תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

גרינבאום ליאוניד
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
14247 גרינבאום ליאוניד רב אמן זהב 8663 2954 818 79103
13366 ברנשטיין גרגורי רב אמן זהב 15522 2925 479 68722
715 לובינסקי יובל רב אמן בינלאומי 31920 4998 1416 152700
6938 מרק מיכה רב אמן בינלאומי 29389 5106 1244 142649
15296 צ'ורניי מיכאל רב אמן זהב 7079 2117 717 64099
86 קובאליו סרג'יו רב אמן זהב 17415 3734 859 97705
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 109.01  דרוג: 6
מושב נגד IMP VP
- +
1 ארבל דייויד 41 25 5.58
2 עמית מיכה 10 45 17.77
3 בנין בר רוני 44 40 8.72
4 מינזלי אאידה 26 24 9.34
5 אופק טל 38 29 7.29
6 עציון אמיר 18 39 15.46
7 בירמן אלון 11 22 13.23
8 לזר אלון 41 27 6.04
9 זק שחר 20 14 8.13
10 מרק סוניה 21 27 11.87
11 ברקת אילן 43 27 5.58
סהכ 313 319 109.01

מפגש 11 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו מזרח - מערב לנגי אסף - ברקת אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  170 K 3+1 [N]  420 K 4 [N] 17
9   100  7 4-1 [S] 500  7 5X-2 [S] 18
10    200 8 3N-2 [W] 250  J 4-5 [N] 19
     100 A 4-1 [E]  100 4 4-1 [W] 20
  1 130  A 3+1 [E] 110  K 3 [E] 21
    630  A 3N+1 [W] 630  A 3N+1 [W] 22
7    200 3 3N-2 [E] 100  J 2-1 [N] 23
5    100 J 2-2 [W] 100  T 3-2 [N] 24
  5 50  5 1N-1 [S]  150 2 1N+2 [N] 25
1    210 8 1N+4 [N]  180 4 1N+3 [N] 26
  4  140 4 2+1 [S]  300 K 1NX-2 [W] 27
6    100 4 4-2 [W] 140  6 3 [W] 28
5    80 A 1 [N] 90  2 1N [W] 29
  11 50  K 3-1 [N]  470 5 3X [S] 30
43 27 IMP
14.42 5.58 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו מזרח - מערב לוי הילה - חכימי אהרן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    490  3 3N+3 [E] 490  4 3N+3 [E] 1
  4 90  K 1N [W]  50 K 1N-1 [E] 2
    650  K 4+1 [E] 650  A 4+1 [W] 3
  6 100  5 1N-1 [S]  130 3 3+1 [S] 4
7    90 2 2 [N] 200  4 4-2 [N] 5
  1  140 7 3 [S]  170 7 2+2 [S] 6
  3 200  T 3N-2 [N] 100  T 3N-1 [N] 7
11    430 2 3N+1 [N] 150  2 3N-3 [N] 8
2   50  9 2-1 [N] 110  5 3 [W] 9
    120  7 1N+1 [W] 120  6 2N [W] 10
     480 2 4+2 [S]  480 2 4+2 [S] 11
  13 100  5 4-1 [N]  650 5 4+1 [N] 12
    140  J 2+1 [E] 140  J 3 [E] 13
1   140  2 2+1 [E] 170  2 2+2 [E] 14
21 27 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (8) זק שחר
טל דנה - טל נגה צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  3 50  7 4-1 [S]  50 8 2-1 [W] 17
    130  5 2+2 [E] 130  3 3+1 [E] 18
  3  400 Q 3N [N]  520 4 3N+4 [N] 19
5    500 A 2X-2 [E]  300 J 2-3 [W] 20
     650 T 4+1 [N]  650 Q 4+1 [N] 21
3    200 J 5X-1 [W]  100 Q 5-1 [W] 22
     650 7 4+1 [N]  650 9 4+1 [N] 23
  2  50 7 2-1 [W]  100 6 2-2 [E] 24
12    800 5 5X-3 [W]  170 J 2+2 [S] 25
    100  K 2-1 [S] 100  K 2-1 [S] 26
  2 100  3 3N-2 [N] 50  K 4-1 [S] 27
  3  50 J 2-1 [E]  150 J 4-3 [E] 28
    0 PASS 0 PASS 29
  1  430 5 3N+1 [N]  450 6 4+1 [N] 30
