תדפיס קבוצה
ליגה לאומית לקבוצות 2021 - שלב מוקדם
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 24-12-21 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

בנין בר רוני
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
1457 בנין בר רוני רב אמן בינלאומי 17436 5601 2020 174446
5935 הרבסט אילן רב אמן בינלאומי כסף 23940 9437 9272 581910
6630 הרבסט אופיר רב אמן בינלאומי כסף 13944 5928 8150 480724
4281 זק יניב רב אמן בינלאומי כסף 28430 8295 4898 356280
14659 פכטמן רון רב אמן בינלאומי 32798 5853 2893 235978
  (רשף אופיר) לא שיחק את מכסת המשחקים הדרושה
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/06/2022 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2022


תוצאה: 125.78  דרוג: 3
מושב נגד IMP VP
- +
1 זק שחר 29 17 6.52
2 לזר אלון 40 36 8.72
3 בירמן אלון 40 8 2.66
4 מתתיהו גל 31 61 17.04
5 גרייצר נורית 10 27 14.64
6 וייס יוסי 17 30 13.72
7 יקותיאלי אסף 8 58 19.47
8 אופיר גלעד 28 39 13.23
9 בן צבי אייל 22 28 11.87
10 ברקת אילן 38 24 6.04
11 גרינבאום ליאוניד 33 39 11.87
סהכ 296 367 125.78

מפגש 11 נגד (7) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל צפון - דרום זק יניב - פכטמן רון
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב קליש אבי - גרינברג ניר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  10 50  6 4-1 [N]  420 6 4 [N] 17
     630 2 3N+1 [N]  630 3 3N+1 [N] 18
  10 50  A 2-1 [N]  420 A 4 [N] 19
  13 1370  K 6 [W] 600  9 3N [E] 20
  6 200  7 3N-2 [N]  50 A 3-1 [W] 21
     130 K 3+1 [N]  130 K 3+1 [N] 22
13    100 6 5-1 [E] 650  6 4+1 [E] 23
2    990 T 6N [N]  920 5 6 [S] 24
1    450 8 4+1 [N]  420 5 4 [N] 25
7    500 9 5X-2 [W]  200 T 4-2 [W] 26
    420  Q 4 [W] 420  3 4 [W] 27
    480  A 4+2 [W] 480  A 5+1 [W] 28
10   140  A 3 [W] 620  A 4 [W] 29
    400  6 3N [W] 400  9 3N [E] 30
33 39 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (5) ברקת אילן
לנגי אסף - ברקת אילן צפון - דרום זק יניב - פכטמן רון
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב טולדנו אורן - זמיר עמי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  9  50 6 3-1 [W]  450 A 4+1 [S] 1
3   110  9 3 [W] 200  6 3-2 [S] 2
    600  7 3N [W] 600  7 3N [W] 3
1   620  5 4 [E] 650  A 4+1 [E] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
    50  Q 3N-1 [N] 50  7 5-1 [N] 6
5   600  K 3N [W] 800  6 4X-3 [N] 7
  4 90  A 1N [E]  50 A 1N-1 [E] 8
    100  Q 5-2 [N] 100  J 4-2 [N] 9
9    90 J 2 [S] 300  J 2-3 [S] 10
5    100 2 4X-1 [E] 110  J 1+2 [E] 11
10    50 6 4-1 [W] 420  6 4 [W] 12
5    90 9 1N [S] 100  8 1N-1 [S] 13
  11 450  5 4+1 [E]  100 J 3N-2 [W] 14
38 24 IMP
13.96 6.04 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (3) בן צבי אייל
בן צבי אייל - ממן אבי צפון - דרום זק יניב - בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב גולדפרב איליה - ממן גיא

