תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

זק שחר
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
5348 זק שחר רב אמן בינלאומי 21952 3795 1451 132452
7772 בראונשטיין אריאל רב אמן בינלאומי 22567 4564 1684 152407
11621 טל נגה רב אמן בינלאומי 7186 2150 1515 104436
5622 עמית אסף רב אמן בינלאומי 17441 2851 2794 185651
14669 ישראלי דן רב אמן כסף 7953 1830 492 50853
  (ורשבסקי ארן) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-11/08/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל08/08/2022


תוצאה: 116.22  דרוג: 5
מושב נגד IMP VP
- +
1 בנין בר רוני 17 29 13.48
2 גרייצר נורית 14 3 6.77
3 וייס יוסי 20 62 18.65
4 יקותיאלי אסף 20 13 7.84
5 אופיר גלעד 36 27 7.29
6 בן צבי אייל 28 21 7.84
7 ברקת אילן 21 39 14.85
8 גרינבאום ליאוניד 15 57 18.65
9 מתתיהו גל 34 9 3.79
10 לזר אלון 23 53 17.04
11 בירמן אלון 66 21 1.02
סהכ 294 334 116.22

מפגש 11 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
עמית אסף - ישראלי דן מזרח - מערב בירמן אלון - טרנובסקי בר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    420 6 4 [N]  120 7 1N+1 [N] 17
     630 4 3N+1 [N]  630 5 3N+1 [N] 18
  8  450 T 4+1 [S]  800 2 5X-3 [E] 19
  3 600  6 3N [E] 500  3 4X-2 [N] 20
15    600 7 5 [N] 530  9 3X [W] 21
  9  130 K 3+1 [N]  500 2 5X-2 [E] 22
  1 650  3 4+1 [E] 620  K 4 [W] 23
2    490 T 3N+3 [N]  430 T 3N+1 [N] 24
10    400 Q 3N [N] 50  5 4-1 [N] 25
12    800 6 5X-3 [W]  100 9 4-1 [W] 26
    420  4 4 [W] 420  7 4 [W] 27
11   450  A 4+1 [W] 980  A 6 [W] 28
8   170  A 2+2 [W] 500  A 5X-2 [S] 29
1   400  9 3N [E] 430  9 3N+1 [E] 30
66 21 IMP
18.98 1.02 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (11) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
עמית אסף - ישראלי דן מזרח - מערב לזר אלון - בר יוסף יותם

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    450 A 4+1 [S]  420 A 4 [S] 1
  4 110  Q 3 [W]  50 K 3-1 [E] 2
12    100 7 3N-1 [W] 600  7 3N [W] 3
  17 850  A 5X [E]  750 A 5X [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
  6 50  Q 3N-1 [N]  200 Q 2X-1 [W] 6
5   600  T 3N [W] 800  6 4X-3 [N] 7
5    110 Q 1+1 [S] 90  A 1N [E] 8
  5 100  Q 4-2 [N]  110 Q 3 [N] 9
  5 100  J 2-1 [S]  90 J 2 [S] 10
  4 100  6 2-2 [S]  50 4 3-1 [E] 11
  10 420  6 4 [W]  50 6 4-1 [W] 12
  2  90 K 1N [S]  150 9 1N+2 [S] 13
     50 8 4-1 [E]  50 5 4-1 [E] 14
23 53 IMP
2.96 17.04 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (12) מתתיהו גל
צדיק ארז - ינר יובל צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - עמית אסף מזרח - מערב שליבוביץ יונתן - סבח אופק