20 14 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (6) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב בר יוסף יותם - לזר אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  6 6N-1 [S] 50  4 6N-1 [N] 1
    450  5 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 2
  12 600  K 3N [W]  100 K 3N-1 [W] 3
8    200 9 2-2 [W] 140  5 2+1 [E] 4
  5  100 6 5X-1 [W]  300 7 5X-2 [W] 5
5    140 8 2+1 [S] 50  9 3-1 [N] 6
  9 650  7 4+1 [E] 240  A 2N+4 [E] 7
6    400 T 3N [S]  170 Q 2+4 [N] 8
    630  3 3N+1 [E] 630  3 3N+1 [E] 9
     600 2 3N [N]  600 4 3N [N] 10
     110 6 1+1 [S]  120 2 2N [S] 11
10    50 6 3N-1 [W] 420  J 4 [W] 12
12    200 K 5-2 [E] 500  5 3X-2 [S] 13
  1  420 A 4 [S]  450 A 4+1 [S] 14
41 27 IMP
13.96 6.04 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (4) בירמן אלון
טרנובסקי בר - בירמן אלון צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו מזרח - מערב אנגל יוסי - פרידריך יוליאן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    130 6 3+1 [N]  110 6 3 [N] 1
  6 420  K 4 [W] 200  9 4-2 [N] 2
3    200 K 4-2 [W]  100 K 3-1 [W] 3
    170  K 4+2 [W] 170  K 4+2 [W] 4
     660 5 3N+2 [S]  650 8 4+1 [S] 5
    150  Q 3-3 [S] 150  Q 3-3 [S] 6
  1 660  2 3N+2 [E] 630  3 3N+1 [E] 7
     300 Q 4X-2 [W]  300 Q 4X-2 [W] 8
    100  J 3-2 [N] 100  4 2N-2 [N] 9
  1 650  8 4+1 [W] 620  5 4 [W] 10
    480  4 4+2 [W] 480  2 4+2 [W] 11
  13 200  5 4-2 [N]  600 7 3N [N] 12
  1  650 K 4+1 [N]  680 4 4+2 [N] 13
7    420 3 4 [S]  130 A 3+1 [S] 14
11 22 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו מזרח - מערב זמיר עמי - אלספל חנן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    110  K 2 [E] 110  3 2 [E] 17
  3  50 2 3-1 [E]  150 J 5-3 [E] 18
    50  3 4-1 [N] 50  2 4-1 [N] 19
  11 300  A 2-3 [S]  200 K 3N-2 [E] 20
     620 A 4 [N]  620 K 4 [S] 21
  13 760  Q 1NXX [E]  100 Q 1N-1 [E] 22
11    150 T 2N+1 [S] 400  K 3N-4 [S] 23
5    90 3 1N [N] 90  T 1N [E] 24
  2 170  Q 2+2 [W] 110  Q 2 [W] 25
  1 630  9 3N+1 [W] 600  3 3N [E] 26
  1 450  2 4+1 [W] 420  A 4 [E] 27
2   90  A 1N [W] 170  8 3+1 [W] 28
  3 300  J 3N-3 [N] 200  Q 3N-2 [N] 29
  5 50  2 4-1 [S]  140 3 3 [S] 30
18 39 IMP
4.54 15.46 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (11) אופק טל
ינר יובל - צדיק ארז צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי מזרח - מערב עממי צבי - אופק טל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  9  100 9 3N-2 [W]  500 K 5X-3 [E] 1
10    650 2 4+1 [S]  200 3 3+2 [S] 2
     100 K 4-1 [E]  100 J 4-1 [W] 3
6    130 K 3+1 [S] 110  5 3 [W] 4
  8 300  8 2-3 [N]  50 8 2-1 [E] 5
    620  T 4 [W] 620  T 4 [W] 6
    200  5 3-2 [S] 200  A 3-2 [N] 7
10   490  J 3N+3 [E] 920  A 6 [W] 8
  12 1370  J 6 [E] 660  5 3N+2 [W] 9
    130  5 3+1 [E] 130  5 3+1 [E] 10
    940  3 6+1 [W] 940  4 6+1 [W] 11
6    110 4 2+1 [N] 110  A 2 [E] 12
1   120  4 1N+1 [E] 140  K 3 [E] 13
5    100 3 3-2 [W] 110  3 3 [W] 14
38 29 IMP