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   110  4 1+1 [E] 130  4 2+2 [E] 17
  5  300 J 5X-2 [E]  500 J 5X-3 [E] 18
  7 140  A 2+1 [W]  150 K 4+1 [S] 19
10    620 A 4 [N]  150 A 4+1 [N] 20
  7 480  K 4+2 [E] 170  4 3+1 [W] 21
     110 Q 3 [S]  100 7 2-1 [E] 22
9    200 K 4X-1 [W] 200  7 4-2 [N] 23
  1 450  4 4+1 [E] 420  2 4 [E] 24
  1  430 4 3N+1 [S]  460 4 3N+2 [S] 25
1   110  6 2 [E] 140  9 3 [E] 26
     110 K 3 [N]  110 K 3 [N] 27
     680 5 4+2 [N]  680 5 4+2 [N] 28
  7 110  7 2 [E]  170 J 3+1 [S] 29
1    90 Q 2 [S]  50 2 3-1 [E] 30
22 28 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (1) אופיר גלעד
אסולין עדי - אסרף ערן צפון - דרום זק יניב - בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    50 J 2-1 [W] 110  J 2 [W] 1
  1  110 7 2 [S]  150 7 3+2 [N] 2
9    100 K 3N-1 [E] 300  A 5X-2 [N] 3
1    620 2 4 [N]  600 K 5 [S] 4
  11 450  J 4+1 [E]  100 6 7-2 [E] 5
    100  Q 1N-2 [S] 100  Q 1N-2 [S] 6
     650 T 4+1 [S]  650 T 4+1 [S] 7
6    450 A 4+1 [N]  200 T 3+2 [S] 8
  10  490 5 3N+3 [N]  920 6 6 [S] 9
    650  T 4+1 [W] 650  3 4+1 [W] 10
  14  510 6 4+3 [N]  1510 6 7 [N] 11
6    300 7 5X-2 [E]  50 4 4-1 [E] 12
  3 600  4 3N [W] 500  2 1X-2 [S] 13
2   120  7 1N+1 [E] 180  7 1N+3 [E] 14
28 39 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (10) יקותיאלי אסף
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום רשף אופיר - הרבסט אילן
פכטמן רון - זק יניב מזרח - מערב יקותיאלי אסף - פרידלנדר אהוד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 4+1 [N]  450 7 4+1 [N] 1
  17 140  7 3 [E]  1600 7 4XX-4 [E] 2
     430 J 3N+1 [S]  430 J 3N+1 [S] 3
  3  600 T 5 [S]  690 6 3N+3 [N] 4
5    100 T 3N-2 [E] 90  T 1N [E] 5
     430 4 3N+1 [S]  430 3 3N+1 [S] 6
  12 620  3 4 [E]  100 3 4-1 [E] 7
  6 150  T 2-3 [N]  110 3 3 [S] 8
  6  200 T 1+4 [N]  420 A 4 [N] 9
  1 140  A 2+1 [E] 110  2 2 [E] 10
3    50 Q 1N-1 [E] 50  6 2-1 [S] 11
     140 Q 2+1 [S]  130 7 4 [S] 12
  13 100  Q 6-1 [S]  690 5 3N+3 [N] 13
     100 2 4-2 [E]  100 2 4-2 [E] 14
8 58 IMP
0.53 19.47 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (8) וייס יוסי
רוסלר אמנון - הרצקה רוני צפון - דרום רשף אופיר - הרבסט אילן
זק יניב - פכטמן רון מזרח - מערב גלעדי יהודה - וייס יוסי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 50  9 3-1 [S]  140 8 2+1 [N] 17
  6  50 A 4-1 [E]  300 A 4X-2 [E] 18
5   600  K 5 [W] 800  A 5X-4 [N] 19
  12  630 Q 3N+1 [S]  1370 K 6 [N] 20
     50 T 3-1 [W]  50 T 3-1 [W] 21
1    430 T 3N+1 [S]  400 T 3N [S] 22
  6 140  T 3 [E]  110 6 3 [N] 23
    50  7 4-1 [S] 50  5 3N-1 [S] 24
4    110 2 2 [N] 50  3 2-1 [N] 25
    650  K 4+1 [E] 650  7 4+1 [W] 26
  1 520  6 3N+4 [W] 490  6 3N+3 [W] 27
     50 4 3-1 [W]  50 2 5-1 [W] 28
7    170 5 2+2 [N] 100  2 4-1 [S] 29
     430 A 3N+1 [S]  430 J 3N+1 [S] 30
17 30 IMP
6.28 13.72 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (6) גרייצר נורית
אברמוב ורדה - גרייצר נורית צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
פכטמן רון - זק יניב מזרח - מערב מורן אורית - ידלין ישראל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    980  A 6 [E] 980  A 6 [E] 1
7   150  9 2N+1 [E] 430  2 3N+1 [E] 2
    660  T 3N+2 [W] 660  5 3N+2 [E] 3
1    650 7 4+1 [N]  620 7 4 [N] 4
  1  90 A 1N [S]  120 5 1N+1 [S] 5
1    140 8 2+1 [N]  100 K 2-1 [W] 6
1    130 6 3+1 [S]  110 K 2 [N] 7
    90  6 1N [E] 90  Q 2 [W] 8
  12 620  3 4 [E]  100 K 3N-1 [W] 9
    140  2 3 [E] 140  2 3 [E] 10
    50  K 3-1 [N] 50  K 2-1 [N] 11
    170  8 3+1 [W] 170  2 3+1 [W] 12
  6 100  9 4-1 [S]  140 9 2+1 [S] 13
  8 300  2 3X-2 [S]  50 5 3-1 [E] 14
10 27 IMP
5.36 14.64 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (12) מתתיהו גל
לונשטיין תומר - מתתיהו גל צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
זק יניב - פכטמן רון מזרח - מערב שליבוביץ יונתן - סבח אופק