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 150  T 4+1 [W] 120  T 1N+1 [W] 17
     650 6 4+1 [S]  650 2 4+1 [S] 18
1    150 K 4+1 [S]  110 A 3 [N] 19
16    600 A 5 [N] 790  A 4X [W] 20
  2 480  K 4+2 [E] 420  K 4 [E] 21
     130 Q 3+1 [S]  120 6 2N [S] 22
5    100 K 4-1 [W] 100  3 3-1 [N] 23
  1 450  4 4+1 [E] 420  4 4 [E] 24
     430 4 3N+1 [S]  430 4 3N+1 [S] 25
  3  100 9 4-1 [E]  200 6 3-2 [E] 26
  2 100  K 3-2 [N] 50  2 2N-1 [S] 27
     1430 5 6 [N]  1430 5 6 [N] 28
10    300 7 3-3 [E] 130  2 3+1 [W] 29
2    110 2 2+1 [S]  50 K 3-1 [W] 30
34 9 IMP
16.21 3.79 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
קליש אבי - גרינברג ניר צפון - דרום זק שחר - בראונשטיין אריאל
טל נגה - עמית אסף מזרח - מערב גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    130 A 3+1 [S]  50 5 3-1 [W] 1
  2  50 8 3-1 [W]  130 T 4 [N] 2
  10 620  A 4 [E] 170  K 3+1 [E] 3
     620 2 4 [N]  620 2 4 [N] 4
11   450  J 4+1 [E] 980  J 6 [E] 5
  3 50  Q 1N-1 [S]  70 Q 1 [S] 6
     680 9 4+2 [S]  680 9 4+2 [S] 7
  7  170 A 3+1 [N]  480 8 4+2 [S] 8
  9  420 6 5+1 [S]  800 K 3X-3 [E] 9
  4 800  3 4X-3 [N] 650  2 4+1 [W] 10
     1510 3 7 [S]  1510 8 7 [S] 11
  10 420  K 4 [E]  50 3 4-1 [E] 12
  12 620  4 4 [W]  100 4 4-1 [W] 13
2   120  2 1N+1 [E] 180  7 1N+3 [E] 14
15 57 IMP
1.35 18.65 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (5) ברקת אילן
ברקת אילן - לנגי אסף צפון - דרום עמית אסף - טל נגה
זק שחר - ישראלי דן מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     460 2 3N+2 [S]  450 Q 4+1 [N] 1
  9 300  7 3-3 [N]  100 7 4X-1 [E] 2
1    460 J 3N+2 [S]  430 J 3N+1 [S] 3
  13 200  7 6-2 [S]  660 6 3N+2 [N] 4
6    100 T 3N-2 [E] 140  A 2+1 [W] 5
7    430 4 3N+1 [S]  130 7 2+2 [S] 6
  10 620  3 4 [E] 140  3 3 [E] 7
  1  110 5 3 [S]  130 A 3+1 [N] 8
1    450 A 4+1 [N]  420 Q 4 [N] 9
  5 110  2 2 [E]  100 2 3-1 [E] 10
     50 K 1N-1 [E]  50 8 2-1 [W] 11
  1  140 7 2+1 [S]  170 Q 1+3 [N] 12
     690 3 3N+3 [N]  690 5 3N+3 [S] 13
6    100 7 4-2 [E] 120  Q 2N [W] 14
21 39 IMP
5.15 14.85 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (3) בן צבי אייל
ממן גיא - גולדפרב איליה צפון - דרום זק שחר - ישראלי דן
טל נגה - עמית אסף מזרח - מערב שזר עמוס - שזר ארנון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    100 9 3X-1 [W] 50  8 2-1 [N] 17
  4 100  3 3-1 [S]  50 3 3-1 [W] 18
    680  J 4+2 [E] 680  J 4+2 [E] 19
     170 K 3+3 [N]  170 K 3+3 [N] 20
  1 110  9 2+1 [W] 90  T 2 [W] 21
  10 50  K 6-1 [N]  400 K 5 [N] 22
    100  6 3-1 [N] 100  3 4-1 [N] 23
    50  5 3N-1 [S] 50  5 3N-1 [S] 24
  6 130  8 4 [W]  110 3 2 [N] 25
13    100 7 6-1 [W] 650  7 4+1 [W] 26
    520  6 3N+4 [W] 520  4 3N+4 [W] 27
10    50 4 5-1 [W] 400  5 3N [W] 28
     170 5 2+2 [S]  170 4 2+2 [S] 29
1    450 A 4+1 [S]  430 K 3N+1 [S] 30
28 21 IMP
12.16 7.84 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום עמית אסף - טל נגה
זק שחר - ישראלי דן מזרח - מערב מיוחס מושיקו - אסולין עדי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10   500  A 5X-3 [S] 980  A 6 [E] 1
    180  4 2N+2 [E] 180  4 2N+2 [E] 2
1   630  6 3N+1 [W] 660  7 3N+2 [E] 3
1    650 3 4+1 [N]  620 T 4 [N] 4
     120 A 1N+1 [S]  120 A 1N+1 [S] 5
    150  5 2N-3 [S] 150  5 2N-3 [S] 6