12.71 7.29 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי מזרח - מערב ידלין דורון - אסרף ערן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  200 A 3+2 [S]  450 A 4+1 [S] 17
  4 110  6 2 [E]  50 Q 4-1 [W] 18
5    140 A 2+1 [N] 50  A 4-1 [N] 19
    620  7 4 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 6 4-1 [E] 21
8    300 6 2-3 [W] 50  K 3N-1 [S] 22
1    200 7 3-2 [W]  180 K 2X [S] 23
     400 2 3N [S]  400 3 3N [S] 24
    140  8 3 [W] 140  8 3 [W] 25
  12 600  7 3N [E]  100 7 3N-1 [E] 26
  1  420 T 4 [S]  450 7 4+1 [S] 27
10    50 2 3N-1 [E] 400  2 3N [E] 28
  1 130  A 4 [W] 100  A 3-1 [N] 29
2   430  J 4N [W] 490  J 3N+3 [W] 30
26 24 IMP
10.66 9.34 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (7) בנין בר רוני
בנין בר רוני - הרבסט אילן צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו מזרח - מערב פכטמן רון - רשף אופיר

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  170 5 2+4 [S]  400 3 5 [S] 1
  10  300 8 3X-2 [E]  750 7 3NX [S] 2
    600  Q 3N [E] 600  Q 3N [E] 3
2    170 A 3+1 [N]  120 Q 1N+1 [N] 4
  9  200 K 2+3 [N]  620 K 4 [N] 5
5    100 K 4-1 [E] 110  4 2 [W] 6
13   650  6 4+1 [W] 1430  A 6 [W] 7
  4 50  6 4-1 [S]  110 7 2 [S] 8
13   100  K 4X-1 [N] 850  J 5X [E] 9
    130  6 3+1 [E] 130  5 3+1 [E] 10
11   480  4 4+2 [W] 980  T 6 [W] 11
  9 300  9 5-3 [S]  100 K 4X-1 [E] 12
     200 K 1N-2 [E]  200 K 1N-2 [E] 13
  2  50 3 2-1 [W]  120 6 2N [S] 14
44 40 IMP
11.28 8.72 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (5) עמית מיכה
חץ נתן - לוינגר אסא צפון - דרום לובינסקי יובל - מרק מיכה
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי מזרח - מערב גלברד מרדכי - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   420  Q 4 [W] 450  8 4+1 [W] 17
  10 420  3 4 [E]  50 7 4-1 [E] 18
    50  5 1N-1 [S] 50  4 1N-1 [S] 19
    620  5 4 [W] 620  T 4 [W] 20
6   170  3 3+1 [W] 420  J 4 [E] 21
  4 50  A 2-1 [S]  110 K 2+1 [S] 22
1   600  6 3N [E] 620  9 4 [W] 23
  5 100  A 3-2 [S]  110 3 3 [N] 24
  11 800  A 4X-4 [N] 300  Q 3X-2 [S] 25
    100  T 4-1 [N] 100  T 4-1 [N] 26
    110  J 3 [W] 110  J 2+1 [W] 27
1   420  5 4 [E] 450  J 4+1 [W] 28
1    200 T 1+4 [N]  170 5 1+3 [N] 29
  15 1090  K 6X [E]  100 K 5X-1 [E] 30
10 45 IMP
2.23 17.77 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי
מרק מיכה - לובינסקי יובל מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 140  K 3 [E] 90  8 1N [W] 1
     680 K 4+2 [S]  680 T 4+2 [N] 2
     130 J 4 [S]  130 J 3+1 [S] 3
13    200 6 4N-2 [W] 650  6 4+1 [W] 4
     630 8 3N+1 [S]  630 9 3N+1 [N] 5
1    170 4 2+2 [S]  130 4 2+2 [S] 6
12    100 4 3N-1 [W] 600  4 3N [W] 7
  5  300 5 5X-2 [W]  500 3 5X-3 [E] 8
5    300 5 3N-3 [E]  100 J 3N-1 [E] 9
     650 8 4+1 [N]  650 Q 4+1 [N] 10
7    790 Q 4X+2 [S]  480 A 5+1 [N] 11
  7 450  Q 4+1 [E] 140  Q 2+1 [E] 12
3   100  T 2-1 [S] 200  A 2-2 [N] 13
  11 100  2 6-2 [S]  460 3 3N+2 [N] 14
41 25 IMP
14.42 5.58 VP
חזרה