+2 [E] 650  3 4+1 [E] 26
    50  A 2-1 [N] 50  4 2-1 [N] 27
3   100  4 3N-1 [S] 200  4 4-2 [S] 28
1   620  K 5+1 [E] 650  2 4+1 [W] 29
  6 50  A 4-1 [N]  170 K 2+2 [N] 30
25 23 IMP
10.66 9.34 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (9) זק שחר
ישראלי דן - ורשבסקי ארן צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    100  A 4-2 [N] 100  K 3-2 [S] 1
  10 420  6 4 [E]  50 6 3-1 [W] 2
7    200 5 5-2 [E] 110  7 3 [E] 3
  3 200  7 2-2 [N] 100  7 2-1 [N] 4
10    630 A 3N+1 [N]  180 A 1N+3 [N] 5
2   100  K 4-2 [S] 150  4 4-3 [N] 6
    620  3 4 [E] 620  3 4 [E] 7
10    400 6 5 [N] 50  Q 4-1 [S] 8
16   300  K 7X-2 [N] 1660  K 6X [W] 9
  7 100  3 4-1 [N]  200 K 3+2 [S] 10
11    450 5 5 [S] 50  5 6-1 [S] 11
6    150 7 1N+2 [N] 100  9 3N-1 [S] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
    420  3 4 [E] 420  4 4 [E] 14
62 20 IMP
18.65 1.35 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
גלעדי יהודה - וייס יוסי מזרח - מערב גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  420 4 4 [N]  450 4 4+1 [N] 17
12    650 A 4+1 [N]  50 K 4-1 [E] 18
11    420 6 4 [N] 100  6 5X-1 [N] 19
     650 J 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
    420  A 4 [W] 420  A 4 [W] 21
    110  J 2+1 [E] 120  6 1N+1 [W] 22
    680  T 4+2 [E] 680  K 4+2 [W] 23
9   420  Q 4 [W] 800  A 4X-4 [N] 24
2    150 3 1N+2 [N]  90 3 2 [N] 25
13    100 5 6-1 [E] 690  5 3N+3 [E] 26
4    50 K 5-1 [W] 100  4 5X-1 [N] 27
9    170 A 4+2 [S] 200  A 5X-1 [S] 28
13    690 Q 3N+3 [N] 100  5 3N-1 [N] 29
  1  420 T 4 [S]  450 9 4+1 [S] 30
73 2 IMP
20.00 0.00 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (5) ברקת אילן
סעדה נטלי - נוסצקי מיכל צפון - דרום רוסלר אמנון - הרצקה רוני
וייס יוסי - גלעדי יהודה מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  420 7 4 [N]  450 7 4+1 [N] 1
6    140 4 2+1 [N] 100  A 3-1 [S] 2
    50  A 3-1 [S] 50  J 1N-1 [N] 3
6    140 2 3 [N] 100  2 4-1 [N] 4
18    1700 Q 5X-7 [E] 100  3 4-1 [N] 5
     90 2 1N [N]  90 2 1N [N] 6
5    110 A 3 [N] 100  7 2-1 [S] 7
  1  110 J 3 [S]  150 J 3-3 [E] 8
6    480 7 4+2 [N]  230 7 3+3 [N] 9
10   170  A 2+2 [E] 620  K 4 [E] 10
5    50 A 4-1 [W] 130  T 2+2 [W] 11
  1  630 T 3N+1 [N]  660 Q 3N+2 [S] 12
     100 A 2-1 [E]  90 6 2 [S] 13
    50  A 4-1 [S] 50  A 4-1 [S] 14
56 3 IMP
19.74 0.26 VP
חזרה