תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

בירמן אלון
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
15015 בירמן אלון רב אמן בינלאומי כסף 7673 3371 3932 237983
3867 כהן דני רב אמן בינלאומי כסף 33984 10060 4021 335634
2960 אלטשולר גלעד רב אמן בינלאומי כסף 17062 7312 3460 263182
9321 לוין אמיר רב אמן בינלאומי כסף 17667 7161 5633 370927
9402 רול יוסף רב אמן בינלאומי כסף 15285 5471 4060 272995
  (טרנובסקי בר) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 134.87  דרוג: 2
מושב נגד IMP VP
- +
1 לזר אלון 35 25 7.03
2 מתתיהו גל 13 46 17.49
3 בנין בר רוני 8 40 17.34
4 גרייצר נורית 10 82 20.00
5 וייס יוסי 18 60 18.65
6 יקותיאלי אסף 48 33 5.81
7 אופיר גלעד 71 22 0.62
8 בן צבי אייל 26 14 6.52
9 ברקת אילן 36 9 3.45
10 גרינבאום ליאוניד 22 67 18.98
11 זק שחר 21 66 18.98
סהכ 308 464 134.87

מפגש 11 נגד (9) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
בירמן אלון - טרנובסקי בר מזרח - מערב עמית אסף - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  120 7 1N+1 [N]  420 6 4 [N] 17
     630 5 3N+1 [N]  630 4 3N+1 [N] 18
8    800 2 5X-3 [E]  450 T 4+1 [S] 19
3   500  3 4X-2 [N] 600  6 3N [E] 20
  15 530  9 3X [W]  600 7 5 [N] 21
9    500 2 5X-2 [E]  130 K 3+1 [N] 22
1   620  K 4 [W] 650  3 4+1 [E] 23
  2  430 T 3N+1 [N]  490 T 3N+3 [N] 24
  10 50  5 4-1 [N]  400 Q 3N [N] 25
  12  100 9 4-1 [W]  800 6 5X-3 [W] 26
    420  7 4 [W] 420  4 4 [W] 27
  11 980  A 6 [W] 450  A 4+1 [W] 28
  8 500  A 5X-2 [S] 170  A 2+2 [W] 29
  1 430  9 3N+1 [E] 400  9 3N [E] 30
21 66 IMP
1.02 18.98 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
בירמן אלון - טרנובסקי בר מזרח - מערב גרינברג ניר - קליש אבי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  420 A 4 [S]  480 T 5+1 [S] 1
  10 200  2 2-2 [N]  250 K 5-5 [E] 2
  13 600  7 3N [W]  200 7 3N-2 [W] 3
    850  A 5X [E] 850  3 5X [E] 4
     650 K 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 5
6    130 7 3+1 [N] 100  7 3N-2 [N] 6
9   200  T 2X-1 [N] 600  K 3N [W] 7
  4 90  A 1N [E]  50 Q 1N-1 [E] 8
4    100 K 4-1 [W] 50  Q 4-1 [N] 9
3   100  J 2-1 [S] 200  9 3N-2 [N] 10
  11 50  6 2-1 [S]  500 J 3NX-3 [W] 11
  10 420  6 4 [W]  50 6 4-1 [W] 12
  5 100  9 1N-1 [S]  90 8 1N [S] 13
  12 450  5 4+1 [E]  150 2 6-3 [E] 14
22 67 IMP
1.02 18.98 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (5) ברקת אילן
לנגי אסף - ברקת אילן צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב טולדנו אורן - זמיר עמי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12    300 7 5X-2 [W] 300  K 3X-2 [N] 17
     650 2 4+1 [S]  650 8 4+1 [N] 18
     110 A 3 [N]  110 A 3 [N] 19
7    170 A 3+1 [N] 100  A 6-1 [N] 20
    420  4 4 [W] 420  5 4 [W] 21
     130 Q 3+1 [S]  130 Q 3+1 [S] 22
  1  100 A 4-1 [W]  120 7 1N+1 [N] 23
    420  4 4 [E] 420  4 4 [E] 24
1    460 5 3N+2 [S]  430 3 3N+1 [N] 25
  7 200  7 2-2 [S]  100 9 3-1 [E] 26
  1  90 3 1N [S]  120 Q 1N+1 [N] 27
     1430 5 6 [N]  1430 5 6 [N] 28
13    170 J 3+1 [S] 600  6 5 [W] 29
3    50 2 3-1 [E] 50  Q 3-1 [S] 30
36 9 IMP