6    130 8 3+1 [S] 100  6 5-1 [S] 7
    90  7 1N [E] 90  6 1N [E] 8
  12 630  K 3N+1 [W]  100 K 3N-1 [W] 9
12    100 2 4-1 [E] 620  2 4 [E] 10
4    50 Q 2-1 [E] 100  6 3-2 [N] 11
  2 200  8 3+2 [W] 140  8 3 [W] 12
  13 130  K 3+1 [W]  620 9 4 [S] 13
2   50  2 3-1 [S] 120  6 1N+1 [W] 14
36 27 IMP
12.71 7.29 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום עמית אסף - טל נגה
זק שחר - ישראלי דן מזרח - מערב פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 50  3 3N-1 [S]  170 3 3+1 [S] 17
    130  J 2+2 [E] 130  Q 2+2 [E] 18
7    420 3 4 [N]  110 9 2 [S] 19
    690  J 3N+3 [W] 680  Q 4+2 [W] 20
    200  J 4-2 [N] 200  4 4-2 [N] 21
    50  A 3-1 [S] 50  A 3-1 [S] 22
  1  650 3 4+1 [N]  680 6 4+2 [N] 23
1    150 7 3+2 [S]  130 A 3+1 [N] 24
    1430  A 6 [E] 1430  A 6 [E] 25
    650  4 4+1 [E] 650  3 4+1 [E] 26
    50  K 2-1 [S] 50  3 2-1 [S] 27
     600 4 3N [S]  600 8 3N [S] 28
12   690  2 3N+3 [W] 1370  K 6 [E] 29
  6  170 3 2+2 [N]  420 K 4 [N] 30
20 13 IMP
12.16 7.84 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום ישראלי דן - ורשבסקי ארן
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    100  K 3-2 [S] 100  A 4-2 [N] 1
10    50 6 3-1 [W] 420  6 4 [E] 2
  7 110  7 3 [E]  200 5 5-2 [E] 3
3   100  7 2-1 [N] 200  7 2-2 [N] 4
  10  180 A 1N+3 [N]  630 A 3N+1 [N] 5
  2 150  4 4-3 [N] 100  K 4-2 [S] 6
    620  3 4 [E] 620  3 4 [E] 7
  10 50  Q 4-1 [S]  400 6 5 [N] 8
  16 1660  K 6X [W] 300  K 7X-2 [N] 9
7    200 K 3+2 [S] 100  3 4-1 [N] 10
  11 50  5 6-1 [S]  450 5 5 [S] 11
  6 100  9 3N-1 [S]  150 7 1N+2 [N] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
    420  4 4 [E] 420  3 4 [E] 14
20 62 IMP
1.35 18.65 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום ישראלי דן - ורשבסקי ארן
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב ידלין ישראל - מורן אורית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 7 4+1 [N]  450 3 4+1 [N] 17
     650 K 4+1 [N]  650 A 4+1 [N] 18
1    170 6 3+1 [N]  130 A 3+1 [S] 19
     650 Q 5 [N]  650 J 4+1 [N] 20
     50 A 5-1 [E]  50 A 5-1 [W] 21
  1 110  8 2+1 [E] 90  J 1N [E] 22
  1 710  J 4+3 [E] 680  A 4+2 [W] 23
9   120  Q 1N+1 [W] 500  A 4X-3 [N] 24
     110 T 2 [N]  110 T 2 [N] 25
     100 9 6-1 [E]  100 4 6-1 [E] 26
    450  K 5 [W] 450  9 5 [E] 27
3   100  A 5-1 [S] 200  4 5X-1 [S] 28
1    150 6 3+2 [S]  130 Q 3+1 [N] 29
  1  420 T 4 [S]  450 4 4+1 [S] 30
14 3 IMP
13.23 6.77 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (4) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום ורשבסקי ארן - ישראלי דן
זק שחר - בראונשטיין אריאל מזרח - מערב זק יניב - פכטמן רון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  420 7 4 [N]  450 7 4+1 [N] 1
12    620 5 4 [S] 100  4 4-1 [N] 2
4    100 Q 2-1 [W] 50  A 1N-1 [S] 3
  3 200  4 4-2 [N] 100  2 2N-1 [N] 4
     620 A 4 [N]  620 A 4 [N] 5
  5 110  K 1+1 [E]  90 8 1N [N] 6
  7 400  T 3N-4 [S] 90  4 2 [W] 7
  3  50 J 2-1 [E]  150 J 2N-3 [E] 8
     480 7 4+2 [N]  480 7 4+2 [N] 9
    170  A 3+1 [E] 170  A 2+2 [E] 10
1   100  3 2-2 [S] 130  A 3+1 [W] 11
  1  600 T 3N [S]  630 T 3N+1 [N] 12
  9  90 2 2 [S]  500 Q 3X-2 [E] 13
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 14
17 29 IMP
6.52 13.48 VP
חזרה