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 3 3-1 [E]  100 3 3-2 [E] 17
    150  Q 2+3 [E] 150  2 2+3 [E] 18
  11 100  2 4-2 [S]  420 3 4 [S] 19
  13 680  6 4+2 [W]  100 Q 5-1 [W] 20
  8 200  4 3-2 [N]  150 A 3-3 [W] 21
  9 300  A 4X-2 [N]  110 K 2 [S] 22
  1  650 4 4+1 [N]  680 6 4+2 [N] 23
  4 50  A 3-1 [N]  100 A 3-2 [E] 24
17    100 6 5-1 [E] 1430  A 6 [E] 25
    1430  4 6 [E] 1430  A 6 [E] 26
    50  2 1N-1 [N] 50  2 1N-1 [S] 27
13    630 4 3N+1 [S] 200  4 3N-2 [S] 28
  13 1370  K 6 [E] 620  K 5+1 [E] 29
1    170 A 3+1 [N]  140 A 2+1 [N] 30
31 61 IMP
2.96 17.04 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (2) בירמן אלון
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
פכטמן רון - זק יניב מזרח - מערב אלטשולר גלעד - כהן דני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    100 3 4-2 [E] 100  A 4-2 [N] 1
2    100 6 4-2 [E]  50 6 4-1 [E] 2
2   50  J 3-1 [N] 110  2 3 [E] 3
    200  7 2-2 [N] 200  9 3-2 [S] 4
     660 A 3N+2 [N]  660 4 3N+2 [S] 5
    50  K 3N-1 [S] 50  K 3N-1 [S] 6
    620  3 4 [E] 620  4 4 [E] 7
9    420 Q 4 [S]  50 5 4-1 [E] 8
    300  A 7X-2 [S] 300  A 7X-2 [S] 9
  8 200  K 4X-1 [S]  140 K 3 [S] 10
11    450 K 5 [N] 50  2 6-1 [S] 11
10    600 J 3N [N]  150 3 1N+2 [S] 12
     100 5 4-1 [E]  100 5 4-1 [E] 13
1   420  3 4 [E] 450  5 5 [W] 14
40 8 IMP
17.34 2.66 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (11) לזר אלון
לונשטיין אילנה - לידור אורן צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
פכטמן רון - זק יניב מזרח - מערב בר יוסף יותם - לזר אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 7 4+1 [N]  450 2 4+1 [N] 17
  1 140  K 3 [W] 100  K 4-1 [N] 18
1    130 A 3+1 [S]  110 A 3 [S] 19
     650 J 4+1 [N]  650 J 4+1 [N] 20
  10 420  A 4 [W]  50 A 5-1 [W] 21
1   90  6 1N [W] 120  J 1N+1 [E] 22
  13 1430  K 6 [W] 680  A 4+2 [E] 23
12   170  Q 3+1 [W] 800  A 4X-4 [N] 24
4    110 T 2 [N] 50  3 3N-1 [S] 25
  12 1370  3 6 [E] 630  3 3N+1 [E] 26
4   300  A 5X-2 [N] 450  K 5 [W] 27
     130 Q 3+1 [N]  130 2 4 [S] 28
6    150 6 3+2 [S] 100  3 3N-1 [N] 29
12    420 T 4 [S] 300  T 6X-2 [S] 30
40 36 IMP
11.28 8.72 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (9) זק שחר
ורשבסקי ארן - ישראלי דן צפון - דרום בנין בר רוני - הרבסט אילן
זק יניב - פכטמן רון מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    450 7 4+1 [N]  420 7 4 [N] 1
  12 100  4 4-1 [N]  620 5 4 [S] 2
  4 50  A 1N-1 [S]  100 Q 2-1 [W] 3
3   100  2 2N-1 [N] 200  4 4-2 [N] 4
     620 A 4 [N]  620 A 4 [N] 5
5    90 8 1N [N] 110  K 1+1 [E] 6
7   90  4 2 [W] 400  T 3N-4 [S] 7
3    150 J 2N-3 [E]  50 J 2-1 [E] 8
     480 7 4+2 [N]  480 7 4+2 [N] 9
    170  A 2+2 [E] 170  A 3+1 [E] 10
  1 130  A 3+1 [W] 100  3 2-2 [S] 11
1    630 T 3N+1 [N]  600 T 3N [S] 12
9    500 Q 3X-2 [E]  90 2 2 [S] 13
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 14
29 17 IMP
13.48 6.52 VP
חזרה