16.55 3.45 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב ממן גיא - גולדפרב איליה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    50 K 3-1 [E] 110  J 2 [W] 1
5    100 2 3-2 [E] 100  T 5-1 [N] 2
6    110 A 3 [N] 150  A 1N-3 [N] 3
  2  600 K 5 [S]  650 2 4+1 [N] 4
11   430  3 3N+1 [W] 980  J 6 [E] 5
  2 100  Q 1N-2 [S] 50  Q 1-1 [S] 6
     650 9 4+1 [S]  650 9 4+1 [S] 7
  1  450 A 4+1 [N]  480 8 4+2 [S] 8
     490 5 3N+3 [N]  490 T 3N+3 [N] 9
    650  9 4+1 [W] 650  T 4+1 [W] 10
     1510 7 7 [N]  1510 8 7 [S] 11
  6 200  J 5X-1 [N]  50 5 4-1 [E] 12
  3  100 4 4-1 [W]  200 T 4-2 [E] 13
    120  7 1N+1 [E] 120  7 1N+1 [E] 14
26 14 IMP
13.48 6.52 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (1) אופיר גלעד
אופיר גלעד - אסרף ערן צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב מיוחס מושיקו - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 5 [N]  450 Q 4+1 [N] 1
  12 140  7 3 [W]  500 7 4X-3 [E] 2
1    460 J 3N+2 [S]  430 J 3N+1 [S] 3
12    600 K 5 [S] 100  K 6-1 [S] 4
11    380 6 2X+1 [S] 130  T 4 [E] 5
  1  400 4 3N [S]  430 7 3N+1 [S] 6
  6 140  K 2+1 [E]  100 4 3N-1 [E] 7
9    500 K 3X-3 [E]  110 5 3 [S] 8
7    420 A 4 [N]  140 J 3 [N] 9
10    360 2 1X+1 [S] 110  3 2 [E] 10
2    110 9 2 [S]  50 8 3-1 [W] 11
6    130 4 4 [S] 100  3 4-1 [S] 12
13    1440 3 6N [N]  600 5 5 [N] 13
  3  50 A 4-1 [W]  150 K 4+1 [S] 14
71 22 IMP
19.38 0.62 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (10) יקותיאלי אסף
פרידלנדר אהוד - יקותיאלי אסף צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
אלטשולר גלעד - כהן דני מזרח - מערב זייטק אביב - חוטורסקי ניר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     100 9 3-2 [W]  110 8 2 [N] 17
  7 170  2 2+2 [E]  100 A 4X-1 [E] 18
  9 680  J 4+2 [E] 300  K 5X-2 [N] 19
13    1370 K 6 [N]  620 K 5+1 [N] 20
    110  K 2 [W] 100  9 3-1 [S] 21
11    490 3 3N+3 [S] 50  K 6-1 [N] 22
2   100  3 4-1 [N] 170  8 3+1 [W] 23
    50  3 3N-1 [S] 50  6 3N-1 [S] 24
  7 130  4 4 [W]  140 6 2+1 [N] 25
12    100 3 6-1 [W] 500  T 4X-2 [S] 26
    520  4 3N+4 [W] 520  6 3N+4 [W] 27
10    50 A 4-1 [E] 430  3 3N+1 [W] 28
  10  170 4 2+2 [S]  620 6 4 [N] 29
     460 J 3N+2 [S]  460 A 3N+2 [S] 30
48 33 IMP
14.19 5.81 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום כהן דני - לוין אמיר
רול יוסף - בירמן אלון מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 980  K 6 [W] 480  A 5+1 [E] 1
  6 400  9 3N [E] 180  2 2N+2 [E] 2
1   630  7 3N+1 [E] 660  8 3N+2 [E] 3
  1  620 7 4 [N]  650 9 4+1 [N] 4
6    120 A 1N+1 [S] 100  3 1N-1 [S] 5
  7 150  5 3N-3 [S]  140 3 2+1 [S] 6
     120 6 1N+1 [S]  130 6 3+1 [S] 7
  7 180  5 1N+3 [E]  100 Q 2-2 [W] 8
  10 630  K 3N+1 [W] 170  4 2+2 [E] 9
  8 140  2 2+1 [E]  200 4 3-2 [W] 10
  5 50  K 3-1 [S]  140 6 2+1 [N] 11
    140  2 3 [W] 140  2 3 [W] 12
11    730 9 3X [S]  170 9 2+2 [S] 13
  5 300  A 2X-2 [S] 110  Q 2 [E] 14
18 60 IMP
1.35 18.65 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום כהן דני - לוין אמיר
רול יוסף - בירמן אלון מזרח - מערב ידלין ישראל - מורן אורית

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  100 3 3-2 [E]  170 3 3+1 [S] 17
    130  4 2+2 [E] 130  7 2+2 [E] 18
  7  140 6 2+1 [N]  420 4 4 [S] 19
  1 660  3 3N+2 [W] 630  5 3N+1 [E] 20
  6 100  A 4-1 [S]  150 A 3-3 [W] 21
10    570 A 2X+1 [S]  110 A 2 [S] 22
     680 5 4+2 [N]  680 5 4+2 [N] 23
     100 A 3-2 [E]  100 A 3-2 [E] 24
  17 1460  A 6+1 [E]  100 K 5-1 [W] 25
  13 1440  A 6N [E] 660  2 4N+1 [E] 26
  4 50  3 2-1 [N]  110 4 2 [N] 27
  13 200  4 3N-2 [S]  600 4 3N [S] 28
  13 1370  K 6 [E] 620  K 5+1 [E] 29
  6  170 A 3+1 [N]  420 A 4 [N] 30
10 82 IMP
0.00 20.00 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (4) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
אלטשולר גלעד - כהן דני מזרח - מערב פכטמן רון - זק יניב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 100  A 4-2 [N]  100 3 4-2 [E] 1
  2  50 6 4-1 [E]  100 6 4-2 [E] 2
  2 110  2 3 [E] 50  J 3-1 [N] 3
    200  9 3-2 [S] 200  7 2-2 [N] 4
     660 4 3N+2 [S]  660 A 3N+2 [N] 5
    50  K 3N-1 [S] 50  K 3N-1 [S] 6
    620  4 4 [E] 620  3 4 [E] 7
  9  50 5 4-1 [E]  420 Q 4 [S] 8
    300  A 7X-2 [S] 300  A 7X-2 [S] 9
8    140 K 3 [S] 200  K 4X-1 [S] 10
  11 50  2 6-1 [S]  450 K 5 [N] 11
  10  150 3 1N+2 [S]  600 J 3N [N] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
  1 450  5 5 [W] 420  3 4 [E] 14
8 40 IMP
2.66 17.34 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (12) מתתיהו גל
לונשטיין תומר - מתתיהו גל צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
אלטשולר גלעד - כהן דני מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    450 2 4+1 [N]  420 6 4 [S] 17
     650 A 4+1 [N]  650 K 5 [N] 18
  11 170  A 2+2 [W]  420 3 4 [N] 19
     650 J 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
  5 100  K 5-1 [N]  100 A 5X-1 [W] 21
    100  6 2-2 [N] 90  2 1N [W] 22
  12 1430  A 6 [W] 710  J 4+3 [E] 23
2   420  Q 4 [W] 500  K 4X-3 [N] 24
  4 50  7 2N-1 [S]  110 T 2 [N] 25
  13 680  J 4+2 [W]  100 3 6-1 [E] 26
     50 A 6-1 [E]  50 J 5-1 [W] 27
     130 5 4 [S]  130 A 3+1 [S] 28
10    630 3 3N+1 [N]  150 6 3+2 [S] 29
  1  420 2 4 [S]  460 9 3N+2 [S] 30
13 46 IMP
2.51 17.49 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (11) לזר אלון
לידור אורן - לונשטיין אילנה צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב פיטרס דירק - לזר אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2    500 K 4X-3 [E]  450 7 4+1 [N] 1
    100  4 3-1 [N] 100  7 2-1 [S] 2
  2 100  J 1N-2 [N] 50  A 1N-1 [S] 3
3   100  5 4-1 [S] 200  4 4-2 [N] 4
  13 200  A 4-2 [N]  620 A 4 [N] 5
3    200 9 3-2 [W]  90 2 1N [N] 6
5    110 K 3 [N] 100  A 1N-1 [N] 7
12    800 J 5X-4 [E]  100 Q 2N-2 [E] 8
     480 8 4+2 [N]  480 6 4+2 [N] 9
  10 620  K 4 [E] 130  A 3+1 [E] 10
4    50 2 3N-1 [E] 110  T 2 [W] 11
1    660 Q 3N+2 [S]  630 2 3N+1 [N] 12
5    90 5 2 [S] 110  Q 2 [W] 13
    50  A 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 14
35 25 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה